Home Vietinis Midsomerio žmogžudystes ITV apipynė „įspėjimais dėl turinio“, kad žiūrovai suprastų, jog vykdomos...

Midsomerio žmogžudystes ITV apipynė „įspėjimais dėl turinio“, kad žiūrovai suprastų, jog vykdomos „žudynės“ nėra švelnios.

15
0


„Midsomer Murders“ yra viena iš labiausiai mėgstamų Didžiosios Britanijos televizijos laidų pritraukia milijonus žiūrovų dėl bukoliškų kaimo gyvenimo scenų ir žinomai didelio kūno skaičiaus.

Bet dabar ITV perspėja apie ilgalaikį serialą, kad žiūrovai suprastų, jog vykdomos „žudynės“ nėra švelnios ir kad epizoduose gali būti „smurto“ ir net „nusikaltimas scenos vaizdai“.

Serialo žvaigždės yra tarp tų, kurie išjuokė šį žingsnį, nurodydami, kad nuo 1997 m. eteryje rodomos dramos pavadinimas ir atskirų epizodų pavadinimai aiškiai parodo, kas bus.

Įspėjimai buvo pateikti ITV transliacijos paslaugoje ITVX, kuri šiuo metu rodo pirmąsias 22 serijas.

Midsomerio žmogžudystės centre – žmogžudystės, įvykdytos išgalvotos Midsomerio apygardos kaimuose.

DCI Johnas Barnaby, kurį vaidina Neilas Dudgeonas (centre), yra pagrindinis „Midsomerio žmogžudystės“ veikėjas.

Pirmą kartą šį vaidmenį atliko Johnas Nettlesas (centre) kaip detektyvas vyriausiasis inspektorius Tomas Barnaby.

Pirmą kartą šį vaidmenį atliko Johnas Nettlesas (centre) kaip detektyvas vyriausiasis inspektorius Tomas Barnaby.

Johnas Nettlesas 2016 m. gruodžio mėn. epizode „Kaimas, kuris prisikėlė iš numirusių“.

Johnas Nettlesas 2016 m. gruodžio mėn. epizode „Kaimas, kuris prisikėlė iš numirusių“.

Per 140 jo epizodų buvo užfiksuotos 388 žmogžudystės, iš viso 423 mirtys ir 250 pasikėsinimų nužudyti.

Tarp keistesnių jos siužetų galima paminėti aktorę Martine McCutcheon, kurią oloje sutraiškė didžiulis sūris, ir viešbučio kambarinė, kuri mirė po to, kai buvo įstumta į didelę džiovyklę. Kitame epizode buvo matyti, kaip turtingas žemės savininkas buvo išteptas trumų aliejumi, pririštas prie medžio ir paliekamas šernų malonei.

Viena iš ankstyvųjų Midsomerio žmogžudysčių serijų, pavadinta „Death In Disguise“, transliuota 1998 m., dabar pateikiama su įspėjimu: „Yra šiek tiek smurto ir nusikaltimo vietų vaizdų“. Žiūrovams, prisijungusiems prie „The Electric Vendetta“, pirmą kartą transliuoto 2001 m., pranešama, kad jame „yra šiek tiek smurto ir skrodimo nuogybių“.

Pirmuosius 13 metų seriale vaidino buvusi Bergerac žvaigždė John Nettles kaip detektyvas vyriausiasis inspektorius Tomas Barnabys. Nuo 2011 m. filme Neilas Dudgeonas vaidina Tomo pusbrolį DCI Johną Barnaby.

„Midsomer Murders“ taip pat garsėja savo kviestinėmis žvaigždėmis, tarp kurių per daugelį metų buvo Holivudo šlovės Orlando Bloom ir Henry Cavill. „Game Of Thrones“ aktorius Antonas Lesseris pasirodė dviejuose epizoduose „Talking To The Dead“ ir „Birds Of Prey“, kurie abu dabar turi įspėjimus apie turinį.

Johną Nettlesą jo vaidmenyje palaikė aktorius Jasonas Hughesas nuo 2005 iki 2013 m.

Johną Nettlesą jo vaidmenyje palaikė aktorius Jasonas Hughesas nuo 2005 iki 2013 m.

Komikas Hugh Dennisas (kairėje) su Neilu Dudgeonu ir Nicku Winteriu kaip seržantas Jamie Winter

Komikas Hugh Dennisas (kairėje) su Neilu Dudgeonu ir Nicku Winteriu kaip seržantas Jamie Winter

Ponas Lesseris praėjusią naktį sakė: „Suprantu gerus transliuotojų ketinimus, kurie rūpinasi įspėti apie tokius efektus kaip mirksintys vaizdai, bet esu nustebęs, kad kažkas panašaus į Midsomerio žmogžudystę reikalauja įspėjimo. Prisimenu, kaip mano veikėjas filme „Plėšrieji paukščiai“ numetė ant grindų lėkštę su dešrelėmis – galbūt turėtų būti atsisakymas: „Šiame filme nebuvo sužalota jokia dešra“. ‘

Dame Sian Phillips vaidino 2006 m. serijoje „Vixen’s Run“, kurioje yra įspėjimas: „Yra švelnios kalbos ir šiek tiek smurto“. Ji pasakė: „Ar žodžio „žudymas“ pavadinime nepakanka, kad įspėtų žmones, kad jie gali susidurti su smurto vieta?

ITVX atstovas sakė: „Programavimas, kuriame yra potencialiai jautrių ar nerimą keliančių temų, turinio ar kalbos, buvo tinkamai vadovaujamasi nuo pat mūsų pradžios. Reguliariai peržiūrime savo katalogą, kad įsitikintume, jog yra tinkamos instrukcijos.