Home Vietinis Hoda Kotb sako, kad Céline Dion planuoja netikėtą pasirodymą, kalba apie Paryžiaus...

Hoda Kotb sako, kad Céline Dion planuoja netikėtą pasirodymą, kalba apie Paryžiaus olimpinių žaidynių galimybę

11
0


Hoda Kotb dalijasi keletu šviečiančių komentarų, nutikusių jos emocingo interviu užkulisiuose Celine Dion.

59 m Šiandien bendras šeimininkas birželio mėnesį susėdo su 56-erių Kanados popmuzikos ikona diskutuoti jos sveikatos kova su kietojo asmens sindromu ir jos ateitis, kai ji naršo savo medicinines kovas.

“Visų pirma, ji yra neįtikėtina kovotoja. Neturėjau supratimo, ką ji išgyveno, kaip ji tam tikru momentu priartėjo prie to, kad iš tikrųjų neišgyventų”, – antradienį Dion dalijosi Kotbas. Žiūrėkite „Kas atsitinka“ tiesiogiai su Andy Cohenu. – O dabar ji čia ir vėl dainuoja.

Dion anksčiau pasidalijo su Kotb, kad dainavimas jautėsi atsižvelgiant į jos sveikatos būklę „kaip pasmaugtas“.

„My Heart Will Go On“ dainininkė anksčiau pasidalijo, kad dėl šios būklės jos kūno dalis ima spazmuoti, ir tai buvo tokia intensyvi, kad jai lūžo šonkaulis.

Hoda Kotb kalbasi su Celine Dion apie jos standaus asmens sindromą 2024 m. birželio mėn.NBC naujienos / „YouTube“.

“Tai gali būti pilvo srityje. Gali būti stubure, šonkauliuose. Tačiau toks jausmas, kad jei nukreipsiu kojas, tai liks jame”, – paaiškino Dionas Kotbui. “Arba jei gaminu maistą, mano pirštai ar rankos atsidurs vietoje. Tai traukia mėšlungis, bet atrodo, kad esate tokioje padėtyje, kad negalite jų atrakinti.”

Tačiau Kotbas po jų interviu erzino, kad Dionas planuoja grįžti į sceną tiesioginiam pasirodymui. Taigi, kai skambinantysis paklausė žurnalistės, ką ji žino apie šį galimą pasirodymą, Kotb apipylė arbata WWHL.

„Jos vadybininkas buvo už kameros, o aš klausiau: „Taigi, kas vyksta? Kada vėl koncertuosite? Ir ji klausia: „Ar galiu jai pasakyti?“ – pasidalijo Kotbas, priimdamas Diono akcentą. „Ir jos vadovas sako: „Ne! Jis rėkia: „Ne“, man atrodė, kad kažkas yra.

Kanados dainininkė Celine Dion paskelbė Monrealio kanadiečių pirmojo turo šaukimą per Upper Deck NHL naujokų biržą, 2024 m. birželio 28 d., Sphere Las Vegase, Nevadoje.Jeffas Speeras / „Icon Sportswire“ per „Getty Images“.

Skambinusysis suabejojo, ar toks pasirodymas gali įvykti per artėjantį laikotarpį Paryžiaus olimpinės žaidynės. Kotb prisipažino tiksliai nežinojusi, bet sakė mananti, kad tai būtų „įspūdinga“.

“Tai būtų nuostabu! O, mane tiesiog sukrėtė šaltkrėtis”, – sušuko Kotb laidos vedėja Savannah Guthrie.

„Tai būtų nuostabu, bet aš nežinau“, – pridūrė Kotbas. “Žinau, kad ji vėl koncertuos gyvai. Nežinau, kur.”

Šiek tiek pasinerti į šią mintį, Guthrie ištarė: “Tai turi būti Paryžiaus olimpinės žaidynės. Tai būtų neįtikėtina.”

Tačiau WWHL Laidos vedėjas Andy Cohenas buvo skeptiškesnis ir pažymėjo: “Manau, kad taip nebus, ir štai kodėl. Manau, kad tai būtų nuostabu, bet aš suprantu, kad tai yra kažkas, ko ji negali kontroliuoti. Ir jei tai būtų kažkas tokio. “

Savannah Guthrie ir Hoda Kotb kalba Celine Dion laidoje „Žiūrėkite, kas vyksta gyvai su Andy Cohenu“.WWHL/YouTube

Tačiau Kotb metė iššūkį šiai idėjai ir pasidalijo, kad Dion rado lengviau valdomą vaistų, kuriuos ji vartoja, režimą, sakydama: „Taigi niekada negali žinoti. Turiu galvoje, jei ji žino, kad koncertuoja tam tikrą valandą, padarykime tai“.

Pagal Mayo klinikaSustingusio asmens sindromas yra “retas motorinės funkcijos sutrikimas, kuriam būdingas nevalingas ašinių raumenų sustingimas ir skausmingi raumenų spazmai, kuriuos dažnai sukelia nustebimas ar emociniai dirgikliai”.

Dion dokumentavo savo sveikatos kelionę naujai „Prime Video“ dokumentams, Aš esu: Celine Dion.

Kotb anksčiau atsivėrė ET apie Diono įveikos mechanizmus scenoje, kai ji pirmą kartą pajuto standaus asmens sindromo simptomus.

„Ji dainuodavo savo dainas, tada paimdavo mikrofoną ir išleisdavo jį miniai“, – praėjusį mėnesį ET pasakojo Kotb. “Kodėl? Kad atsipūstų. Jos gerbėjai jai padėjo.”

Celine Dion koncertuoja savo naujo pasaulinio turo „Courage“ atidarymo vakarą Videotron centre Kvebeko mieste, Kvebeke, 2019 m. rugsėjo 18 d.ALICE CHICHE / AFP per „Getty Images“.

Kai užklupo COVID-19, Kotbas sakė, kad tai buvo „keista palaima“ Dion, „nes dabar ji gali išgyti, gali sustoti, gali būti namuose“. Tačiau tuo metu namuose Dion atšaukė jos likusios Courage World Tour datos dėl „sunkių ir nuolatinių raumenų spazmų“. Vėliau Dionas pateko į savotišką izoliaciją.

„Ji įpratusi dainuoti didelėms minioms, todėl, kadangi nemokėjo dainuoti, ji pasakė, kad nenori eiti į lauką ir būti su vaikais, nes žmonės sakys: „O, jai atrodė gerai su vaikais… Kodėl ji nebuvo scenoje, turėjau susigrąžinti pinigus už bilietą“, – apie Dioną pasakojo Kotbas bendri sūnūs René-Charles (23), Nelsonas (13) ir Eddy (13) su savo velioniu vyru René Angélilu.

„Ji buvo labai susirūpinusi dėl (savo gerbėjų), todėl tai buvo savotiška izoliacija ten, kur ji gyveno“, – pridūrė Kotbas. „Ji mokėsi dirbti su PT, kad jos raumenys būtų stangri, kad žinotų, ką daryti, kai kas nors pradeda mėšlungį.

SUSIJĘS TURINYS: