Home Vietinis Meškeriotojas užsidaro: populiarus Adelaidės restoranas buvo priverstas užsidaryti, nes savininkas atskleidžia šokiruojamo...

Meškeriotojas užsidaro: populiarus Adelaidės restoranas buvo priverstas užsidaryti, nes savininkas atskleidžia šokiruojamo uždarymo priežastį

17
0


Kultinis jūros gėrybių restoranas priėmė širdį veriantį sprendimą visam laikui uždaryti duris dėl didėjančių išlaidų.

Angler, įsikūrusi Stirling in Adelaidė‘s pietryčiuose, prekybą nutrauks sekmadienį.

Viena iš įkūrėjų Amanda Prance sakė „Daily Mail Australia“, kad šis žingsnis buvo priimtas, nes atvyko mažiau klientų.

„Mes čia dirbame penkerius metus ir (mes) neatnaujiname nuomos sutarties dėl labai sumažėjusio vietinių klientų srauto“, – sakė ji.

M. Prance teigė, kad verslas ir toliau veiks Adelaidės centriniame turguje.

Praėjusią savaitę ponia Prance paskelbė apie tai socialinėje žiniasklaidoje tampa sunku išlaikyti restoraną atidarytą.

„Deja, mūsų verslas šioje vietoje tiesiog neperspektyvus“, – rašė ji.

Ji sakė, kad restoranas kurį laiką patyrė sunkumų didėjantys nuomos ir komunalinių paslaugų mokesčiai.

Stirlinge, Adelaidės pietryčiuose, įsikūręs meškeriotojas, savininkams priėmus sprendimą nepratęsti nuomos sutarties, sekmadienį nutrauks prekybą (paveikslėlis)

„Nuoma brango kiekvienais metais… tikriausiai matėme, kad sąskaitos už elektrą padidėjo dešimčia procentų, o dujos mums yra problema.

Keletas restoranų ir kampinių parduotuvių rajone pastaraisiais metais buvo uždarytos dėl sumažėjusio pėsčiųjų srauto.

Vietos gyventojai vis dar nerimsta dėl didžiulio gaisro, kuris 2023 m. spalį apgadino Woolworths parduotuvę Stirling Shopping Village viduje.

Gaisras taip pat apgadino keletą netoliese esančių įmonių, įskaitant mėsinę, todėl sumažėjo pirkėjų, apsilankančių rajone.

„Svarbu neignoruoti parduotuvių, kurios kadaise buvo nuolatinis mūsų bendruomenės objektas, „lėtos mirties“, – rašė ponia Prance.

„Nors galime pasirinkti kaltinti savo aplinkybes arba atidėti atsakomybę, paprasta tiesa ta, kad vietinis verslas negali klestėti be žmonių mūsų bendruomenėje“.

„Angeler“ 2019 m. įkūrė ponia Prance kartu su virėju Samu Prance’u Smithu.

Restoranas buvo žinomas dėl to, kad tiekia tvariai pagamintas vietines jūros gėrybes ir tapo pirmuoju restoranu Pietų Australijoje, kuriame paragavo džiovintos žuvies.

Gaminimo technika naudojama iš jūros gėrybių išgauti drėgmę, kad būtų sukurtas geresnis skonis.

Restoranas buvo žinomas dėl tvarių vietinių jūros gėrybių (nuotraukoje) ir tapo pirmuoju restoranu Pietų Australijoje, paragavusiu džiovintos žuvies.

Restoranas buvo žinomas dėl tvarių vietinių jūros gėrybių (nuotraukoje) ir tapo pirmuoju restoranu Pietų Australijoje, paragavusiu džiovintos žuvies.

Dešimtys socialinių tinklų vartotojų teigė esantys nusivylę, kad restoranas turėjo užsidaryti, ir apgailestavo, kad rajone neteko parduotuvių ir užkandinių.

‘Tokia liūdna žinia! Beprotiška, kad tokia nuostabi įstaiga neklesti“, – rašė vienas.

‘Man labai gaila tai girdėti. Čia praradome per daug verslų, o pagrindinė gatvė kasdien darosi vis nuobodesnė“, – rašė kitas asmuo.

„Kada bendruomenė atvers akis ir pradės remti vietos verslą“, – pridūrė trečiasis.

Ponia Prance padėkojo personalui ir visiems klientams, kurie palaikė restoraną.

Ji sakė, kad verslas dirbs su jūros gėrybių didmenine prekyba „Fair Seafood“ Adelaidės centriniame turguje ir jie investuoja į kitas sritis.