Home Vietinis Naujasis sveikatos apsaugos sekretorius Wesas Streetingas susiduria su iššūkiu „sulaužytoje NHS“ su...

Naujasis sveikatos apsaugos sekretorius Wesas Streetingas susiduria su iššūkiu „sulaužytoje NHS“ su 2 milijardų svarų darbo karine krūtine

11
0


Nauja sveikatos sekretorė Wes Streeting paskambino NHS „sulaužytas“, tačiau kol kas pažadėtas tik 2 milijardus svarų sterlingų papildomų išlaidų, jam tenka didžiulis iššūkis tai pakeisti.

Vyriausybė teigia, kad jau pradėjo darbus taisyti paslaugą ir kad pastangos surengti 40 000 papildomų susitikimų per savaitę, kaip buvo žadėta, „prasideda iš karto“.

Ponas Streetingas taip pat pradėjo derybas su jaunesniaisiais gydytojais, kurie buvo apkaltinti rengę politiškai motyvuotus streikus prieš Konservatorių partija konferencija ir generolas rinkimai.

Tačiau kol Darbo primygtinai tvirtina, kad turi politiką, reikalingą NHS problemoms spręsti, ekspertai perspėjo, kad trūksta pinigų ir organizacijos besidriekiantis struktūra padarytų šią užduotį itin sudėtingą.

NHS sudaro daugiau nei 200 patikos fondų, 42 regioninės institucijos ir daugybė reguliuotojų bei nacionalinių kolegijų, kurios visos turi skirtingas vadovų komandas.

Naujasis sveikatos sekretorius Wesas Streetingas (matytas vakar) apibūdino NHS kaip „sugedusią“

Paulas Corriganas, buvęs Darbo partijos sveikatos sekretoriaus Alano Milburno patarėjas, susitikęs su J. Streetingo komanda, taip pat perspėjo dėl netikėjimo, kad tikri pokyčiai galimi. Laikai: ‘Inercijos laipsnis tikrai gana reikšmingas.’

Tuo tarpu ligoninių vadovai nerimauja, kad naujosios vyriausybės spaudimas pasiekti siaurai apibrėžtus tikslus gali turėti nenumatytų pasekmių ir atitraukti dėmesį nuo platesnių patobulinimų.

Seras Julianas Hartley, NHS teikėjų, atstovaujančių ligoninėms, vykdomasis direktorius, paragino vyriausybę „tikrai aiškiai“ vertinti iššūkių mastą.

„Tam reikės visapusiško įvertinimo, kur šiuo metu esame, o tai gali būti ne tik pareiškimai ar įsipareigojimai, kurie buvo prisiimti iki šiol“, – sakė ji.

pone Keiras Starmeris vakar pasakė, kad būtinas „neapdorotas sąžiningumas“ dėl NHS, ir išdėstė pasiūlymus, kaip pakeisti ligoninių veiklą.

Leiboristų pavyzdinė NHS politika yra susidoroti su rekordiniu laukiančiųjų sąrašu su papildomais 40 000 susitikimų kiekvieną savaitę.

Ligonių yra apie 6,33 mln įstrigo į eilinės slaugos ligoninėje Anglijoje laukiančiųjų sąrašą ir laukia 7,57 mln. gydymo, operacijų ar procedūrų.

Ponas Streetingas taip pat įsipareigojo sugrąžinti A&E laukimo laiką per pirmąją leiboristų kadenciją.

Jam taip pat bus daromas spaudimas susigriebti vėžys laukimo laikas, o naujausi skaičiai rodo, kad padaugėjo pacientų, turinčių ilgiau laukti, kol bus atmestas, diagnozuotas vėžys arba pradėtas gydymas.

Darbo partijos planas sumažinti laukimo laiką iš dalies priklauso nuo to, kad darbuotojai dirbtų ilgesnes valandas mainais į 50 procentų didesnį atlyginimą už papildomą darbo laiką.

Taip pat planuojama įrengti didelio intensyvumo operacines, kuriose chirurgai savaitgaliais atlieka tokias procedūras, kaip kelio sąnario keitimas, ir „trumpalaikį“ privataus sektoriaus paslaugų teikėjų skaičiaus padidėjimą.

Ponas Streetingas jau pradėjo derybas su BMA dėl jaunesniųjų gydytojų streikų, sukeldamas baimę, kad jis gali pasiūlyti didelių nuolaidų jų reikalavimams padidinti atlyginimus 35 procentais.

Ponas Streetingas su ponu Starmeriu praėjusį mėnesį lankėsi Worksop ligoninėje

Ponas Streetingas su ponu Starmeriu praėjusį mėnesį lankėsi Worksop ligoninėje

Aršus ginčas dėl atlyginimo tęsėsi 20 mėnesių, o jaunesni gydytojai streikavo 11 kartų. sukeldamas didelius sutrikimus visoje NHS.

Tuo tarpu G. Streetingas taip pat susiduria su grėsme, kad Anglijos bendrosios praktikos gydytojai imsis kolektyvinių veiksmų – šiuo metu dirba šeimos gydytojai. Didžiosios Britanijos gydytojų asociacija balsavo dėl to, ar jie pritaria tam, kad būtų imtasi veiksmų kilus ginčui dėl naujos sutarties dėl bendrosios praktikos gydytojų paslaugų Anglijoje..

Tai gali reikšti, kad bendrosios praktikos gydytojai apriboja pacientų, kuriuos jie lankys kiekvieną dieną, skaičių iki 25, arba jie gali nuspręsti nebedirbti darbo, dėl kurio jie nėra oficialiai sudaryti.

Sally Warren, „King’s Fund“ ekspertų grupės politikos direktorė, teigė, kad NHS turėtų būti „pirmasis sveikatos apsaugos sekretoriaus prioritetas“.

Kiti iššūkiai, su kuriais susiduria J. Streeting, yra 11,6 milijardų svarų sterlingų techninės priežiūros neatlikimas ir sveikatos priežiūros paslaugų paruošimas žiemai.

Leiboristai pažadėjo iki 8 val. užbaigti muštynes ​​dėl bendrosios praktikos gydytojo paskyrimų mokyti daugiau gydytojų ir atnaujinti NHS programėlę todėl laiko tarpsnius lengva rezervuoti ir pertvarkyti.

Tuo tarpu liepos viduryje turėtų būti pradėta įgyvendinti suaugusiųjų socialinės globos darbo jėgos strategija, kurioje bus nurodyta, ko sektoriui per ateinančius 15 metų reikia darbo užmokesčio, mokymo ir karjeros plėtros srityse.

Šeštadienį buvo paklaustas seras Keiras ar jis buvo patenkintas NHS Anglijos vadovės Amandos Pritchard pasirodymu ir ar jis ją išlaikys.

Jis atsakė: „Tai nėra nukreipta į NHS vykdomąjį direktorių, tai atspindi paskutinės vyriausybės vadovavimo nesėkmę, tačiau tai yra grynas sąžiningumas apie NHS būklę, nes mes to nepataisysime, jei nesame. ‘nesąžiningas.

„Sunku girdėti, jei dirbate NHS. Akivaizdu, kad mano žmona dirba NHS, kaip jau minėjau, bet tai sunku, nes dirbdamas NHS įdedi didžiulę sumą sunkiomis aplinkybėmis. Tai nenumaldoma.

„Bet, žinote, turime būti nuoširdūs. Ji sulaužyta ir mūsų darbas dabar yra ne tik pasakyti, kas ją sulaužė, paskutinė vyriausybė, bet ir pradėti taisyti, ką mes darysime, ir (sveikatos apsaugos sekretorius) Wesas Streetingas jau pradėjo tą darbą.

Seras Keiras vakar per spaudos konferenciją kalbėjo apie NHS būklę

Seras Keiras vakar per spaudos konferenciją kalbėjo apie NHS būklę

Ponas Streetingas po ministro pirmininko spaudos konferencijos rašė: „Po šio ryto ministrų kabineto posėdžio surengiau pokalbius su Škotijos, Velso ir Šiaurės Airijos sveikatos ministrais ir (Škotijos leiboristų partijos sveikatos atstovu Jackie Baillie) @jackiebmsp.

„Leiboristų vyriausybė Vestminsteryje bus kylanti banga, kuri pakels visus laivus, ir mes konstruktyviai dirbsime su decentralizuota administracija.

Per spaudos konferenciją paklaustas, kada jis gali įsipareigoti surengti 40 000 papildomų paskyrimų, premjeras sakė, kad darbas su tuo „prasideda iš karto“.

Jis sakė, kad Vestminsterio Šv. Tomo ligoninė ir kitos šalies ligoninės, įskaitant Lidsą, jau įvedė šiuos papildomus paskyrimus „savo noru“, sukurdamos darbo vakarais ir savaitgaliais schemas.

„Kalbėjomės su jais, kaip jie tai padarė… jie keliaus visoje šalyje, kad padėtų kuo greičiau sukurti modelį kitose ligoninėse“, – sakė jis.

„Taigi negaliu pasakyti iki X dienos, kad tai įvyks, bet mes jau turėjome nemažai diskusijų apie tai, kaip tai bus įgyvendinta nuo pirmos dienos.

Nors NHS pastaraisiais metais susidūrė su savo sunkumais, apklausos rodo, kad didžioji Britanijos visuomenės dalis vis dar tiki pagrindiniais šios tarnybos principais.

Remiantis naujausiu socialinių požiūrių tyrimu, maždaug 82 % sutinka, kad NHS turėtų būti prieinama visiems, 91 % mano, kad ji turėtų būti nemokama, o 82 % mano, kad ji pirmiausia turėtų būti finansuojama iš mokesčių.

Tačiau apklausa parodė, kad 2023 m. pasitenkinimas paslauga nukrito iki žemiausio lygio, o maždaug 24 % visuomenės teigė, kad yra patenkinti sveikatos priežiūros paslaugomis.