Home Vietinis Dingusio Jay’aus Slaterio tėvas sako, kad tyrimas „smirda“ ir klausia, kodėl dviem...

Dingusio Jay’aus Slaterio tėvas sako, kad tyrimas „smirda“ ir klausia, kodėl dviem vyrams, kurie nuvežė jį į atokią „AirBnB“, nebuvo galima dalyvauti

17
0


Dingusio Jay’aus Slaterio tėvas suabejojo, kodėl du vyrai, nuvežę jo sūnų į atokią Tenerifę AirBnB buvo atmesta, kad jis galėjo būti susijęs su jo dingimu prieš beveik tris savaites.

Warrenas Slateris (58 m.) prabilo atlikęs varginančias aštuonias valandas trukusią paiešką 25 °C karštyje po skaisčiančia saule atokiame slėnyje, kur Jay telefonas paskutinį kartą skambėjo birželio 17 d.

Vos prieš kelias valandas 19 metų Jay į kalnų kaimelį Masca nuvežė nuteistas narkotikų platintojas, kurį „MailOnline“ pavadino 31 metų Ayubu Qassimu, ir dar vienas vyras, kurio tapatybė nenustatyta ir nepaisant to, kad jis buvo vienas iš paskutiniųjų, kurie jį matė, abu buvo nuvežti. Ispanijos policija laikė „nesvarbiu“.

‘Viskas smirda. Tai tik mįslė ir aš nežinau rezultato“, – sakė Warrenas.

Ayubas Qassimas anksčiau sakė, kad pakvietė Jay grįžti į savo išsinuomotą atostogų namelį po to, kai birželio 17 d. ėmė kilti triukšmas. Anksčiau jis MailOnline sakė: „Jis atėjo į mano Airbnb gyvas ir paliko mano Airbnb gyvą“.

Dingusio Jay’aus Slaterio tėvas suabejojo, kodėl prieš beveik tris savaites du vyrai, nuvežę jo sūnų į atokią Tenerifės „AirBnB“, buvo atmesti kaip nors susiję su jo dingimu. Nuotraukoje: Jay Slater

Jay tėvas Warrenas Slateris, prie kurio ieškojo kitas jo sūnus 24 metų Zakas, šeštadienį pavaizduotas Tenerifėje.  Pora ieškojo Jay

Jay tėvas Warrenas Slateris, prie kurio ieškojo kitas jo sūnus 24 metų Zakas, šeštadienį pavaizduotas Tenerifėje. Pora ieškojo Jay

Warrenas „MailOnline“ sakė: „Mes judame ratu. Ispanijos policija, tu negali eiti ant jų rėkti ir šaukti, nes jie nieko nedaro.

„Jei pradėsite rėkti ir šaukti, jie nieko daugiau nepadarys. Jei jie nori atlikti kratą namuose, pirmiausia turi kreiptis į teismą“.

„Tau reikia Kolumbo“, – pridūrė jis. „Taigi, kai grįši namo, atnešk man „Columbo“.

Warrenas, prie kurio paieškų prisijungė kitas jo sūnus Zakas (24), yra Tenerifėje kartu su Jay motina Debbie Duncan (55).

Visi pažadėjo likti ten, kol bus rastas dingęs mūrininkas iš Oswaldtwistle, Lankašyro.

Jis pasakė: „Tai darau jau ketvirtą kartą. Buvo sunku, vos nepamerkiau akių. Pasakyk man, kur žiūriu, galiu nueiti tik paskutinį kartą, moteris tame restorane matė, kad jis eina neteisingu keliu.

„Koks žmogus leidžia jaunam berniukui eiti neteisingu keliu?

58 metų Warrenas prabilo po to, kai atliko varginančias aštuonias valandas trukusią paiešką 25 laipsnių temperatūroje po skaisčiančia saule atokiame slėnyje, kur Jay telefonas paskutinį kartą suskambo birželio 17 d. Nuotraukoje Warrenas, Zakas ir kiti ieškotojai šeštadienį Maskos slėnyje.

58 metų Warrenas prabilo po to, kai atliko varginančias aštuonias valandas trukusią paiešką 25 laipsnių temperatūroje po skaisčiančia saule atokiame slėnyje, kur Jay telefonas paskutinį kartą suskambo birželio 17 d. Nuotraukoje Warrenas, Zakas ir kiti ieškotojai šeštadienį Maskos slėnyje.

Warrenas, pavaizduotas per šeštadienio kratą, „MailOnline“ sakė: „Viskas smirda.  Tai tik mįslė ir aš nežinau rezultato“

Warrenas, pavaizduotas per šeštadienio kratą, „MailOnline“ sakė: „Viskas smirda. Tai tik mįslė ir aš nežinau rezultato“

Warrenas, pavaizduotas per kratą, pasakė: „Tai darau ketvirtą kartą.  Buvo sunku, vos nepamerkiau akių.  Pasakyk man, kur aš žiūriu, aš galiu pamatyti tik paskutinį kartą

Warrenas, pavaizduotas per kratą, pasakė: „Tai darau ketvirtą kartą. Buvo sunku, vos nepamerkiau akių. Pasakyk man, kur aš žiūriu, aš galiu pamatyti tik paskutinį kartą

Warrenas taip pat pasidžiaugė praėjusio šeštadienio „paskutinio postūmio“ posūkiu, kai į Ispanijos policijos savanorių kvietimą apieškoti atokią Teno kaimo parko vietovę atsiliepė tik šeši žmonės.

Jis sakė: „Praėjusį šeštadienį buvau labai nusivylęs, kai jie atliko kratą, jie sakė, kad visa sala išeis.

„Tegul tai daro visi didieji berniukai, policija man pasakė, kad didelė ir didelė paieška buvo šeštadienį. Mes nusileidome tame slėnyje 14 val., o ten nebuvo nė sielos.

„Jie galėjo būti ten, nežinau, galbūt jie ten buvo prieš mane. Tačiau buvau labai nusivylęs, nes tikėjausi, kad jo ieškos kiekviena gaisrinė, greitoji pagalba, išvaizdus vyras ir kiekviena prostitutė.

„Tai, kaip jie išėjo, kai pasakė, kad laukia didžiausios kada nors paieškos“.

Išliedamas savo nusivylimą, jis pasakė: „Jūs išėjote iš to BnB 9 val. ryto, ėjote visą kelią iki čia – jis yra jaunas vaikinas – visą kelią.

Warrenas ir Zakas yra Tenerifėje su Jay motina Debbie Duncan (55 m.). Visi prisiekė ten likti, kol bus rastas dingęs mūrininkas iš Osvaldtvisto, Lankašyro.  Nuotraukoje Debbie ir Jay kartu

Warrenas ir Zakas yra Tenerifėje su Jay motina Debbie Duncan (55 m.). Visi prisiekė ten likti, kol bus rastas dingęs mūrininkas iš Osvaldtvisto, Lankašyro. Nuotraukoje Debbie ir Jay kartu

„Tu bandai man pasakyti, kad nėra automobilio, niekas jo nematė pusę 10? Kodėl tu ten nusileisi? Turite baigti. Kam eiti toliau?

‘Kodėl tu paliksi šį kelią? Jūs neturite supratimo, kur esate. Ir niekas kitas jo nematė. Viena moteris, jis pasibeldė į jos duris, ji pasakė, kad būdama 10 metų ji nuėjo neteisingu keliu.

„Šį rytą aš ją mačiau, ji nenorėjo sustoti. Tai kažkieno sūnus, žinai, kad jei tu paskutinis, matęs kažkieno sūnų, tu stengiesi padėti, ar ne? Ji turi būti močiutė.

„Jei čia būtų tavo sūnus, ką darytum? Jei jis būtų tos uolos viršūnėje, tu įliptum į ją.