Home Vietinis Pabudusi pakrančių sargyba bando uždrausti kasti duobes! Populiariame Kornvalio paplūdimyje šeimoms...

Pabudusi pakrančių sargyba bando uždrausti kasti duobes! Populiariame Kornvalio paplūdimyje šeimoms buvo liepta nutraukti puikią britų vasaros tradiciją po to, kai 8 pėdų tranšėją turėjo užpildyti kasėjas

12
0


HM pakrančių sargyba buvo nuskriausta už bandymą uždrausti šeimoms kasti duobes populiariame Kornvalio paplūdimyje.

Vietiniai gyventojai, gyvenantys netoli prašmatnaus Padstow Kornvalyje, liepė įguloms „susiimti“, kai jie pasiskundė dėl fantominio duobkasio. Facebook.

HM Coastguard Padstow teigė, kad Tregirls paplūdimyje išraižytas krateris buvo pavojingas, nes gali sugriūti paplūdimio lankytojams.

Pakrančių apsaugos įgulos, kurios dažnai dirba su pabudusiu RNLI, pasikvietė vietinį ūkininką, kad šis užpildytų kraterį kastuvu.

Tačiau kai kurie gyventojai, liepę pakrančių apsaugos tarnybai palikti paplūdimio lankytojus ramybėje, šį žingsnį pasmerkė, nes sveikata ir saugumas išprotėjo.

Vienas „MailOnline“ pasipiktino: „Pagalvotumėte, kad šie žmonės niekada anksčiau nebuvo buvę paplūdimyje, o paskui jie uždraus kibirus ir kastuvus. Mes visi turime susitvarkyti.

HM pakrančių apsaugos tarnyba buvo nuskriausta už bandymą uždrausti šeimoms kasti duobes populiariame Kornvalio paplūdimyje (nuotrauka)

HM Coastguard Padstow sakė, kad 8 pėdų krateris, iškaltas Tregirls paplūdimyje, Kornvalyje, buvo pavojingas, nes gali sugriūti paplūdimio lankytojams.

HM Coastguard Padstow sakė, kad 8 pėdų krateris, iškaltas Tregirls paplūdimyje, Kornvalyje, buvo pavojingas, nes gali sugriūti paplūdimio lankytojams.

Vyras pridūrė: „Kažkas iškasė duobę ramiame paplūdimyje? Tai kas? Negaliu patikėti, kad greitosios pagalbos tarnyboms tai net rūpės, jau nekalbant apie jos užpildymą ir žmonių įspėjimą.

Fantominis kasėjas ranka išpjovė 8 pėdų gylio ir 9 pėdų pločio skylę, praėjusį savaitgalį perkeldamas apie devynias tonas smėlio.

Pakrantės sargyba iškvietė televizijos ūkininką Charlie Watsoną Smitą, kuriam priklauso Padstow ferma ir gyvena vietoje, kad užpildytų skylę teleskopiniu krautuva.

Ponas Watsonas Smythas „MailOnline“ sakė: „Tai gana keista, žmonės visada kasa duobes smėlyje, bet aš niekada nemačiau nieko tokio masto.

„Jis buvo tobulai apvalus ir atrodė taip, lyg būtų iškastas kažkokiu mechaniniu būdu, atrodė, kad jis būtų išgręžtas, bet taip nebuvo.

„Jei galvojate apie įdėtas pastangas, turite paklausti, kodėl? Ir atrodo, kad niekas nieko apie tai nežino.

„Paprastai viskas išeina ir kas nors žino, bet ne šį kartą, tai paslaptis“.

Tačiau kai kurie vietiniai manė, kad pakrančių apsaugos pareigūnai per daug reagavo, kiti nebuvo sužavėti.

56 metų Giorgia Guy iš Wadebridge (Kornvalio valstija) sakė: „Kažkas tikriausiai praleido valandų valandas jį kasinėdamas, kad tiesiog atsistotų, grįžtų namo ir paliktų tai taip savanaudiška ir neapgalvota.

„Žmonės mirė nuo įkritimo į paplūdimyje iškastas duobes arba kas būtų, jei jos būtų ką nors užgriuvusios, bet kas būtų atsakingas, visa tai turės ant savo sąžinės visą likusį gyvenimą.

Vietos gyventojai, gyvenantys netoli prašmatnaus Padstow Kornvalyje, liepė įguloms „susiimti“, kai „Facebook“ paskundė fantominį duobkasį.  Nuotraukoje Tregirls paplūdimys, kuriame buvo rasta skylė

Vietos gyventojai, gyvenantys netoli prašmatnaus Padstow Kornvalyje, liepė įguloms „susiimti“, kai „Facebook“ paskundė fantominį duobkasį. Nuotraukoje Tregirls paplūdimys, kuriame buvo rasta skylė

2005 m. trejų metų Abbie Livingstone-Slaugė (nuotraukoje) mirė, kai įšoko į 5 pėdų gylio smėlio duobę, kurią iškasė jos patėvis Towans paplūdimyje, Hayle.

2005 m. trejų metų Abbie Livingstone-Slaugė (nuotraukoje) mirė, kai įšoko į 5 pėdų gylio smėlio duobę, kurią iškasė jos patėvis Towans paplūdimyje, Hayle.

2021 m. liepą 18-metis berniukas turėjo iškasti iš smėlio Fistral paplūdimyje, Niukvyje, po to, kai ant jo užgriuvo jo iškasta duobė.

Ir 2005 m. trejų metų Abbie Livingstone-Nurse mirė, kai įšoko į 5 pėdų gylio smėlio duobę, kurią iškasė jos patėvis Towans paplūdimyje, Hayle.

HM Coastguard Padstow atstovas sakė: „Žinome apie didelę skylę, kuri buvo iškasta Tregirls paplūdimyje, ir apie jos keliamą pavojų plačiajai visuomenei. Mes susitarėme, kad vietinis ūkininkas jį užpildys teleskopiniu krautuva.

„Ši konkreti skylė yra maždaug 9 pėdų pločio ir 8 pėdų gylio ir buvo iškasta rankomis. Nereikėtų nuvertinti galimybės, kad ji gali sužaloti neatsargius asmenis arba sugriūti jį tyrinėjantiems vaikams. Smėlio duobės įgriuvos gali sukelti mirtį.

„Prašome nekasti tokių duobių mūsų (ar kituose) paplūdimiuose, o prieš išvykdami užpilkite visas mažas duobes, kurias kasa jūsų vaikai.

„Faktas, kad teleskopinis krautuvas turi užpildyti šį konkretų krautuvą, byloja apie jo keliamą pavojų“.