Home Vietinis Molly Wilkes: Moteris iš Perto, kuri mirė per savižudybių kampanijas, siekdama pakeisti,...

Molly Wilkes: Moteris iš Perto, kuri mirė per savižudybių kampanijas, siekdama pakeisti, kad smurtautojai nesipelnytų iš aukų mirties

13
0


Motina jaunos moters, kuri atėmė sau gyvybę po to, kai tariamai patyrė savo vyro prievartą, po to, kai jis gavo 65 000 USD senatvės išmoką, ragina pakeisti įstatymą.

Perte gimusi 22 metų Molly Wilkes mirė savo naujojo namo garaže Las Vegasas 2022 m. liepos mėn., prieš dvejus metus pasekusi savo tuometinį vaikiną į JAV. Pora netrukus susituokė.

Tačiau Molly motina Julie Adams mano, kad jos „graži“ ir „nuoširdi“ dukra mirė nuo savižudybės, susijusios su smurtu šeimoje, po to, kai jos vyras tariamai patyrė „stiprią emocinę, seksualinę, fizinę ir finansinę prievartą“.

„Molly šešis kartus bandė palikti smurtautoją nuo tada, kai jie susituokė 2021 m. sausį“, – rašė ponia Adams. Senatas Tyrimas dėl finansinių institucijų vaidmens smurtaujant šeimoje.

„Paskutiniai trys kartai buvo per paskutinius penkis jos gyvenimo mėnesius.

„Savaitė prieš mirtį Molly susikrovė lagaminus ir buvo pasirengusi išvykti… tačiau, sužinojus apie jos planus, jo emociniai kankinimai ir manipuliavimas ja paaštrėjo.

„Išvargusi ir visiškai izoliuota svetimoje šalyje ji neturėjo jėgų išvykti“.

Ponios Adams pateikimas tyrimui buvo atidėtas dėl „neparlamentinės kalbos“.

Perte gimusi Molly Wilkes (nuotraukoje) mirė savo naujųjų namų garaže Las Vegase prieš dvejus metus.

Molly motina Julie Adams (nuotraukoje su dukra) mano, kad jos „graži“ ir „nuoširdi“ dukra mirė nuo savižudybės, susijusios su smurtu šeimoje.

Molly motina Julie Adams (nuotraukoje su dukra) mano, kad jos „graži“ ir „nuoširdi“ dukra mirė nuo savižudybės, susijusios su smurtu šeimoje.

M. Adams tvirtino, kad vėlavimas įvyko dėl to, kad buvo įtraukti pavyzdžiai apie šimtus įžeidžiančių žinučių, kurias jos dukra gavo iš savo vyro.

Tarp tokių atvejų jis tariamai pavadino ją „velnine atsilikusiąja“, „šiknele“, „kekše“ ir „nelojaliąja sukčiautoja“.

„Paskutinėmis savo gyvenimo savaitėmis Molly ištvėrė grasinimus mirtimi: „Aš tave nužudysiu, o likusį gyvenimą laimingai praleisiu kalėjime“ (ir) savižudybės raginimą: „Kask duobę ir palaidok save jame tu apgailėtinas š***“, – atskleidė ponia Adams.

Kitose žinutėse tariamai yra pašaipų apie naujus jo santykius su kita moterimi.

„Daugybė žinučių apie finansinį išnaudojimą, įskaitant prašymą jos paprašyti manęs pinigų, norą gauti savo senelės (mano motinos) palikimą, klaidinančius pranešimus, nurodančius, kad jis sutvarkė visus savo finansus, o tuo pat metu ėmė paskolą iki atlyginimo. ir žodžiai, kad ji yra finansinė prievolė“, – tęsiama pareiškime.

Molly vyras niekada nebuvo apkaltintas jokiu nusikaltimu.

Jos mirties metu ji turėjo senatvės pensijos sąskaitą HESTA, bet neturėjo testamento.

Savo mirties metu Molly turėjo senatvės pensijos sąskaitą HESTA, tačiau ji mirė be testamento.  Jos 65 000 USD atiteko jos vyrui (nuotraukoje pora pavaizduota kartu)

Savo mirties metu Molly turėjo senatvės pensijos sąskaitą HESTA, tačiau ji mirė be testamento. Jos 65 000 USD atiteko jos vyrui (nuotraukoje pora pavaizduota kartu)

Nors Molly nurodė savo motiną kaip naudos gavėją, dabartiniai įstatymai reiškia, kad jos vyras įstatymiškai turi teisę į pinigus.

Visa suma – 65 000 USD – jam buvo sumokėta praėjusį gruodį.

HESTA M. Adams pasakė, kad jie gali įsikišti tik tuo atveju, jei tinkamas išlaikytinis bus oficialiai apkaltintas žmogžudyste.

Tai reiškia, kad net jei Molly vyras būtų apkaltintas piktnaudžiavimu, jis vis tiek gautų išmoką.

M. Adams dabar agituoja už įstatymo pakeitimą, kad smurto šeimoje pažeidėjui būtų daug sunkiau išeiti su partnerio senatvės pensija po jų mirties.

Jos pareiškime išsamiai aprašomi keli būdai, kaip finansų institucijos gali sumažinti finansinio piktnaudžiavimo riziką, pvz., mirties liudijime įvedant naują mirties priežastį, susijusią su smurtu šeimoje, savižudybe, atnaujinamos sąlygos ir sąlygos, kad būtų uždrausta piktnaudžiauti jų produktais ir paslaugomis, ir griežtesnis liudijimas. senatvės pensijos privalomųjų mirties išmokų skyrimo reikalavimus.

Molly vyras papasakojo Australas kad jo žmona pradėjo „sukti spiralę“, kai jis dirbo toli nuo namų, ir pora ištvėrė „porą sunkių naktų“.

„Mano ir mano žmonos santykiai buvo nuostabūs, sukūrėme dalykų, kurių žmonės nepadarytų per visą savo gyvenimą“, – sakė jis laikraščiui.

„Mano žmona mirė, viskas baigėsi. Senatvės pensija buvo išspręsta teisme. Ji nenorėjo turėti nieko bendra su Australija.

„Jei ji šiandien būtų gyva, ji tau pasakytų tą patį. Todėl ji nesėdo į lėktuvą ir neišėjo“.

Ponia Adams pažadėjo ir toliau agituoti už pokyčius.

„Mano nesugebėjimas apsaugoti savo dukters, kad ji būtų saugi, turėsiu gyventi amžinai“, – sakė ji laikraščiui.

Kitas viešas tyrimo posėdis vyks Perte šį trečiadienį (liepos 10 d.).

Jei jums ar jūsų pažįstamam asmeniui reikia pagalbos, skambinkite Lifeline 13 11 14, Beyond Blue 1300 224 636 arba Savižudybių iškvietimo tarnyba telefonu 1300 659 467.