Home Vietinis Kodėl gerbėjai mano, kad Kylie Kelce su Jasonu Kelce užsiminė apie kūdikio...

Kodėl gerbėjai mano, kad Kylie Kelce su Jasonu Kelce užsiminė apie kūdikio Nr. 4 galimybę

8
0


Taigi, jūs sakote, kad yra galimybė?! Kylie Kelce užsiminė apie galimybę susilaukti kūdikio Nr.4 su Jasonas Kelceir netgi yra sukurtas planas „tik tuo atveju“.

Interviu su Niujorkas žurnalo Strategastrijų vaikų mama aptarė kai kuriuos dalykus, be kurių negali gyventi. Tarp tų dalykų buvo keletas žavingų, nors ir brangių, pižamų. Kylie ir Jasono laimei, susilaukus trijų dukterų, susidoroti su manimi tapo daug lengviau.

„Mums pasisekė, nes turėjome tris mergaites“, – sakė ji. „Mes keičiame drabužius, kuriuos pirkome pirmajai dukrai, iki savo jauniausios, todėl patyrėme daug nesėkmių.

Rankiniai drabužiai gali šiek tiek susidėvėti, bet to galima tikėtis, kai „vaikai juos nešioja milijoną kartų, o jūs plaunate milijoną kartų“.

Kylie laimei, jos mėgstamos pižamos taip pat yra patvarios. Tiesą sakant, tokie patvarūs, kad vieną dieną jie gali išvysti dienos šviesą, jei kelciečiai nuspręs išplėsti šeimą!

“Hanna Anderson PJ trunka amžinai. Mes vis dar turime supakuotų, tik tuo atveju, jei atsirastų ketvirtas”, – taip nerūpestingai pasakė Kelce.

Kylie ir Jasonas augina tris žavias dukras – Wyatt (4), Elliotte (3) ir Bennett (1).

Kylie ir Jasonas Kelce su savo dukromis Wyatt, Elliotte ir Bennett mėgaujasi šeimos laiku Walt Disney World Resort.NFL/Walt Disney World

Kylie ir Jason meilės istorija yra tokia moderni jie susitiko „Tinder“. 2014 m. pabaigoje – bet ir gana linksmas, daugiausia dėl Jasono išdaigų. Pirmiausia Kyle’as, visą gyvenimą trunkantis „Philadelphia Eagles“ gerbėjas, pasidalijo Jasonu ir jo broliu Travisas Kelce’as‘s Naujosios aukštumos podcast’ą, kad ji neturėjo supratimo, kad Jasonas žaidė „Eagles“, remdamasis savo „Tinder“ profiliu.

„Po daugelio metų sužinojau, kad jis manė, jog jo profilyje yra įrodymų, jog jis žaidė „Eagles“, – 2023 metais podcast’e sakė ji.

Tada buvo pirmasis pasimatymas.

Prisijungę prie programos, Jasonas ir Kylie susitiko akis į akį bare „Buffalo Billiards“ Filadelfijoje po „Eagles“ šventės su keliais savo komandos draugais. Naktis greitai pasisuko.

„Pamačiau jį ir pagalvojau sau: „Tu dėvi pledą ir tikrai pasilenki su medkirčiu“, – sakė Kylie. Naujosios aukštumos. „Kai pirmą kartą susitikome, jis buvo nejudėjęs, su pilna barzda.

Naktis baigėsi su girtu Jasonu, užmiegančiu bare, o namo jį parnešė komandos draugas Beau Allenas.

Jasono laimei, Kylie sutiko eiti su juo į antrą pasimatymą. O visa kita yra istorija.

Tiesą sakant, šiais metais per Valentino dienos vakarienę Jasonas siūbavo pilką megztinį su Tinder logotipu. Bet jis pasidarė visiškai rimtas apie jo meilę jai jo metu emocinė išėjimo į pensiją kalba kovo mėnesį po 13 šlovingų sezonų su Eagles.

„Ji buvo graži, protinga, rimta, tačiau žaisminga“, – pirmadienį miniai sakė Jasonas. “Aš tai žinojau iš karto. Manau, kad neatsitiktinai mėgavausi geriausiais karjeros metais su Kylie šalia. Kiekvienas pagyrimas, kurį gavau gyvenime, atėjo kartu su ja.”

SUSIJĘS TURINYS: