Home Vietinis „Met“ policijos pareigūnui, saugojusiam vyresniuosius karališkuosius asmenis, gresia baudžiamasis tyrimas dėl kaltinimų...

„Met“ policijos pareigūnui, saugojusiam vyresniuosius karališkuosius asmenis, gresia baudžiamasis tyrimas dėl kaltinimų jo svetimos žmonos išnaudojimu šeimoje ir seksualine prievarta.

13
0


  • Moteris tvirtina, kad policininkas ją privertė šiurkščiai seksui ir 10 metų ją smurtavo
  • Ji taip pat tvirtina, kad jis grasino jos vyriausiam vaikui iš ankstesnės santuokos
  • Kol policija tiria pretenzijas, jam buvo paskirtos apribotos pareigos

Policijos pareigūnui, saugojusiam vyresniuosius karališkuosius asmenis, pradėtas kriminalinis tyrimas dėl kaltinimų dėl svetimos žmonos iškeltos prievartos šeimoje ir seksualinės prievartos.

Ji pareigūnams yra sakiusi, kad jis per dešimt metų trukusią santuoką privertė ją užsiimti šiurkščiu seksu, užpuolė ir psichologiškai smurtavo.

„The Mail on Sunday“ žiniomis, policininkas, kurį ketinama apklausti, šių metų pradžioje buvo nušalintas nuo pareigų, moteriai pateikus skundą.

Tačiau praėjusią naktį ji sakė supykusi sužinojusi, kad jis neseniai grįžo į darbą.

Ji tvirtino, kad prievarta buvo „nuolatinė“ jų santykiuose, kai jis pakilo į gretas, kad saugotų grupės narius Karališkoji šeimapridurdamas: „Šis vyras kelia pavojų moterims“.

Policijos pareigūnui, saugojusiam vyresniuosius karališkuosius asmenis, pradėtas baudžiamasis tyrimas dėl kaltinimų šeimoje ir seksualine prievarta, kurią padarė jo svetima žmona (failo nuotrauka)

Kaltinamasis policijos pareigūnas yra prijungtas prie honorarų ir specialiosios apsaugos vadovybės, prižiūrinčios vyresnius karališkosios šeimos narius.

Kaltinamasis policijos pareigūnas yra prijungtas prie honorarų ir specialiosios apsaugos vadovybės, prižiūrinčios vyresnius karališkosios šeimos narius.

Ji sakė, kad jis spaudė ją šiurkščiai seksui, bet ji jautėsi negalinti atsisakyti, nes bijojo jį nuliūdinti.

„Jis yra didelis girtuoklis, todėl pasiekdavo tam tikrą tašką, o tada pradėdavo nuo manęs“, – sakė ji.

Ji papasakojo, kaip po incidento per naktį jis užpuolė ją duše.

„Jis sugriebė mane už gerklės ir rėkė: „Daugiau niekada nedaryk manęs gėdos“ ir trenkė man per veidą taip stipriai, kad pamačiau šviesas“, – sakė ji.

Jis taip pat kontroliavo, ką ji dėvi ir kur eina, pridūrė ji. „Turėjau viską perbėgti per jį, o jis turėjo mane visur nuvežti ir pasiimti“, – sakė ji.

Motina taip pat tvirtino, kad jis grasino jos sūnums iš ankstesnių santykių, ypač vyriausiam vaikui.

„Jis grasino jį nokautuoti“, – pridūrė ji.

Pora išsiskyrė 2020 m., o 2021 m. ji pirmą kartą pranešė apie savo vyrą policijai dėl smurto šeimoje, tačiau Karališkoji prokuratūra jos skundą atmetė.

Praėjusį rugsėjį ji vėl pranešė apie jį dėl jos persekiojimo, o pareigūnai paskatino ją pareikšti naujus kaltinimus dėl seksualinės prievartos ir smurto.

Jos vyras buvo nušalintas nuo pareigų, bet grįžo į darbą birželį, todėl ji vėl kreipėsi į policiją.

Moteris pareigūnams pasakojo, kad per visą dešimties metų santuoką jos svetimas vyras privertė ją užsiimti šiurkščia seksu, užpuolė ir psichologiškai smurtavo (failo nuotrauka)

Moteris pareigūnams pasakojo, kad per visą dešimties metų santuoką jos svetimas vyras privertė ją užsiimti šiurkščia seksu, užpuolė ir psichologiškai smurtavo (failo nuotrauka)

Metropoliteno policija pranešė: „Gegužės mėnesį kitos pajėgos mums pranešė, kad gavo įtarimą, susijusį su pareigūnu, priklausančiu Autorių teisių ir specialistų apsaugos vadovybei.

„Atliekamas tyrimas atliko Notingamšyro policija. Metų profesinių standartų direktoratas žino.

„Pareigūnui paskirtos ribotos pareigos“.