Home Vietinis Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris yra „laimingesni nei bet kada“ ir „neatskiriami...

Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris yra „laimingesni nei bet kada“ ir „neatskiriami pasirinkimu“, sako šaltinis

10
0


Kourtney Kardashian ir Travisas Barkerismeilė vis dar tvyro!

The Kardashians žvaigždė ir būgnininkas Blink-182 vis dar mėgaujasi palaima pasveikino savo pirmąjį vaiką kartuberniukas Rocky Thirteen lapkričio mėnesį ir švenčia savo dvejų metų vestuvių metines.

„Kourtney ir Travis yra laimingesni nei bet kada anksčiau“, – ET pasakoja šaltinis. “Nuo tada, kai sutiko Rocky, tapo dar akivaizdžiau, kad jie buvo skirti vienas kitam. Jie taip pat įsimylėję, kaip ir tada, kai pirmą kartą susitiko.”

Šaltinis priduria, kad 45 metų Kourtney ir 48 metų Travisas vos praleidžia laiko vienas nuo kito.

„Jie yra visiškai neatsiejami, savo pasirinkimu ir mėgsta keliauti, kartu planuoti smagią veiklą ir renginius, leisti laiką namuose, apsipirkti savo namams ir kūdikiui“, – sako šaltinis. „Jie būtinai skiria laiko vienas kitam kaip porai ir žino, kad tai reikalinga ir gerbiama“.

Pasak šaltinio, Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris yra „laimingesni nei bet kada“.Jay L. Clendenin / Los Angeles Times per Getty Images

Nors pora yra Rocky tėvai, Travis ir Kourtney sumaišė savo šeimas, kuriose yra Kourtney vaikai Mason (14), Penelope (12) ir Reign (9), kuriuos ji dalijasi su savo buvusiu Scottu Disicku ir Traviso vaikais Landonu. 20 metų ir Alabama, 18 metų, kuriuos jis dalijasi su buvusia žmona Shanna Moakler.

Šaltinio teigimu, visi vaikai apsidžiaugė, kad turi jaunesnį brolį ir seserį.

„Naujo brolio ir sesers turėjimas neišvengiamai yra prisitaikymas jų šeimoms, tačiau visi vaikai tai labai priima“, – sako šaltinis.

Po ilgus metus trukusios draugystės Kourtney ir Travisas patvirtino savo romaną 2021 m., o pora laimingai susituokė per gotikinę ceremoniją Italijoje 2022 m. gegužę. Gegužės mėn.Pora šią progą pažymėjo meilės „Instagram“ pagarbomis.

„Prieš 2 metus ištekėjau už savo svajonių vyro 🖤 amžinai su tavimi @travisbarker“, – „Instagram“ tinkle rašė Kourtney kartu su nuotraukomis iš jų vestuvių dienos.

„Su 2 metų jubiliejumi mano gyvenimo meilei @kourtneykardash 🖤“, – rašė Travis savo atitinkamoje „Instagram“ paskyroje kartu su daugiau nuotraukų iš jų vestuvių dienos.

Kourtney parama savo vyrui buvo stipresnė nei bet kada šį savaitgalį kaip ji buvo šalia jo pirmame „Run Travis Run“ sveikatingumo renginyje Los Andžele Kia forume. Renginio nuotraukose Pūkuotuko įkūrėja ir jos vyras, kirtę finišo liniją, susikrovė PDA.

Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris savaitgalį Los Andžele vykusiame renginyje „Run Travis Run“ pasidalino PDA.Olivia Wong / Getty Images

Po lenktynių Kourtney buvo šalia „Blink-182“ koncerto „SoFi“ stadione Los Andžele.

Po roko šou Travisas socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo įdomios dienos nuotraukomis, žinoma, kartu su vienu iš jo ir jo žmona, prieš pat pasidalydamas bučiniu renginio vietoje.

„Aš myliu LA 🏃🏻🥁“, – rašė Travisas.

Norėdami sužinoti daugiau apie Kourtney ir Traviso meilę, spustelėkite žemiau.

SUSIJĘS TURINYS: