Home Vietinis Madonna kalba apie gyvybei pavojingą hospitalizavimą 1 metų sukaktį nuo išrašymo

Madonna kalba apie gyvybei pavojingą hospitalizavimą 1 metų sukaktį nuo išrašymo

11
0


Madonna Tai atspindi vienerius metus po išrašymo iš ligoninės po gyvybei pavojingos ligos.

Th4 65 metų dainininkė „Instagram“ paskelbė karuselės įrašą, kuriame buvo 10 nuotraukų, kuriose ji švenčia liepos ketvirtąją. Tačiau jos antraštėje Madge išreiškė savo dėkingumą už gyvenimą po praėjusių metų išbandymų, dėl kurių ji atsidūrė intensyviosios terapijos skyriuje ir medicinos sukelta koma.

„Prieš metus šiandien ką tik grįžau namo iš ligoninės po to, kai išgyvenau gyvybei pavojingą ligą“, – rašė ji savo antraštėje. “Vos galėjau stovėti savo kieme laikydamas vieną kibirkštį. Stebuklingai pasveikau ir turėjau nuostabius metus. Ačiū Dievui. Gyvenimas yra gražus! ♥️🧨🔥.”

„Like a Virgin“ dainininkė buvo paguldyta į ligoninę dėl a rimta bakterinė infekcijao jos buvimas ligoninėje apėmė 48 valandas medicininių priežasčių sukeltą komą. Ji atspindėjo jos sveikatos sunkumą anksčiau šiais metais per pirmąjį iš savo penketuko išparduotas „Celebration World Tour“. parodos Los Andželo „Kia“ forume.

Per ĮvairovėDainininkė savo devynias minutes trukusią kalbą pradėjo pasirodymo pabaigoje, sakydama savo žiūrovams: „Aš nukritau nuo daug arklių ir susilaužiau daug kaulų. Turiu titaninį klubą. Turiu omenyje, kad sąrašas tęsiasi ir tęsiasi, bet niekas negali manęs sustabdyti… Šią vasarą turėjau staigmeną.

Pripažindama, kad patirtis buvo „gana baisu“, ji pasidalijo, kad asistentė jai pasakė: „Pirmasis mano žodis buvo „Ne“. Ir aš esu tikras, kad Dievas man pasakė: „Ar tu nori eiti su manimi?“ Ir aš pasakiau: „Ne“.

„Material Girl“ dainininkė taip pat turėjo anksčiau atskleista jos gerbėjams, manantiems, kad jai nepavyks ištrūkti iš traumuojančio įvykio.

“Nemaniau, kad man pavyks, taip pat ir mano gydytojai. Štai kodėl aš pabudau, kai visi mano vaikai sėdėjo aplink mane”, – tuomet sakė Madonna. “Pamiršau penkias savo gyvenimo dienas – arba savo mirtį. Nežinau, kur buvau. Jei norite sužinoti mano paslaptį, kaip aš išgyvenau ir kaip išgyvenau, pagalvojau: „Turiu būti. ten dėl savo vaikų turiu išgyventi.

ET kalbėjosi su daktaru Justinu Fiala, plaučių, kritinės priežiūros ir miego specialistu Northwestern Medicine, ir jis kalbėjo apie tai, kaip bakterinės infekcijos gali tapti rimtomis.

„Dažnai manoma, kad jie yra gerybiniai, tačiau negydomi jie gali tapti gana sunkūs ir yra dažna priežastis, kodėl žmonės patenka į intensyviosios terapijos skyrių“, – sakė Fiala. „Bakterinės infekcijos teoriškai gali prasidėti netgi gana nepiktybiškai, pavyzdžiui, odos įpjovimas, kuris atrodo kaip tam tikra lokalizuota infekcija, bet jei paliekama tik rusenti ir paūmėti, jos gali patekti į gilesnes kūno vietas ir išplisti. plinta tada, kai pacientai patenka į intensyviosios terapijos skyrių.

SUSIJĘS TURINYS: