Home Vietinis Konservatoriai baiminasi, kad Farage’o perspėjimai dėl mažų laivelių „Starmada“ užgrobs mūšį dėl...

Konservatoriai baiminasi, kad Farage’o perspėjimai dėl mažų laivelių „Starmada“ užgrobs mūšį dėl lyderystės

16
0


Sukrėstas konservatoriai ragina atidėti partijos vadovų konkursą, kad jo neužgožtų „vasara Nigelas Farage’as“.

JK reformos lyderis planuoja panaudoti savo naująją platformą kaip parlamentaras, kad atkreiptų dėmesį į mažų migrantų, vadinamų Starmada, skaičių ateinančiais mėnesiais.

Tačiau pretendentai į lyderystę – tarp kurių galėtų būti buvę ministrai Kemi BadenochasDame Nagi Patel ir Victoria Atkins – galbūt norėtų vengti šios temos, nes jie turėjo 14 metų vyriausybėje, kad spręstų šią problemą.

Ponas Farage’as, kurio partija laimėjo penkias vietas, planuoja atkreipti dėmesį į dabar padrąsintų migrantų skaičių. Keiras Starmeris nukirto Rishi Sunakjų siuntimo į politiką Ruanda.

Clacton parlamento nariui priklauso namas Dungeness mieste, Kento pakrantėje – viena populiariausių migrantų nusileidimo vietų – ir tikimasi, kad jis padidins fotografavimosi galimybes šiame rajone.

Šokiruoti konservatoriai ragina atidėti partijos vadovų konkursą, kad jo neužgožtų „Nidželo Farage’o vasara“

JK reformos lyderis planuoja panaudoti savo naująją platformą kaip parlamentaras, norėdamas atkreipti dėmesį į mažų laivelių migrantų, pramintų Starmada, skaičių ateinančiais mėnesiais (failo nuotrauka)

JK reformos lyderis planuoja panaudoti savo naująją platformą kaip parlamentaras, kad atkreiptų dėmesį į mažų migrantų, vadinamų Starmada, skaičių per ateinančius mėnesius (failo nuotrauka)

Dame Priti Patel yra viena iš potencialių pretendentų dalyvauti konservatorių lyderystės konkurse

Dame Priti Patel yra viena iš potencialių pretendentų dalyvauti konservatorių lyderystės konkurse

Vakar jis pasirodė futbolo rungtynėse Esekse kartu su naujausiu Reformos parlamento nariu Jamesu McMurdocku.

Šaltinis sakė: „Tikėtina, kad tai bus Farage vasara. Jis gali pulti Starmerį šiuo klausimu, neabejodamas jo paties įrašu.

Kyla pavojus, kad jis taps tikruoju opozicijos lyderiu, todėl gali būti geriau, kad toks grandas kaip Iainas Duncanas Smithas ar Jeremy’is Huntas fortą išlaikytų metus.

V. Huntas, kuris vos išsilaikė savo vietą, atsisakė dalyvauti konkurse.

Tikimasi, kad J. Sunak išliks lyderio pareigas, kol rudenį torių partijos konferencijoje arba prieš pat įvyks konkursas.

Ponia Badenoch, buvusi verslo sekretorė, šiuo metu yra mėgstamiausia jo įpėdinė. Tačiau daugelis parlamentarų, kurie sumenkins kandidatus iki dviejų pavardžių, kol už juos balsuos partijos nariai, abejoja dėl jos „abrazyvaus“ asmeninio stiliaus.

Kiti pretendentai į dešiniųjų balsavimą yra buvę vidaus reikalų sekretorės Dame Priti ir Suella Braverman, taip pat buvęs imigracijos ministras Robertas Jenrickas.

Dame Priti ir kitas buvęs vidaus reikalų sekretorius Jamesas Cleverly prisistatytų kaip „vienybės“ kandidatai, jei nuspręstų kandidatuoti.

Partijos kairiesiems kandidatams į „Vienos tautos“ frakciją vadovauja buvęs saugumo ministras Tomas Tugendhatas.

Buvusi sveikatos apsaugos sekretorė M. Atkins taip pat svarsto galimybę kandidatuoti. Tikėtina, kad tik ponas Jenrickas ir Dame Priti bandytų sudaryti sandorį su M. Farage.

Ponas Sunakas sakė, kad atsistatydins iš vadovo pareigų „ne iš karto, bet kai tik bus nustatytos formalios mano įpėdinio pasirinkimo priemonės“.

Parlamentarai pabrėžė, kad tai nereiškia, kad jis būtinai liks poste, kol bus išrinktas naujas vadovas, o kai kurie tikisi, kad jis pasitrauks per dvi savaites.

Vienas parlamentaras paragino jį išbūti pakankamai ilgai, kad partijai būtų laiko apmąstyti ir neskubinti atrankos proceso.

Ponas Farage'as, kurio partija laimėjo penkias vietas, planuoja atkreipti dėmesį į migrantų skaičių, kurie dabar buvo įsidrąsinti seras Keiras Starmeris, atmetęs Rishi Sunako politiką siųsti juos į Ruandą.

Ponas Farage’as, kurio partija laimėjo penkias vietas, planuoja atkreipti dėmesį į migrantų skaičių, kurie dabar buvo įsidrąsinti seras Keiras Starmeris, atmetęs Rishi Sunako politiką siųsti juos į Ruandą.

Buvusi sveikatos apsaugos sekretorė Victoria Atkins yra tarp potencialių pretendentų dalyvauti lyderystės konkurse

Buvusi sveikatos apsaugos sekretorė Victoria Atkins yra tarp potencialių pretendentų dalyvauti lyderystės konkurse

Ponia Badenoch, buvusi verslo sekretorė, šiuo metu yra mėgstamiausia Rishi Sunak įpėdinė

Ponia Badenoch, buvusi verslo sekretorė, šiuo metu yra mėgstamiausia Rishi Sunak įpėdinė

M. Badenoch artimas šaltinis sakė, kad „ji mano, kad pomirtinis tyrimas neturėtų būti skubotas, jį reikia tinkamai apsvarstyti“.

Kiti ruošiasi bjauriai kovai. Kalbama apie Konservatorių partijos būstinės mašinos „buldozerį“, kuri laikoma atsakinga už partijos nutolimą nuo tradicinių vertybių.

Vienas šaltinis sakė: „Kaip narkomanams, turime patekti į lataką, kad galėtume susitvarkyti“.

Partija turi atlikti daug vyresnių vaidmenų. Jai reikės išrinkti naują 1922 m. komiteto pirmininką ir komiteto narius, kurie vėliau nustatys vadovų konkurso taisykles.

Vienas viešai neatskleistas asmuo sakė: „Kas ateis, tas bus prižiūrėtojas, kuriam teks susitvarkyti su degančiomis vakarėlio žarijomis. Tai užnuodyta taurė.