Home Vietinis Joe Bideno „netvarka“ turi „vieną realų kelią“, pagal slaptą dokumentą, gautą iš...

Joe Bideno „netvarka“ turi „vieną realų kelią“, pagal slaptą dokumentą, gautą iš demokratų viešai neatskleistų asmenų, siūlančių pakeisti pakeitimą, ir tai nėra žmogus, kuris muša.

15
0


Skelbimas

Joe BidenasPo to, kai jo debatų pasirodymas paskatino skambučių chorą, jo ateitis ir toliau kabo ant plauko demokratai reikalaudamas, kad jis pasitrauktų iš perrinkimo lenktynių.

Prezidentas penktadienį po diskusijų davė interviu televizijai „ABC News“, kuris turėjo nuslopinti susirūpinimą, tačiau likus vos kelioms savaitėms iki demokratų nacionalinio suvažiavimo, partijoje kilo tik daugiau rūpesčių.

Bidenas eina į sūpynės būseną Pensilvanija sekmadienį pabandyti susigrąžinti visuomenės suvokimą.

Ir viceprezidentas Kamala Harris ketina Las Vegasas, Nevada šią savaitę, nes jos pavardė išplito tarp tų, kurie lapkritį galėtų pakeisti Bideną dėl bilieto į prezidento postą.

Toliau sekite DailyMail.com tiesioginę politikos transliaciją

Darbuotojai rašo, kad Kamala Harris yra tik „realistiškas kelias“ į pergalę 2024 m

Katelyn Caralle, vyresnioji JAV politinė reporterė

JAV viceprezidentė Kamala Harris reaguoja į sceną per 30-ąjį kasmetinį Essence festivalį Naujajame Orleane, Luizianoje, JAV, 2024 m. liepos 6 d. REUTERS / Edmund D. Fountain

Anoniminiame dokumente, kurį parašė vyresnieji demokratų partijos veikėjai, teigiama, kad viceprezidentė Kamala Harris yra „vienas realus kelias“ iš „netvarkos“, kurią sukėlė prezidento Joe Bideno debatų pasirodymas.

Bidenas tvirtina, kad nepasitrauks, nepaisant raginimų pasitraukti po to, kai praėjusį mėnesį susprogdino debatus prieš Donaldą Trumpą.

59 metų Harris yra viena iš nedaugelio demokratų vardų, tačiau daugumoje apklausų ji neįveikė Trumpo ir nepirmauja apklausose tarp tų, kurie nori, kad Bidenas būtų pakeistas kitu kandidatu.

VP antradienį išvyksta į Las Vegasą, Nevadą, kur sustos solo kampanija.

ČESAPIKAS, VIRGINIJOS DALIS – BIRŽELIO 28 d.: Respublikonų partijos kandidatas į prezidentus, buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas atvyksta į mitingą Greenbrier Farms 2024 m. birželio 28 d. Česapyke, Virdžinijoje.  Praėjusią naktį Trumpas ir JAV prezidentas Joe Bidenas dalyvavo pirmuosiuose 2024 metų kampanijos prezidento debatuose.  (Anos Moneymaker/Getty Images nuotrauka) ***BESTPIX***

78 metų Donaldas Trumpas mano, kad konkurentas Joe Bidenas (81 m.) neturėtų pasiduoti demokratų spaudimui mesti ir turėtų išvysti savo 2020 m. atsakomąsias rungtynes ​​lapkritį.

Buvęs prezidentas šeštadienį savo socialinės žiniasklaidos platformoje „Truth Social“ parašė:

Kreivas Joe Bidenas turėtų nekreipti dėmesio į daugybę savo kritikų ir veržliai bei tvirtai judėti į priekį savo galingos ir toli siekiančios kampanijos metu.

Jis sarkastiškai tęsė:

Jis turėtų būti aštrus, tikslus ir energingas, kaip ir Debatuose, pardavinėdamas savo politiką…

Kampanijos rėmėjai mano, kad Joe Bidenas „neigia“, kad jis turi pasitraukti iš prezidento rinkimų, kad demokratai būtų sėkmingi 2024 m.

Prezidentas tikina, kad vis dar dalyvauja lenktynėse, nes donorai vis labiau nerimauja dėl jo protinio aštrumo ir tinkamumo pareigoms eiti po jo pasirodymo debatuose prieš Donaldą Trumpą traukinio katastrofoje.

Vidiniuose sluoksniuose ir visuomenėje stiprėja nuotaikos, kad laikas Bidenui baigti savo kandidatūrą į rinkimus.

Vienas donoras apskaičiavo, kaip rašo „The Washington Post“:

Kiekvienam 10 žmonių, kurie mano, kad jis turėtų išeiti, vienas mano, kad jis turėtų likti.

Bideno pykčio kupinas interviu po diskusijų buvo parašytas scenarijus, atskleidžia vedėjas

Prezidento Joe Bideno komanda radijo laidų vedėjui nurodė, kokius klausimus užduoti jo pirmame interviu po diskusijų.

Katastrofiškame interviu 81 metų vyras pasirodė dar labiau susilpnėjęs, nes vadino save juodaodžiu, o dabar paaiškėjo, kad sėdėjimas buvo scenarijus.

WURD radijui Filadelfijoje buvo išsiųsti aštuoni klausimai, kuriuos reikia užduoti prezidentui.

Žurnalistė Andrea Lawful-Sanders sako, kad ji galiausiai paklausė keturių – Bidenas vis dar sugebėjo sumaišyti savo atsakymus.

Prezidentas sukėlė daugybę antraščių po to, kai pasakė, kad yra „juodaodė moteris“, tikriausiai bandydamas pasveikinti Kamala Harris paskyrimą viceprezidente.

Nors jo nuovargis buvo ginamas kaip kalbos paslydimas, kritikai, tarp jų ir daugelis jo paties partijos narių, sako, kad Bidenas po pragaištingų debatų pasirodymo turi jį tobulinti.