Home Vietinis Generolas majoras, kuris per savo nepriekaištingą 30 metų karjerą vadovavo tūkstančiams karių...

Generolas majoras, kuris per savo nepriekaištingą 30 metų karjerą vadovavo tūkstančiams karių ir ketino vadovauti britų armijai, apkaltintas seksualiniu išpuoliu

14
0


Generolas majoras, laikomas būsimu Didžiosios Britanijos armijos vadovu, tapo aukščiausiu karininku per šimtmečius, apkaltintu seksualiniu nusikaltimu.

52 metų Jamesas Roddisas šį mėnesį stos prieš karo teismą, apkaltintas seksualiniu prievartavimu.

Puikiai pasižymėjęs vadas per savo nepriekaištingą 30 metų karjerą vadovavo tūkstančiams karių ir pelnė daugybę apdovanojimų už drąsą.

Jis pretendavo tapti Generalinio štabo viršininku ir yra tik antrasis generolas majoras, per du šimtmečius susidūręs karo lauko teisme.

Roddis, vedęs trijų vaikų tėvas, pastaraisiais mėnesiais savo noru paliko kariuomenę. Byla pribloškė bendražygius.

52 metų generolas majoras Jamesas Roddis šį mėnesį stos į karo teismą, apkaltintas seksualiniu prievartavimu byloje, sukrėtusioje jo bendražygius.

Puikiai pasižymėjęs vadas per savo nepriekaištingą 30 metų karjerą vadovavo tūkstančiams karių ir pelnė daugybę apdovanojimų už drąsą, tačiau dabar jo laukia rimti klausimai.

Puikiai pasižymėjęs vadas per savo nepriekaištingą 30 metų karjerą vadovavo tūkstančiams karių ir pelnė daugybę apdovanojimų už drąsą, tačiau dabar jo laukia rimti klausimai.

Trijų vaikų tėvas gavo išskirtinio tarnybos ordiną (DSO), aukščiausią JK apdovanojimą už vadovavimą kovose, ir paminėjimą dispečeriuose po tarnybos Afganistane ir Irake – labai svarbu, kad jo rango pareigūnas atsidurtų teisme. kovos

Trijų vaikų tėvas gavo išskirtinio tarnybos ordiną (DSO), JK aukščiausią apdovanojimą už vadovavimą kovose, ir paminėjimą dispečeriuose po tarnybos Afganistane ir Irake – jo rango pareigūnui stoti prieš teismą yra nepaprastai svarbu. kovos

Iki šiol jis buvo JK kariuomenės Strateginės vadovybės strategijos direktorius, atsakingas už specialiųjų pajėgų padalinius ir kitus slaptus žvalgybos bei kibernetinius padalinius.

Po tarnybos Afganistane ir Irake jis yra gavęs išskirtinės tarnybos ordiną (DSO), aukščiausią JK apdovanojimą už lyderystę kovoje, ir paminėjimą dispečeriuose.

2009 m. jis gavo MBE, o 2008 m. ir 2017 m. pelnė Karalienės padėkas už vertingą tarnybą. 2017 m. įkūrė armijos elitinę specializuotą pėstininkų brigadą.

Po Karališkosios karo policijos tyrimo Roddis iš Škotijos karališkojo pulko buvo apkaltintas pagal Seksualinių nusikaltimų įstatymo 3 skyrių, kuris apima seksualinį prievartavimą liečiant.

Itin retai jo rango pareigūnas atsiduria karo lauko teisme.

Generolas majoras Nickas Welchas 2021 m. buvo įkalintas 21 mėnesiui karo lauko teisme po to, kai buvo nuteistas už sukčiavimą, reikalavimą atlyginti mokesčius už internatinę mokyklą.

Prieš tai, 1815 m., generolas leitenantas seras Johnas Murray buvo nuteistas už tai, kad Napoleono karuose be tinkamos priežasties paliko apgulties ginklus. Jis buvo įspėtas ir neleistas tapti Pirties ordino nariu.

Tačiau nėra žinomų ankstesnių atvejų, kai generolai būtų apkaltinti seksualiniais nusikaltimais.

Praėjusią naktį kariuomenės atstovas sakė: „Tikimės labai aukštų visų savo personalo elgesio standartų ir į bet kokius kaltinimus netinkamu elgesiu žiūrime itin rimtai.

Buvęs generolas majoras Jamesas Roddisas liepos 17 d. pasirodys Bulfordo karo teismo centre Viltšyre, apkaltintas seksualiniu prievartavimu, pažeidžiančiu 2003 m. Seksualinių nusikaltimų įstatymo 3 skirsnį. Kol vyksta teisminiai procesai, daugiau nekomentuosime.

Tikimasi, kad byla vėliau šiais metais bus pradėta nagrinėti karo pareigūnų prisiekusiųjų teisme. Jam buvo pareikšti kaltinimai po to, kai jo bylą peržiūrėjo Tarnybos prokuratūra, Karališkosios prokuratūros karinis atitikmuo.