Home Vietinis Paryžius žiūri į planą B, jei Senos upė liks netinkama olimpiniam plaukimui...

Paryžius žiūri į planą B, jei Senos upė liks netinkama olimpiniam plaukimui – Nacionalinis

14
0


Likus trims savaitėms iki Paryžiaus olimpinės žaidynėsOrganizatoriai rengia nenumatytų atvejų planus, nes išlieka klausimų dėl įvykio vietos saugumo Senos upė tai yra dėl to, kad vasaros žaidynių metu bus rengiami plaukimo atvirame vandenyje renginiai.

Ketvirtadienį paskelbti naujausi stebėjimo grupės „Eau de Paris“ bandymų rezultatai suteikė vilčių, rodydami, kad vandens taršos lygis Paryžiaus Senos upėje per pastarąją savaitę pagerėjo.

Koncentracijos E.coli ir enterokokų bakterijų skaičius buvo mažesnis nei teisinis slenkstis šešias iš devynių dienų nuo birželio 24 d. iki liepos 2 d. remiantis Paryžiaus miesto paskelbtais duomenimis.

„Nepaisant didelio srauto, Senos vandens kokybė per stebėtą laikotarpį pagerėjo, o vandens kokybė atitiko Europos direktyvoje nustatytas ribas per šešias dienas“, – sakoma miesto pranešime kartu su rezultatais. .

Istorija tęsiasi po skelbimu

Vos prieš savaitę tyrimų rezultatai atskleidė, kad enterokokų koncentracija viršijo 1000 kolonijas formuojančių vienetų (kvv)/100 ml, daugiau nei dvigubai viršijo Europos teisės aktuose nustatytą 400 cfu/100 ml ribą, o E.coli koncentracija buvo beveik keturis kartus didesnė. nei leidžiama.

75 metų amerikietis Joelis Stratte-McClure’as plaukė Senos upėje 2024 m. liepos 4 d., ketvirtadienį, Paryžiuje.

AP nuotrauka / Thibault Camus

Jei taršos lygis išliks aukštas, Paryžiaus organizatoriai greičiausiai turės vadovautis planu B, kad išvengtų pavojaus sportininkų sveikatai, sakė Guelfo universiteto aplinkos mokslų mokyklos docentas Marcas Habashas.

„Jei yra didelis E.coli ir enterokokų kiekis, rodantis, kad vanduo yra nesaugus, vanduo laikomas prastos kokybės, dažniausiai jie turės nuspręsti, ar surengs plaukimo renginį, ar ne. “, – interviu „Global News“ sakė jis.

„Jei manoma, kad vandens kokybė nėra saugi, jie neleis plaukikams plaukti.

Istorija tęsiasi po skelbimu

Vasaros žaidynės prasidės liepos 26 d. su atidarymo ceremonija, kurios metu Senos upe valtimis plauks daugiau nei 10 000 sportininkų.

Rugpjūčio 8–9 dienomis plaukimo maratonas bei liepos 30, 31 ir rugpjūčio 5 d. triatlonas taip pat vyks Senoje.

Paskutinės sveikatos ir medicinos naujienos
paštu kiekvieną sekmadienį.

Penktadienį organizatoriai naujienų agentūrai „Reuters“ sakė, kad ieško kitų variantų, pavyzdžiui, kitokios maratono plaukimo vietos ir plaukimo kojos išbraukimo iš triatlono.

„Pasaulio triatlono taisyklės leidžia, kaip paskutinę priemonę, varžybas surengti duatlono formatu“, – prancūzų kalba Reuters sakė 2024 m. Paryžiaus atstovas.

„Kita vertus, siekdami užtikrinti, kad maratono plaukimo renginiai vis tiek galėtų vykti, jei visi kiti nenumatytų atvejų planai būtų išnaudoti, inicijavome atsarginį planą, pagrįstą Vaires-sur-Marne jūrų stadionu“, – sakė atstovas.

Istorija tęsiasi po skelbimu

„Varžybų aikštelė, jau naudojama irklavimo ir baidarių irklavimo renginiams, turi visas reikalingas funkcijas, kad prireikus būtų galima surengti šiuos renginius.

Organizatoriai penktadienį naujienų agentūrai Associated Press taip pat sakė, kad renginiai gali būti atidėti keliomis dienomis, jei sąlygos Senoje bus nesaugios.

Iki paskelbimo „Global News“ negavo atsakymo iš „Paris 2024“ apie Senos saugumą ir atsarginį planą.


Spustelėkite, jei norite paleisti vaizdo įrašą: „Paryžiaus olimpinės žaidynės: atidarymo ceremonijos repeticija vyko Senos upėje“


Paryžiaus olimpinės žaidynės: Senos upėje vyko atidarymo ceremonijos repeticija


Habashas sakė, kad nėra neįprasta, kad sporto organizacijos prieš varžybas tikrina vandens kokybę, kad įsitikintų, jog jis yra saugus maudytis.

Kanados olimpinis komitetas „Global News“ sakė, kad jo medikų komanda dažnai bendrauja su „World Aquatics“ ir „Paris 2024“ organizatoriais ir pridūrė, kad Kanados komandos sveikata ir saugumas buvo svarbiausias prioritetas.

Istorija tęsiasi po skelbimu

„Esame įsitikinę, kad renginius galima saugiai surengti Senuose“, – sakoma COC pranešime el.

Prancūzijos sostinė stengėsi išvalyti Seną, kad žmonės vėl galėtų joje maudytis, kaip buvo per 1900 m. Paryžiaus olimpines žaidynes.

Tačiau praėjusią vasarą dėl kanalizacijos problemos buvo atšauktas priešolimpinis plaukimo renginys.

Žmonės sėdi prie Senos upės, jos krantuose įrengti stendai, ketvirtadienį, 2024 m. liepos 4 d., Paryžiuje.

AP nuotrauka / Thibault Camus

Vandens užterštumo lygis, be kitų veiksnių, priklauso nuo kritulių ir vandens temperatūros, todėl Paryžiaus 2024 organizatoriai tikisi, kad orai žaidynių metu bendradarbiaus.

Pastaruoju metu smarkus lietus, kurio buvo daugiau nei įprasta šiuo metų laiku, buvo pagrindinė padidėjusio E.coli ir enterokokų skaičiaus priežastis, sakė Habashas.

„Jei artimiausiomis savaitėmis prieš pat olimpines žaidynes negaus daugiau lietaus, tikimasi, kad laikui bėgant tas lygis sumažės“, – sakė jis.

Istorija tęsiasi po skelbimu

„Ir tai tikrai šiuo metu nežinoma, ar jie gaus daugiau lietaus? Ir jei jie tai padarys, lygis gali išlikti aukštas.


Spustelėkite, jei norite paleisti vaizdo įrašą: „Kanados olimpinė nardymo komanda įrengia parduotuvę Saskatūne retai vakarietiškai treniruočių stovyklai“


Kanados olimpinė nardymo komanda Saskatūne įrengia parduotuvę retai vakarietiškai treniruočių stovyklai


Ekspertai teigia, kad E.coli ir enterokokai naudojami kaip vandens kokybės matai, siekiant patikrinti, ar nėra nuotekų ar išmatų užteršimo.

Istorija tęsiasi po skelbimu

Nors E.coli infekcija vandenyje gali įvykti tam tikrais atvejais, paprastai tai nėra didžiausias susirūpinimas, sakė Vankuverio bendrosios ligoninės infekcinių ligų gydytojas Tedas Steineris.

E.coli yra žymuo, kad gali būti kitų parazitų, bakterijų ar virusų, kurie gali būti labiau užkrečiami, interviu „Global News“ sakė jis.

„Plaukikai kelia susirūpinimą dėl to, kad kvėpuodami jie tikrai gali patekti į burną vandens ir nuryti pakankamai, kad gautų pakankamai didelę dozę, kad susirgtų“, – sakė jis.


Spustelėkite, jei norite paleisti vaizdo įrašą: „Patvirtintas E.coli atvejis ragina antrą kartą uždaryti Kalgario vaikų darželį“


Patvirtintas E.coli atvejis paskatino antrą kartą uždaryti Kalgario vaikų darželį


Virškinimo trakto infekcijos gali sukelti skrandžio sutrikimus, vėmimą ir viduriavimą, sakė Habashas. Taip pat yra pavojus užkrėsti ausis ir kvėpavimo takus, pridūrė jis.

Steineris sakė, kad odos infekcijos upėse yra gana retos ir dažniausiai nutinka, jei yra didelė lūžis, pavyzdžiui, įpjovimas ar įbrėžimas.

Istorija tęsiasi po skelbimu

Jis sakė, kad rizika susirgti nuo užteršto vandens yra didesnė žmonėms, turintiems imuninės sistemos sutrikimų.

Jei kas nors suserga, reikia gydyti tam tikrus vaistus, tačiau dauguma infekcijų praeina savaime, sakė Steineris.

„Jauni, sveiki sportininkai su normalia imunine sistema, jei jie suserga, tai paprastai būna savaime ribojama liga, paprastai mažiau nei savaitę, kartais šiek tiek ilgiau“, – sakė jis.

— Su failais iš Reuters ir The Associated Press.