Home Vietinis Ellen DeGeneres sako, kad ji „baigė“ po specialaus „Netflix“: „Tai paskutinis kartas,...

Ellen DeGeneres sako, kad ji „baigė“ po specialaus „Netflix“: „Tai paskutinis kartas, kai mane pamatysi“

12
0


Ellen DeGeneres yra pasirengęs atsisveikinti su dėmesio centre. 66 metų komikė gerbėjams pasakė, kad ji „baigė“ su šou verslu praėjusią savaitę sustojus Elenos paskutinis stovėjimas… Up komedijos turas.

DeGeneres anksčiau yra sakęs, kad būsimas specialusis „Netflix“ specialusis pasirodymas bus jos „paskutinis“, tačiau paaiškino, kad ji baigė vaidinti per neseniai įvykusį pasirodymą Santa Rosoje, Kalifornijoje.

Pagal SF vartaiDeGeneres buvo paklausta, ar ji pasirodys Brodvėjuje ar būsimuose filmuose per savo rinkinio klausimų ir atsakymų dalį.

„Am, ne“, – atsakė DeGeneresas. „Tai yra paskutinis kartas, kai mane matysite. Po specialaus „Netflix“ pasirodymo aš baigiau.

Išparduotuvė praneša, kad kitas gerbėjas išreiškė norą pamatyti, kaip žvaigždė atkartotų savo mylimą vaidmenį Dory kitame Žuviukas Nemo tęsinys už Pixar.

– Ne, atsisveikinu, prisimeni? – šyptelėjo DeGeneresas.

Ellen DeGeneres koncertuoja 2023 m. per filmą „Carol Burnett: 90 Years of Laughter + Love“.Casey Durkin / NBC per „Getty Images“.

Apreiškimas staiga įvyko prieš pat DeGeneresą atšaukė keletą turo datųnenurodant atšaukimo priežasčių.

DeGeneres savo turą pradėjo birželįgrįžęs į sceną po susiduria su kaltinimais dėl toksiškos darbo aplinkos jos pokalbių laidoje. Komiksas atviravo apie jos „atšaukimą“ ir aptarė jos sugrįžimą į sceną – ir viešumą – praėjus dvejiems metams po jos. baigė savo dienos pokalbių šou po 19 sezonų. An liudininkas auditorijoje Birželio mėn. per savo sustojimą San Diege, Kalifornijoje, buvusi televizijos laidų vedėja kalbėjo apie savo gyvenimą šiomis dienomis ir tie „piktybiški“ kaltinimai, kurie, jos teigimu, sužlugdė jos karjerą.

„Mane išmetė iš šou verslo, nes esu „piktas“… Šou versle negali būti piktas, jie tave išvarys“, – juokavo ji ir pridūrė, kad vienu metu ji perskaitė antraštę, kad pavadino ją „nekenčiamiausiu žmogumi Amerikoje“. Kadaise buvęs komikas, DeGeneresas šmaikštavo, kad nors ir nebuvo malonu skaityti pirmajame puslapyje esančią informaciją, tai buvo dvigubai baisu, nes tai titulas, kuriame nėra nei trofėjaus, nei prizo.

Po metų Ellen DeGeneres šou atėjo galas, ET sakė šaltinis apie tai, kaip buvęs šeimininkas užsiėmė. “Ellen nėra išėjusi į pensiją. Ji neatnaujino savo pasirodymo, bet niekada nedirbo”, – sakė šaltinis. „Nors ji šiek tiek atsitraukė nuo aktorystės, ji turi daugybę prekių ženklų, būsimą dokumentinį filmą, kaip dalį „Discovery“ sandorio, ir kt., prie kurių ji dirba.

Šaltinis pridūrė: „Elenai ir (žmonai) gyvūnų gerovė yra artima ir brangi Portia de Rossi); jie paaukojo daugybę pinigų ir atlieka daug praktinio savanoriško darbo, kad padėtų gyvūnams“.

Dabartinis DeGeneres turas bus paskutinis jos „Netflix“ specialusis turas, praėjus šešeriems metams po paskutinio, Palygintinukrito į transliacijos platformą.

Iš anksto paskelbtame pranešime apie turą ir specialųjį renginį DeGeneresas sakė: „Norėdamas atsakyti į klausimus, kuriuos man visi užduoda – taip, aš kalbėsiu apie tai. Taip, tai yra mano paskutinis specialus. Taip, Portia tikrai yra tai gražu realiame gyvenime“.

Ellen DeGeneres ir Portia de Rossi 2023 m. birželio 3 d. Banberyje, Anglijoje, dalyvauja RH England, The Gallery at the Historic Aynho Park, atidengime.Dave’as Benettas / „Getty Images“, skirtas RH

Dar gruodį, DeGeneres atšventė savo 19 metų pasimatymo jubiliejų su de Rossi. Pora susituokė daugiau nei 15 metų po to, kai 2008 m. rugpjūčio mėn.

Tikimasi, kad DeGeneres specialusis „Netflix“ debiutas vėliau šiais metais.

SUSIJĘS TURINYS: