Home Vietinis Du 13 ir 17 metų paaugliai žuvo judrioje žiedinėje sankryžoje sudužus motociklui,...

Du 13 ir 17 metų paaugliai žuvo judrioje žiedinėje sankryžoje sudužus motociklui, kuriuo jie važiavo

14
0


Du 13 ir 17 metų paaugliai žuvo motociklui, kuriuo jie važiavo, susidūrus judrioje žiedinėje sankryžoje.

Greitosios pagalbos tarnybos buvo iškviestos į Middridge Road Rushyford mieste, Durhamo grafystėje, penktadienį apie vidurdienį, kai buvo gauta pranešimų apie susidūrimą.

Atskubėjo ir „Great North Air“ greitoji medicinos pagalba, tačiau, nepaisant didžiausių medikų pastangų, vienas iš berniukų mirė įvykio vietoje.

Kitas buvo nugabentas į ligoninę, kur vėliau mirė.

Policija teigė mananti, kad paaugliai avarijos metu važiavo tuo pačiu motociklu.

Didžiosios Aycliffe miesto tarybos narė Dorothy Bowman sakė: „Tai siaubingai liūdna.

„Pažįstu juos nuo pat mažens. Jie abu atėjo į mano žaidimų grupę – „Newton Aycliffe Junior Neighborhood Watch“ žaidimų grupę.

„Prižiūrėjau juos ir žaidžiau su jais. Niekada negirdėjau iš jų neteisingo žodžio ar jokių problemų su jais ir su jais bendrauju jau daug metų – vienam dabar 13, kitam 17 metų.

Žiedinė sankryža Middridge Road mieste Rushyforde, Durhamo grafystėje, kur per motociklo avariją žuvo du paaugliai berniukai

Durhamo policijos atstovas spaudai sakė: „Deja, po susidūrimo Rašyforde žuvo du vyrai.

„Penktadienį, liepos 5 d., prieš pat vidurdienį greitosios pagalbos tarnybos buvo iškviestos apie susidūrimą Middridge Road gatvėje, netoli Rushyford žiedinės sankryžos.

„Vieno vyro mirtis buvo konstatuota įvykio vietoje, o antrasis buvo nuvežtas į ligoninę, tačiau netrukus po patirtų sužalojimų mirė.

„Manoma, kad abu vyrai važiavo tuo pačiu motociklu.

„Jų šeimos buvo informuotos ir jas palaiko specialistai.

Daugiau niekas per avariją nenukentėjo.

Šiaurės Rytų greitosios medicinos pagalbos tarnybos atstovas pridūrė: „Penktadienį (liepos 5 d.) 12 val. gavome skambutį ir gavome pranešimų apie eismo įvykį Rushyford žiedinėje sankryžoje.

„Išsiuntėme keturis greitosios medicinos pagalbos ekipažus, klinikinės komandos vadovą, specialistą paramediką, mūsų pavojingų zonų reagavimo komandos (HART) ekipažą ir paprašėme kolegų iš Didžiosios Šiaurės oro greitosios pagalbos tarnybos (GNAAS) pagalbos.

„Vienas pacientas buvo nuvežtas į Karališkąją Viktorijos ligoninę.

Middridžo kelias ir dalis A689 kelio buvo uždaryti kelioms valandoms, kol buvo atliekami tyrimai, tačiau abu buvo vėl atidaryti iki penktadienio vakaro.