Home Vietinis Ginkluoti valkatos įrengė benamių stovyklą istorinio 800 000 USD vertės šeimos namo...

Ginkluoti valkatos įrengė benamių stovyklą istorinio 800 000 USD vertės šeimos namo kieme ir grasina juos nužudyti, kai bus paprašyta išeiti

16
0


Šeima liko išsigandusi po a benamiai stovyklavietė iškilo galiniame jų 800 000 USD vertės istorinio namo kieme.

Robin Bach ir jos vyras turėjo kovoti su grasinimais mirtimi iš valkatų, gyvenančių jiems priklausančiame miške, esančiame už stulbinančio XIX amžiaus Walker namo Konkorde. Naujasis Hampšyras.

Ir tie grasinimai toli gražu nėra tušti, nes Bachai, turintys du aštuonerių ir 11 metų vaikus, girdi iš kiemo stovyklavietės sklindančius šūvius.

„Aš net negaliu naudotis savo kieme. Mano vaikai negali ten išeiti“, – pasakojo Bachas Concord monitoriuspaaiškino, kad jie žaidžia priekyje ant šaligatvio. „Norėčiau, kad mano vaikai būtų nepriklausomi ir jaustųsi patogiai eidami į lauką ir žaisdami, o jie to nedarys“.

Pora šį nuostabų namą įsigijo 2018 m., o 2020 m. pavaišino savo sūnus kieme įrengtomis sūpynėmis. Tačiau dėl artumo šalia smurtaujančių valkatų, kurie atsisako išvykti, vaikai per daug išsigando, kad prie jo prisiliesti.

Nuo tada, kai gyveno šiame rajone, Bach skambino policijai 37 kartus, kad praneštų apie įvairius susidūrimus su benamiais, gyvenančiais vos pėdų atstumu nuo tos vietos, kur visi miega.

Prieš kelerius metus Bacho vyras nerimą keliantį susidūrimą su žmogumi, kurį jie kelis kartus matė iškylantį iš miško savo kieme. Paprašius vyro išeiti, vyras pagrasino nušauti.

Robin Bach, pavaizduota nuotraukoje, sakė, kad jos vaikai net negali naudotis kieme, nes bijo benamių, gyvenančių netoliese esančiuose miškuose.

Nuotraukoje: Bacho namas, kainuojantis beveik 800 000 USD, užgriuvo didėjantis benamių skaičius

Nuotraukoje: Bacho namas, kainuojantis beveik 800 000 USD, užgriuvo didėjantis benamių skaičius

Tas pats valkata po to kelis kartus grįžo į jų nuosavybę, todėl Bachas pateikė jam suvaržymą.

Jos vaikai stebėjo, kaip policija jį paskutinį kartą išsivežė.

Taip yra dėl to, kad benamystės daugėja visoje šalyje, ypač Naujajame Hampšyre, kur žmonių gatvėse daugėja greičiau nei bet kur kitur, teigia Būsto ir miestų plėtros departamentas.

Aukščiausiasis Teismas tik praėjusią savaitę paskelbė nutartį dėl bylos, kilusios iš Oregono – jos didžiausias miestas yra benamių epicentras – teigdamas, kad stovyklavimas lauke yra neteisėtas ir miestai gali tai uždrausti.

Iki šiol Konkordo miesto ir policijos departamento rankos buvo šiek tiek surištos, kai reikia išvalyti stovyklas prie Bacho ir kitų žmonių namų.

Policininkai turi bendradarbiauti su prieglaudomis, kad įsitikintų, jog tam tikri benamiai nėra būsto ir paslaugų laukiančiųjų sąrašuose, prieš išardydami šiuos laikinus palapinių miestelius.

Jie taip pat turi sudaryti sandorius su privačios nuosavybės savininkais.

Bachas kartu su savo dviem vaikais, kurie ėmė žaisti ant šaligatvio priešais šeimos namą

Bachas kartu su savo dviem vaikais, kurie ėmė žaisti ant šaligatvio priešais šeimos namą

Naujojo Hampšyro valstijos rūmų Konkorde iš oro, tekant ūkanotą rytą

Naujojo Hampšyro valstijos rūmų Konkorde iš oro, tekant ūkanotą rytą

„Miestas nevalys jokios privačios nuosavybės“, – sakė Barrettas Moultonas, miesto benamių valdymo komiteto patrulių ir policijos ryšių viršininko pavaduotojas.

Ir net jei benamiai yra pastatyti ant vyriausybei priklausančio šaligatvio ar parko, išlaidos miestui yra pagrindinis veiksnys.

„Tačiau jei tai yra miesto žemė, tai yra visas procesas ir jis dažnai yra brangus“, – sakė Moultonas.

Aukščiausiojo Teismo sprendimas dėl benamystės neturės įtakos išlaidoms, susijusioms su šiukšlių valymu ir benamių pastatytų palapinių šalinimu, todėl neaišku, kaip sprendimas gali paveikti tolesnę politiką.

Bachas yra progresyvus, jaučiantis didelę simpatiją žmonėms, susiduriantiems su benamyste. Ir nors ji norėtų, kad jie nebūtų savo nuosavybėje, ji sako nerimaujanti, kad juos iškeldinus, ši problema tiesiog perkels kitur ir pavers ją kažkieno problema.

„Tai „Whack-a-Mole“. Negalite tiesiog paprašyti jų išeiti, jie eis kur nors kitur“, – sakė Bachas. – Turite duoti jiems kur eiti.

Ir problema tik paaštrėjo nuo to laiko, kai Bachas gyveno savo Naujosios Anglijos rojaus namuose su penkiais miegamaisiais, trimis su puse vonios ir gerai prižiūrima priekine veja.

Ji pasakojo, kad kai jos šeima pirmą kartą atsikraustė, miške už jos namo dažniausiai buvo matoma viena ar dvi palapinės.

Dabar jų yra mažiausiai pusšimtis, kai kurie su dideliais brezentais ir konstrukcijomis, – sakė ji.

Ir kai policija pašalino palapines iš Bacho kiemo, po kelių dienų žmonės grįžo atgal, o šiukšlės ir toliau kaupiasi miškuose palei jos kelią.

Dar birželio 5 d. ši teritorija prisipildė sutraiškytų skardinių, apleistų drabužių, pirkinių vežimėlių ir sulūžusių baldų.

Šiukšlės ir niūrios gyvenamosios struktūros mėtosi miškuose už gatvės, kurioje Bachas gyvena Konkorde

Šiukšlės ir niūrios gyvenamosios struktūros mėtosi miškuose už gatvės, kurioje Bachas gyvena Konkorde

Priešais šiukšles yra ženklas „Stovyklauti draudžiama“.

Priešais šiukšles yra ženklas „Stovyklauti draudžiama“.

Kai kuriose vietose yra tiek daug šiukšlių, kad apačioje esanti žolė ir nešvarumai yra visiškai uždengti

Kai kuriose vietose yra tiek daug šiukšlių, kad apačioje esanti žolė ir nešvarumai yra visiškai uždengti

Norėdamas atsiriboti nuo augančių šiukšlių, Bachas bandė aptverti savo nuosavybę, kol sužinojo, kad tai jai kainuos milžiniškus 50 000 USD.

Norėdamas atsiriboti nuo augančių šiukšlių, Bachas bandė aptverti savo nuosavybę, kol sužinojo, kad tai jai kainuos milžiniškus 50 000 USD.

Pritrūkusi galimybių, Bachas neseniai gavo pasiūlymą aptverti savo nuosavybę.

Tai jai kainuotų 50 000 USD.

„Negaliu sau leisti jo išvalyti. Aš pati fiziškai negaliu to padaryti“, – sakė ji. „Taigi šiukšlės lieka“.

Moultonas sakė „Concord Monitor“, kad didžiulis šiukšlių ir atliekų kiekis, kuris susikaupė, buvo pagrindinė priežastis, kodėl žmonės skambina į jo biurą.

„Sunku apeiti tokį šių stovyklų įvaizdį“, – sakė jis.

‘Tai bloga išvaizda. Netinkama miesto išvaizda, kai turite tokią gražią vietovę, kokia yra Konkordas, tiesiog prikrauta šiukšlių, į tai šiuo metu reikia sutelkti dėmesį.

Kadangi Konkorde yra nedaug viešųjų šiukšliadėžių, jei tokių yra, šiukšlių problema greičiausiai išliks mieste, kuriame gyvena maždaug 44 000 gyventojų.

„Turime gana didelę benamių problemą“, – sakė Moultonas. “Jie bus kažkur.”

Konkordo benamiams tai reiškia stovyklavimą lauke Naujojo Hampšyro oro sąlygomis.

Žiemos dažnai atneša sniegą ir šaltą temperatūrą iki 12 laipsnių pagal Farenheitą, o šį savaitgalį Konkorde bus daugiau nei 90 laipsnių.

Bachas, kuris buvo priverstas tiesiogine prasme spręsti benamių problemą savo kieme, vis dar jaučia empatiją tiems, kurie neturi stogo virš galvos.  Ji ragina miestą įvesti sankcionuotą stovyklavietę, kad žmonės galėtų atsistoti.

Bachas, kuris buvo priverstas tiesiogine prasme spręsti benamių problemą savo kieme, vis dar jaučia empatiją tiems, kurie neturi stogo virš galvos. Ji ragina miestą įvesti sankcionuotą stovyklavietę, kad žmonės galėtų atsistoti.

„Concord“ koalicija siekiant panaikinti benamystę valdo vienintelę skubios pagalbos prieglaudą rajone, kuri veikia tik nuo gruodžio iki kovo.

Ne pelno siekianti organizacija griežtai prieštarauja neseniai priimtam Aukščiausiojo Teismo sprendimui, kuriame pateikiamas toks pareiškimas.

„Bausti pažeidžiamiausius mūsų bendruomenės piliečius dėl būsto trūkumo šioje šalyje yra nesąžininga ir benamystės problemos neišspręsite“, – rašė jie. „Sprendimas, kaip panaikinti benamystę, yra būstas.

Nors Bachas tikrai patyrė bauginančių susitikimų su žmonėmis, bandančiais išgyventi už jos namų, ji kalbėjosi su kai kuriais iš jų, siekdama suprasti jų kovą.

Visai neseniai ji kalbėjosi su žmogumi, kuris pasakė, kad jis dirba nuo 9 iki 5 darbo ir valo savo šiukšles rangovų maišais.

Ji mano, kad būtų geriau, jei miestas sukurtų sankcionuotą stovyklavietę kur nors toliau nuo jos gyvenamosios vietos, nes jai tapo aišku, kad šiems žmonėms reikia pagalbos.

Anot jos, sporadiški policijos veiksmai nepašalina pagrindinės benamystės priežasties, taip pat nepašalina palapinių ar šiukšlių ar kartais patiriamo smurto grasinimų, kuriuos jos šeima turi ištverti.

„Mes niekada nerakinome savo durų. Mes buvome gana atsitiktiniai“, – sakė ji. „Dabar mes turime visiškai įjungtą apsaugos sistemą“.

„Tai yra blogiausia, kokia kada nors buvo“.