Home Vietinis Mes neteisingai įvertinome savo rinkėjų nukrypimą į Reformų partiją, pripažįsta Škotijos konservatorius...

Mes neteisingai įvertinome savo rinkėjų nukrypimą į Reformų partiją, pripažįsta Škotijos konservatorius MSP

13
0


Škotijos konservatoriai buvo apakinti dėl padidėjusio palaikymo Nigelas Farage’asReformų partija į šiaurę nuo sienos, vakar pripažino vienas iš jos MSP.

Nerimą kelianti analizė rodo, kad 23-iose Škotijos vietose Reforma užsitikrino didesnę balsų dalį nei konservatoriai.

Skersai GlazgasMėlynasis balsavimas beveik žlugo, nes Reforma sulaukė daugiau paramos visose miesto apygardose, išskyrus vieną.

Tačiau reformos banga buvo labiausiai juntama pagrindinėse buvusiose ir esamose konservatorių tvirtovėse. Buvusio lyderio Douglaso Rosso pralaimėjimas Šiaurės Aberdynšyre ir Morėjos rytuose gali būti tiesiogiai siejamas su Reformos pasidalijimu balsuose.

Be to, pasienio kėdžių maržos – ypač ten, kur laimėjo buvęs žurnalistas ir specialusis patarėjas Johnas Cooperis – taip pat buvo per arti, kad būtų patogiau dėl išaugusio M. Farage’o partijos populiarumo.

Douglasas Rossas buvo nugalėtas dėl reformos balsavimo dalimis

Vienas šaltinis, artimas Dumfrieso ir Galloway kampanijai, „The Mail on Sunday“ sakė: „Tiesą sakant, balsavimo už reformą banga buvo nakties istorija. Nepaisant to, kad per kampaniją beveik nieko nepadarė, išskyrus kelis lapelius su Nigelo Farage’o ir Richardo Tice’o veidu, jie tikrai nieko nepadarė, tačiau jiems pavyko surinkti didelę balsų dalį. Tai nepaprasta.’

Jie tęsė: „Kai kurie iš jų buvo protesto balsavimas prieš torius, bet taip pat yra imigracijos problema, kuri rūpi Škotijos kaimo gyventojams. Reforma pakurstė tų diskusijų liepsną ir privertė sudaryti darbotvarkę.

Vakar Šiaurės Rytų Škotijos parlamentaras Douglasas Lumsdenas pripažino, kad rinkimai buvo „pražūtingi“ partijai visoje JK, ir pripažino klaidingai įvertinę, kiek rinkėjų, kurie anksčiau balsavo už torius, pasirinks Reformą.

Kalbėdamas su BBC Radio Scotland, jis sakė: „Jei pažvelgtumėte į kai kurias sritis, kurios buvo gana Brexit-y, pavyzdžiui, Šiaurės Aberdynšyras ir Morėjus, kur vyko didelis „Brexit“ balsavimas, tikriausiai neįvertinome, kiek žmonių nukryps į reformą.

„Manau, kad dėl to mes praradome dvi vietas Škotijos šiaurės rytuose. Tai turime išspręsti, kad rinkėjai sugrįžtų į 2026 m.

Lumsdenas pridūrė: „Be reformos būtume matę daug prastesnę SNP naktį. Sumažėjimas iki devynių buvo katastrofa, bet tai galėjo būti daug mažesnė, jei ne Reforma.

Jis pripažino, kad partija turi susigrąžinti rinkėjus, kad išvengtų didesnio perėjimo į Reformą, sakydamas: „Tai yra kažkas, ką turime žiūrėti į ateitį, kreiptis į mūsų rinkėjus pagal 2019 m.

„Daug kas mus paliko Anglijoje iki reformos. Turime kreiptis į tuos, bet ne kaip į dešinę nutolusią partiją.

Iš 57 rinkimų apygardų į šiaurę nuo sienos konservatoriai laimėjo penkias, o 2019 m. rinkimuose sumažėjo vienu. Nors kai kurie šaltiniai teigia, kad partija vykdė „gerą kampaniją“, balsavimas dėl reformos patyrė didelį spaudimą.

D. Rosso viltis dėl Aberdynšyro šiaurės ir Morėjos rytų sužlugdė balsų už M. Farage partiją augimas.

Reforma rinkimų apygardoje užsitikrino 5562 balsus – 14,6 proc. akcijų – ir, jei jie būtų atitekę toriams, ponas Rossas būtų nesunkiai įveikęs SNP atstovą Seamusą Loganą.

Vis dėlto tą naktį J. Loganas surinko 942 balsais daugiau nei R. Rossas – 12 513, perleidęs jam Vestminsterio vietą ir palikęs J. Rossą merdėti Holirūdo suoluose kaip MSP.

Douglasas Lumsdenas sakė, kad toriai negali pereiti į dešinę

Douglasas Lumsdenas sakė, kad toriai negali pereiti į dešinę

Ponas Rossas atsistatydins iš lyderio pareigų, kai bus paskirtas įpėdinis, po to, kai atsiliepė dėl jo sprendimo varžytis dėl šio posto, prieš tai pažadėjęs atsistatydinti iš parlamentaro, kad sutelktų dėmesį į Holyroodą.

Vakaras buvo šviesesnis buvusiam JK vyriausybės ministrui Andrew Bowie, kuris padidino savo daugumą Vakarų Aberdynšyre ir Kincardine nuo 2019 m. 843 balsų iki 3 441.

Nepaisant to, kad Škotijos pietuose buvo išsaugotos vietos, dauguma torių buvo išbandyti ir ten.

Buvęs Škotijos sekretorius Alisteris Jackas 2019 metais turėjo 1805 balsų daugumą, tačiau jo įpėdinis ponas Cooperis valdė tik 930 balsų tarp jo ir SNP atstovės Tracey Little.

Daugelis šios srities atstovų pasirinko reformos atstovą Charlesą Kealą, kuris surinko 4 313 balsų, ty 9,4 proc.

Prieš ketvirtadienio balsavimą vienas torių viešai neatskleistas asmuo, artimas M. Cooperio kampanijai, sakė, kad kažkas iš K. Kealo komandos atsiprašė pono Cooperio, kai buvo išėjęs į duris, sakydamas, kad žinojo, kad jo kampanija ketina padalyti torių balsus – jie tvirtino, kad jis nenori to daryti. daryti.

‘Kokia mupetė tai daro?’ – sakė įtūžęs šaltinis.

Spustelėkite čia, kad apsilankytumėte pagrindiniame Škotijos puslapyje, kur rasite naujausių naujienų ir sporto šakų