Home Vietinis Nėščia advokatė, kuriai buvo atsisakyta paaukštinti pareigas, o po kelių savaičių po...

Nėščia advokatė, kuriai buvo atsisakyta paaukštinti pareigas, o po kelių savaičių po to, kai ji pasakė, kad ji pagimdys, ji buvo atleista iš pareigų, teisėjui nusprendus, kad jos atleidimas buvo „motyvuotas“ dėl nėštumo.

32
0


Nėščia advokatė, kuriai buvo atsisakyta paaukštinti pareigas ir praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai pranešė savo viršininkui, kad susilauks kūdikio, laimėjo 26 000 GBP kompensaciją.

Firmos įkūrėjas Michaelas Cookas Michelle Dobson pasakė, kad jis „turės pasitraukti“, kai ji paklausė, ar ji gali tapti direktore, kai pranešė apie savo nėštumą.

Mažiau nei po mėnesio ji buvo atleista, o Michael Cook advokatų kontora pareiškė, kad negali sau leisti jos išlaikyti dėl tariamos „sunkios finansinės padėties“.

Dabar M. Dobson buvo apdovanota 26 474,91 GBP, teisėjui pareiškus, kad sprendimas ją atleisti buvo „motyvuotas“ jos nėštumo.

Pasak jo „LinkedIn“, ponas Cookas verslą, kuris specializuojasi komercinės nuosavybės, nekilnojamojo turto, gyvenamųjų patalpų perleidimo ir komercinės teisės srityse, atidarė 2018 m. lapkritį.

Michelle Dobson (nuotraukoje), nėščia advokatė, kuriai buvo atsisakyta paaukštinti pareigas ir kuri buvo atleista praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai pranešė savo viršininkui, kad susilauks kūdikio, laimėjo 26 000 GBP kompensaciją.

N. Dobson prie firmos Seaham mieste, Durhamo valstijoje, prisijungė 2022 m. rugpjūtį ir dirbo nedidelėje įmonėje tris dienas per savaitę, uždirbdama 21 000 GBP per metus, išgirdo Niukaslio darbo tribunolas.

Užimtumo teisėja Pamela Arullendran teigė, kad M. Dobson, kuri buvo vienintelė kvalifikuota advokatė versle, vykdanti pervežimą į gyvenamąsias patalpas, buvo laikoma „kompetentinga mokesčių gavėja“ ir jos kadencijos metu „nebuvo iškelta jokių veiklos problemų“.

Tribunolas išgirdo, kad ji nuolat sugalvojo gerų idėjų, kaip į organizaciją įtraukti daugiau darbo, ir pasiūlė įmonei paskirti antrą direktorių, kad ji galėtų būti įtraukta į patvirtintą hipotekos skolintojų grupių teikėją.

2023 m. sausio 26 d. įvykusiame poros susitikime J. Cookas pasakė M. Dobson, kad yra nepaprastai sužavėtas jos darbu ir vertina jos pagalbą valdant įmonę ir jos pačios bylas.

Tada įmonės vadovas paprašė M. Dobson tapti direktore, o atlyginimų peržiūra įvyks 2023 m. rugpjūčio mėn., į kurią darbuotoja atsakė sakydama, kad norėtų padidinti atlyginimą už papildomą atsakomybę.

Šis klausimas vis dar buvo svarstomas, kai M. Dobson pasakė savo viršininkui, kad yra nėščia, sėdėdama jo automobilyje per mokymą vasario 1 d.

Kadangi ji buvo prieš savo 12 savaičių skenavimą, ji paprašė jo niekam nepranešti naujienų.

Ponia Dobson pridūrė, kad vis dar džiaugiasi, kad taps direktore, bet jis atsakė jai sakydamas, kad „tik turi palikti“.

E. J. Arullendran sakė: „(Ponia Dobson) toliau dirbo advokato padėjėja ir nebuvo nusiminusi dėl to, kad (P. Cookas) nepasiūlė direktoriaus pareigų, nes buvo patenkinta eidama advokatės pareigas ir nenorėjo daug dirbti. papildomos atsakomybės, tinkamai nepadidinus jos atlyginimo“.

Vasario 28 dieną J. Cookas atleido advokatą, teigdamas, kad įmonė nebegali jos sau leisti.

Michaelas Cookas (nuotraukoje) pasakė, kad „turės tai palikti“, kai ponia Dobson, pranešusi apie nėštumą, jo paklausė, ar tapti režisieriumi.

Michaelas Cookas (nuotraukoje) pasakė, kad „turės tai palikti“, kai ponia Dobson, pranešusi apie nėštumą, jo paklausė, ar tapti režisieriumi.

M. Dobson pateikė skundą ir teigė, kad atleidimas iš darbo buvo su nėštumu susijusi diskriminacija.

Jos viršininkas pasamdė išorinę šalį, kad ši atliktų procesą, tačiau paaiškėjo, kad jis neatliko viso tyrimo, nes nediskutavo su dviem ginče dalyvaujančiais žmonėmis.

Tribunolas teigė, kad besilaukianti mama buvo „labai nusiminusi“ ir jautėsi „visiškai akla dėl šios žinios“.

„Jos apetitas nebuvo ir ji jaudinosi dėl savo kūdikio“, – sakė teisėja.

„(M. Dobson) jautė, kad neturi priežasties keltis rytais, o laikotarpis po jos atleidimo buvo vienas niūriausių laikų jos gyvenime.

Jie sakė, kad ji buvo atleista iš darbo dėl nėštumo ir priteisė jai 26 474,91 GBP kompensaciją.

E. J. Arullendranas sakė: „(Ponas Cookas) žinojo apie ieškovės nėštumą ir nusprendė jos nepaaukštinti į direktorės pareigas dėl nėštumo, ir tai parodė, kad (įmonę) sąmoningai arba nesąmoningai motyvavo ieškovės nėštumas jų sprendimų priėmimo procesas“.

„MailOnline“ kreipėsi į Michael Cook advokatų kontorą dėl komentarų.