Home Vietinis Jenn Tran išsigando po to, kai Ryanas Reynoldsas sureagavo į „Bachelorette“ premjerą

Jenn Tran išsigando po to, kai Ryanas Reynoldsas sureagavo į „Bachelorette“ premjerą

14
0


Jen Tran yra fangirl režimu. The Bachelorette žvaigždė po to linksmai išsigando Ryanas Reinoldsas išsakė savo mintis apie realybės šou 21 sezono premjera.

47 metų aktorius socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė savo būsimo „Marvel“ filmo skelbimą. Deadpool & Wolverinekuris buvo rodomas pirmadienio vakaro transliacijos metu hit realybės franšizė. Spektakliu siekiama pritraukti žiūrovus „Bakalauro tautos“ demografinėje grupėje, įžūliai išryškinant antrąją žvaigždę. Hugh JackmanasReynoldsas – Deadpoolas – pareiškęs, kad „18–49 metų moterys mums yra labai svarbi demonstracinė versija“.

Reynoldsas žengė žingsnį toliau, pasiūlydamas išsamią „Tran“ apžvalgą Bachelorette debiutas.

Jenn Tran pasirodo „The Bachelorette“ spaudoje.Disney / Ramona Rosales

„Atrodė, kad visiems patiko Deadpool Bachelorette vietoje vakar vakare, bet ar galime pasikalbėti apie epizodą?” Reynoldsas pradėjo savo antraštę. „Maniau, kad Jenn padarė keletą rimtų pasirinkimų, išskyrus tai, kad nusiuntė mano tautietį Brendaną pakuoti. Marcusas yra lengvas akims, Grantas buvo šiek tiek daug ir dienos prekybos dalykas, bet aš suprantu. Du Semai susipainios, taip šiek tiek palinkę į Sam N. Jenn mamą galėjo būti svarbiausias dalykas, o Melburnas, Australija, ten jautėsi kaip Hugh šauksmas, toks menkas. Apskritai, puiki pradžia. Apie ką aš vėl kalbėjau?”

26 metų Tran atsakė pasidalindama ekrano kopija, kurioje buvo pasikeista teksto žinutėmis su žmogumi, kuris atsiuntė jai Reynoldso įrašą. Jos reakcijoje didžiosiomis raidėmis buvo tiesioginė nuoroda į „Bleiko vyro įrašą“. Reinoldso žmona, Blake’as Lively.

„UŽDARYKITE DABAR DABAR“, – ekrano kopijoje savo draugui atsiuntė Tran.

„Aš išsigandusi“, – tęsė ji. “Man DABAR NEGERAI. JIS TIKRAI PAŽIŪRĖJO LAIDĄ. AR JUOKITE MAN.”

Keitimasis tęsėsi, kai Tran pasakė, kad jai „TAIP NEGERAI“ ir paskelbė, kad jos gyvenimas yra „netikras“.

Asmuo, esantis kitoje teksto žinutės pusėje, matyt, buvo pakutentas pamatęs, kad Reynoldsas yra Trano motinos gerbėjas.

Blake’as Lively ir Ryanas Reynoldsas dalyvauja Met Gala 2022 m.Gotham/Getty Images nuotrauka

Tran prie savo įrašo pridėjo komentarą ir perskaitė: „Daugiausia išsigandęs, jokiu būdu @blakelively nežiūrėjo SU Deadpool“.

Ji pridūrė: „@vancityreynolds jūsų 18–49 demonstracinė versija buvo pasiekta“.

Jenn Tran reaguoja į Ryano Reynoldso šūksnį „Instagram“.Jenn Tran / Instagram

Situacija Tranui žymi kažkokį pilno rato momentą. Kovo mėnesį ET atstovas Denny Directo paklausė jos, kuri „įžymybių simpatija“ labiausiai įkūnytų tokį vyrą, koks ji yra. ieško laidoje.

„Aš myliu Ryaną Reynoldsą, nes jis beprotiškai linksmas“, – sakė ji ET.

Tačiau buvo laimikis.

„Jei mes kalbame kaip, pastatykite ir jo personažą laidoje, Chrisas Evansas“, – pridūrė ji, galiausiai suteikdama paskutinę metaforišką rožę Kapitonas Amerika aktorius.

„Aš juokiuosi kiekvieną kartą, kai jis pasirodo ekrane“, – apie Evansą sakė ji. “Tiesą sakant, aš jį atsiimu. Tai tik Chrisas Evansas.”

Chrisas Evansas atvyksta į specialų „Netflix“ filmo „Pilkas žmogus“ peržiūrą 2022 m. liepos 18 d.Monika Skolimowska / paveikslų aljansas per „Getty Images“.

Deadpool & Wolverine kino teatruose pasirodys liepos 26 d. Bachelorette rodomas pirmadieniais per ABC.

SUSIJĘS TURINYS: