Home Vietinis „Jihad“ GP surinko 50 000 svarų sterlingų, kad kovotų su NHS nušalinimu...

„Jihad“ GP surinko 50 000 svarų sterlingų, kad kovotų su NHS nušalinimu po to, kai buvo atskleistas kaip uždraustos ekstremistų grupės Hizb ut-Tahrir lyderis.

14
0


Šeimos gydytojas, nušalintas nuo pareigų po to, kai „The Mail on Sunday“ buvo paskelbtas uždraustos ekstremistų grupuotės lyderiu, surinko daugiau nei 50 tūkst. NHS.

Abdul Wahid buvo „Hizb ut-Tahrir“ (HT) lyderis, kuris sukėlė pasipiktinimą po to, kai jos nariai šaukė dėl džihado gatvėse. Londonas dienų po Hamasteroro išpuolį Izraelis spalio 7 dieną.

Pats ekstremistų vadas gyrė išpuolį kaip „sveiką smūgį į nosį“ Izraeliui.

Tačiau praėjus savaitei po HT žygio, MoS atskleidė Wahido tapatybę ir atskleidė, kaip jis daugiau nei 20 metų dirbo bendrosios praktikos gydytoju tikruoju vardu Wahid Asif Shaida.

Priemiesčio chirurgijos šiaurės vakarų Londone pacientai nė nenutuokė apie jo, kaip pasaulinės ekstremistų grupės vadovo JK, dvigubą gyvenimą.

Abdul Wahid (nuotraukoje) buvo NHS gydytojas ir Hizb ut-Tahrir (HT) lyderis, kuris sukėlė pasipiktinimą po to, kai jos nariai šaukė dėl džihado Londono gatvėse.

MoS atskleidė Wahido tapatybę ir atskleidė, kaip jis daugiau nei 20 metų dirbo bendrosios praktikos gydytoju tikruoju vardu Wahid Asif Shaida.

MoS atskleidė Wahido tapatybę ir atskleidė, kaip jis daugiau nei 20 metų dirbo bendrosios praktikos gydytoju tikruoju vardu Wahid Asif Shaida.

Anglijos NHS nušalino Wahidą, o sausį tuometinis vidaus reikalų sekretorius Jamesas Cleverly uždraudė HT kaip teroristinę grupuotę, todėl narystė už tai baudžiama kalėjimu iki 14 metų.

Praėjusią naktį paaiškėjo, kad Wahidas svetainėje „CrowdJustice“ surinko 51 485 svarų sterlingų, siekdamas kovoti su savo nušalinimu, o per ateinančias dvi savaites siekė pasiekti 60 000 GBP.

Savo lėšų rinkimo puslapyje 55 metų Wahidas savo, kaip HT lyderio, praeitį apibūdina kaip „politinę veiklą“, sakydamas: „Man reikia teisinės pagalbos, kad galėčiau susidoroti su NHS Anglijos vykdomu tyrimu ir sustabdymu“.

Jis priduria: „2023 m. spalį proizraelietiška žiniasklaida, aktyvistai ir politikai pradėjo reikalauti, kad mane nubaustų už politinę veiklą, kuri išreiškiama teisėtai ir ne darbo aplinkoje“.

Užuot sakęs, kad buvo nušalintas nuo vadovavimo grupuotei, kuri taip pat buvo uždrausta Vokietijoje ir keliose islamo šalyse, Wahidas dėl sustabdymo kaltino jį išreiškusį Palestiną palankių pažiūrų.

Praėjus kelioms valandoms po spalio 7 d. išpuolių, Wahidas podcast’e pareiškė, kad „Hamas“ teroristai buvo „drąsūs modžahedai“, kurie davė priešui „labai sveikintiną kumštį į nosį“.

Wahidas pradėjo lėšų rinkimą, kad padėtų teisiškai apsiginti nuo NHS sustabdymo

Wahidas pradėjo lėšų rinkimą, kad padėtų teisiškai apsiginti nuo NHS sustabdymo

Po kelių dienų jis vedė eitynes ​​prie Egipto ir Turkijos ambasadų Londone, kur HT nariai reikalavo invazijos gelbėti palestiniečius.

Kai kalbėtojas sušuko: „Koks sprendimas išlaisvinti žmones koncentracijos stovykloje, vadinamoje Palestina? jie sušuko: „Džihadas! Džihadas! Džihadas!’ Wahidas miniai pasakė: „Pergalė ateina ir kiekvienas turi pasirinkti pusę. Kieno pusėje tu būsi?

Žinia apie Wahido lėšų rinkimą sukėlė terorizmo ekspertų pyktį. Pulkininkas Richardas Kempas, buvęs JK pajėgų Afganistane vadas, sakė: „Niekas neturėtų suteikti šiam asmeniui platformos rinkti pinigus teisiniams mokesčiams. Tai šlykštu. Platforma turėtų jį nedelsiant pašalinti.

Praėjusią naktį „CrowdJustice“ nepavyko susisiekti su komentarais. Svetainėje rašoma: „Mes neleidžiame tam tikrų tipų atvejų ir elgesio“.

Tai apima turinį, kuris yra „neatlygintinai smurtinis, seksualiai atviras arba be reikalo erzinantis“ arba „skatina smurtą, prievartą, neapykantą, priekabiavimą ar bauginimą“. Wahidas neatsakė į raginimus komentuoti.