Home Vietinis “Kokia pergalė!” No10 išleido vaizdo įrašą apie akimirką, kai Keirą Starmerį...

“Kokia pergalė!” No10 išleido vaizdo įrašą apie akimirką, kai Keirą Starmerį pasveikino Joe Bidenas – JAV prezidentas sako, kad nėra jokių abejonių, kad dvi šalys tęs „mūsų ypatingus santykius“

13
0


  • Prezidentas gyrė serą Keirą už jo pergalę ir kalbėjo apie būsimą bendradarbiavimą

pone Keiras Starmeris išleido savo istorinio pirmojo pokalbio su JAV prezidentu klipą Joe Bidenas nuo penktadienio tapimo ministru pirmininku.

„Pone Ministre Pirmininke, sveikinu“, – 81 metų Amerikos premjeras sakė pirmaisiais žodžiais 58-ajam Didžiosios Britanijos ministrui pirmininkui praėjusią naktį per trumpą skambutį.

‘Kokia pergalė! Sveikiname“, – pakartojo jis, kai seras Keiras nusišypsojo ir pasilenkė, kad kreiptųsi į Bideną per telefoną ant stalo. 10 numeris.

„Ačiū, pone pirmininke. Praėjo ilga diena ir naktis“, – šiek tiek per menkai pasakė ministras pirmininkas, prieš išreikšdamas padėką ir planą kitą savaitę susitikti su Bidenu Vašingtone.

„Be jokios abejonės, jums vadovaujant, mūsų dvi šalys tęs mūsų ypatingus santykius“, – patikino prezidentas serą Keirą.

„Dirbame kartu beveik visais klausimais: palaikome Ukrainaorganizuojant varžybas Kinijabendradarbiavimo su AUKUS plėtojimas…“

Seras Keiras Starmeris kalbėjosi su prezidentu Joe Bidenu penktadienį pirmąją savo premjero dieną

Prezidentas pasveikino serą Keirą su „pragaro pergale“ rinkimuose

Prezidentas pasveikino serą Keirą su „pragaro pergale“ rinkimuose

Premjeras jau pirmajame pokalbyje patikino „ypatingų santykių“ svarbą

Premjeras jau pirmajame pokalbyje patikino „ypatingų santykių“ svarbą

„Visų pirma, ypatingi santykiai yra pagrindas… mūsų gynybai, mūsų saugumui ir klestėjimui, kuris akivaizdžiai yra svarbiausias mūsų vyriausybės misijose“, – sakė ministras pirmininkas, užbaigdamas trumpą klipą ir patikindamas, kad santykiai su Jungtinėmis Valstijomis tęsis. vadovaujant Joe Bidenui.

Pranešama, kad seras Keiras pirmą savo darbo dieną skambino Joe Bidenui ir Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui.

Pastarajam jis pakartojo „nesvyruojančią“ Didžiosios Britanijos paramą Ukrainai, Kijevui ir toliau atremiant Rusijos invaziją.

Tačiau premjeras pirmą kartą skambino iš Prancūzijos prezidento Emmanuelio Macrono, kuris vėlų ketvirtadienio vakarą paskambino ir pasveikino jį su pergale visuotiniuose rinkimuose.

„Sveikiname serą Keirą Starmerį su pergale. Džiaugiamės mūsų pirmąja diskusija“, – liepos 5 d. pradžioje socialiniame tinkle „Twitter/X“ rašė Prancūzijos prezidentas.

„Tęsime su JK pradėtą ​​darbą dėl mūsų dvišalio bendradarbiavimo, taikos ir saugumo Europoje, klimato ir dirbtinio intelekto“.

Vėlai penktadienį 10 Downing Street socialinėje žiniasklaidoje pasidalijo pareiškimu, kuriame pranešama, kad naujasis ministras pirmininkas kalbėjosi su sąjungininkais ir partneriais „visame pasaulyje“.

„JK yra pasirengusi toliau bendradarbiauti su jais, kad užtikrintų saugumą ir augimą šalyje ir užsienyje“, – rašoma niūriame pareiškime.

Keiras Starmeris kalba per spaudos konferenciją po savo pirmojo kabineto posėdžio šiandien

Keiras Starmeris kalba per spaudos konferenciją po savo pirmojo kabineto posėdžio šiandien

Prezidentas Joe Bidenas penktadienį kalba per mitingą Madisone, Viskonsino valstijoje, siekdamas paremti paramą

Prezidentas Joe Bidenas penktadienį kalba per mitingą Madisone, Viskonsino valstijoje, siekdamas paremti paramą