Home Vietinis Nuo visiško nuobodulio iki baudų manijos: futbolo sirgaliai naudoja linksmus memus, kad...

Nuo visiško nuobodulio iki baudų manijos: futbolo sirgaliai naudoja linksmus memus, kad įamžintų Anglijos pergalę Europos čempionate – jie ragina herojų sargybinį Pickfordą tapti kitu „gynybos sekretoriumi“ ir sveikina Saką mūsų „žvaigždės berniuką“ už „nešti komandą“.

11
0


Internetas pateko į pandemoniją, kai Anglija iškovojo pergalę iš ketvirtfinalio 2024 m. euras susirėmimas su Šveicarija.

Šiandien „Trys liūtai“ pradėjo vangiai, nes sirgaliai greitai pasiskundė dėl neįmuštų įvarčių per pirmąsias 74 minutes.

Daugelis apgailestavo socialinėje žiniasklaidoje, o būrys sirgalių linksminosi iš rungtynių, sakydami, kad jie užmigo.

Tačiau Bukayo Saka greitai sugrąžino Anglijos viltis sugrąžinti ją į namus stulbinančiu įvarčiu tik praėjus kelioms minutėms po Breelio Embolo įvartį.

Turėdami traumuojančią baudų istoriją, futbolo mėgėjai nelaukė, kada galės susikauti su Šveicarija.

Tačiau po to, kai „Trijų liūtų“ komanda pasitraukė su puikiu įvarčių lapu ir iškovojo kelialapį į pusfinalį, sirgaliai krito.

Šiandienos EURO 2024 ketvirtfinalio rungtynėse Anglijos rinktinė iškovojo pergalę prieš Šveicariją

Džiaugsmingi gerbėjai susirinko gausiai, ragindami saugoti Pickfordą būti gynybos sekretoriumi, o „Tai grįžta namo“ aidėjo visame internete.

Džiaugsmingi gerbėjai susirinko gausiai, ragindami saugoti Pickfordą būti gynybos sekretoriumi, o „Tai grįžta namo“ aidėjo visame internete.

Išreikšdami savo tyrą džiaugsmą X (buvęs „Twitter“) po audringų rungtynių futbolo mėgėjų būriai atkartojo tą patį pranešimą: „Grįžta namo“.

Nepaisant nepaprastos pergalės, kai kurie buvo šokiruoti, kad „Trys liūtai“ sugebėjo pergalingai pasitraukti iš baudinių serijos po jų varginančios istorijos.

„Anglija laimėjo baudinių seriją“, – parašė gerbėjas ir atvaizdavo moterį, sutrikusią žiūrinčią į popieriaus lapą.

Kiti netruko pasijuokti iš Šveicarijos vartų sargo Yanno Sommerio, kuriam nepavyko išsaugoti nė vieno įvarčio prieš anglą.

Anglijos rinktinės vartininkas Jordanas Pickfordas buvo geriausios formos, kai įvyko šaudymas, todėl sirgaliai ragina jį paskirti gynybos sekretoriumi po jo fenomenalaus žaidimo ketvirtfinalyje.

„Trijų liūtų“ gerbėjų būriai netruko apipilti Saką pagyrų, pavadinę jį „Rungtynių žmogumi“ ir „žvaigždžių berniuku“. kiti gyrė būrį už „formą“.

Žaisdamas kairiuoju gynėju per šį ketvirtfinalio susidūrimą, „Arsenal“ žaidėjas sugebėjo atkurti svajones, kai šmaikštavo, kaip jam „lemta didybė“.

Kol vyko įtemptos futbolo rungtynės, gerbėjai jį lygino su tokiais sporto grandais kaip Michaelas Jordanas ir Scottie Pippenas.

„Hoards of Three Lions“ gerbėjai stojo į X, kad pagirtų Saką už sensacingą išlyginantį įvartį paskutinėmis rungtynių minutėmis – išgelbėjo Anglijos svajones apie Euro.

„Hoards of Three Lions“ gerbėjai stojo į „X“ ir pagyrė Saką už sensacingą išlyginamąjį įvartį paskutinėmis rungtynių minutėmis – išgelbėjo Anglijos Europos svajones.

Kai kurie „Three Lions“ gerbėjai netgi manė, kad Saka buvo geriausias komandos žaidėjas, lyginant jį su „Range Rover“, o Anglijos komanda buvo apleista tvarta.

Kiti paskelbė nuotraukas, kuriose vyrai veža žmones per judrią minią, kartu su antrašte: „Saka neša komandą“.

Vienas rėmėjas juokavo naudodamas daugybę telefonų, kad pamėgtų visus teigiamus tviterius, užplūstančius socialinės žiniasklaidos platformą apie futbolininką.

‘SAKAAA! koks raketos trenksmas! Ironiška, kaip pirmasis Anglijos smūgis į taikinį iškart virsta įvarčiu“, – šmaikštavo kitas.

Pasibaigus išlyginimui, iš džiaugsmo šokinėjo ne tik futbolo sekėjai.

Princas Williamas šokinėjo iš džiaugsmo po to, kai Anglijos žaidėjas stulbinančiu vėlyvu įvarčiu atgaivino Anglijos Europos čempionato viltis.

Velso princo emocijos buvo visiškai demonstruojamos, kai jis smūgiavo į orą, kai „Trys liūtai“ savo ketvirtfinalį prieš Šveicariją paleido į pratęsimą Diuseldorfo arenoje vakarinėje dalyje. Vokietija.

Vilkėdamas tamsiai mėlyną kostiumą ir mėlyną kaklaraištį, princas, kuris taip pat yra FA prezidentas, džiaugėsi Garethas Southgate’asvyrų, kurie pateko į trečiąjį turnyro pusfinalį vadovo pareigose.

Tačiau rungtynės neprasidėjo teigiamai, nes daugelis futbolo mėgėjų skundėsi veiksmo trūkumu

Tačiau rungtynės neprasidėjo teigiamai, nes daugelis futbolo mėgėjų skundėsi veiksmo trūkumu

Kiti vis labiau bijojo nuobaudų, atsižvelgiant į traumuojančią Anglijos istoriją ir susišaudymus

Kiti vis labiau bijojo nuobaudų, atsižvelgiant į traumuojančią Anglijos istoriją ir susišaudymus

Princas Williamas anksčiau šeštadienio vakarą prisijungė prie svečių, įskaitant UEFA prezidentą Aleksandrą Ceferiną, tribūnose, skirtuose „God Save the Kick“ perteikimui.

Ilgametis futbolo aistruolis Williamas anksčiau buvo matytas Anglijos rungtynėse su Danija praėjusį mėnesį, kartu su Danijos karaliumi Frederiku X.

Rossas Kempas taip pat sukėlė gerbėjus į isteriją dėl savo reakcijos į Anglijos Europos čempiono pergalę prieš Šveicariją, taikant baudinius.

The EastEnders žvaigždė riaumojo iš juoko kaip Trentas Aleksandras-Arnoldas šį vakarą Diuseldorfe pelnė Anglijos rinktinės pergalingą smūgį.

Vaizdo įrašas, kuriame jis švenčia, pasirodė po to, kai jis paskelbė dar vieną vaizdo įrašą ant X, kuriame jis visiškai jį prarado Bukayo Saka antrajame kėlinyje išlygino rezultatą.

Kempas sušuko į kamerą: „Atsiprašau, atsiprašau. Viskas baigta? Ooo ne. Ooo ne.

‘Saka, Saka, Saka, Saka. Aš myliu tave Anglija. AŠ TAVE MYLIU!’

Antrajame vaizdo įraše, skirtame pergalei švęsti, Kempas skandavo: „Neabejokite, kas mes esame. Kas mes esame, kas mes esame“.

Jis pridūrė: „Labai ačiū. Kaip šaunu, koks profesionalus, tu tai padarei ir mes tave mylime.

Tačiau rungtynės nebuvo visos aukštumos, nes daugelis buvo nuobodžiauti iki ašarų per pirmąsias 74 rungtynių minutes, o vienas socialinių tinklų vartotojas net paskelbė tribūnoje besisnaudžiančio sirgalio akimirką.

„Vargšui jau gana. Reikia kažką daryti“, – rašė jie.

Interneto gerbėjai nebuvo vieninteliai, kurie šokinėjo iš džiaugsmo Anglijos pergale, princas Williamas trenkėsi į minią.

Interneto gerbėjai nebuvo vieninteliai, kurie šokinėjo iš džiaugsmo dėl Anglijos pergalės, princas Williamas trenkėsi į minią.

Rossas Kempas taip pat išprovokavo gerbėjus į isteriją dėl savo reakcijos į Anglijos Europos futbolo čempionato pergalę prieš Šveicariją baudiniais.

Rossas Kempas taip pat išprovokavo gerbėjus į isteriją dėl savo reakcijos į Anglijos Europos futbolo čempionato pergalę prieš Šveicariją baudiniais.

Po neįtikėtino pasirodymo Saka pasitraukė kaip rungtynių žmogus

Po neįtikėtino pasirodymo Saka pasitraukė kaip rungtynių žmogus

Garethas Southgate'as švenčia Anglijos pergalę UEFA EURO 2024 ketvirtfinalio pabaigoje

Garethas Southgate’as švenčia Anglijos pergalę UEFA EURO 2024 ketvirtfinalio pabaigoje

Anglijos rinktinė dabar pateks į turnyro pusfinalį, gniauždama savo svajones apie EURO 2024 titulą.

Anglijos rinktinė dabar pateks į turnyro pusfinalį, gniauždama savo svajones apie EURO 2024 titulą.

Kiti paskelbė snūduriuojančių žmonių vaizdus, ​​nurodydami pirmąją rungtynių pusę, o kiti Southgate’ą uždėjo ant parko suoliuko laukiančio vyro memo su užrašu: „Jis laukia įvarčio“.

Tačiau rungtynės greitai įsibėgėjo, nes Anglijos sirgaliai baiminosi leistis į baudinius, o Šveicarija prisiminė, kaip ankstesnės 2020 m. Europos čempionato svajonės žlugo per susišaudymą su Italija.

Nepaisant varginančios praeities dėl baudų, Southgate’o komanda iškovojo pergalę, kai Saka įveikė Man Of the Match.

Dabar jie keliaus į turnyro pusfinalį, įsikibę į savo svajones apie EURO 2024 čempiono titulą, kai kausis su Turkijos ir Nyderlandų rungtynių nugalėtoja.