Home Vietinis Pasipiktinimas dėl didžiulės savaitinės parduotuvės šeimai kainos prekybos centre, kuris paprastai žinomas...

Pasipiktinimas dėl didžiulės savaitinės parduotuvės šeimai kainos prekybos centre, kuris paprastai žinomas dėl savo priimtinų kainų

16
0


A Kalifornija pasipiktinęs šeimos prekybininko Džo įstatymo projektas išplito socialinėje žiniasklaidoje, įžiebdamas diskusiją apie įperkamumą šeimoms, kai reikia apsirūpinti sandėliukais.

A vaizdo įrašą X užfiksavus mylios ilgio 444 USD kvitą internete buvo peržiūrėta daugiau nei 17 mln.

Didelė sąskaita, kurią šešerių metų tėtis nufilmavo brangiame Westlake Village rajone, sukėlė diskusijas apie maisto prekių pirkimo išlaidas šeimoms, ypač atsižvelgiant į tai, kad Trader Joe didžiuojasi savo reputacija kaip ekonomiškai efektyvus pasirinkimas.

„Štai ko reikia šešiems vaikams pamaitinti maždaug pusantros savaitės“, – sakė tėvas savo vaizdo įraše, kuriame dauguma prekių kainuoja nuo 2,99 USD iki 3,99 USD.

Vaizdo įrašas atskleidė šeimos laimėjimą, įskaitant šviežius produktus, tokius kaip brangios braškės (4,49 USD už svarą), avokadų pakuotę (4,99 USD) ir atskirus agurkus (po 2,49 USD).

Vienos Kalifornijos šeimos piktinantis prekybininko Džo įstatymo projektas pasklido socialinėje žiniasklaidoje, įžiebdamas diskusiją apie įperkamumą šeimoms, kai reikia apsirūpinti sandėliukais.

Vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas mylios ilgio prekybininko Džo kvitas, internete sulaukė daugiau nei 17 mln.

Vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas mylios ilgio prekybininko Džo kvitas, internete sulaukė daugiau nei 17 mln.

Kvite taip pat buvo pavaizduotos šaldytų patiekalų atsargos – „Trader Joe“ vištienos ir sūrio tamalės (po 3,99 USD), vištienos sriubos kukuliai (po 3,49 USD) ir „Margherita“ picos (po 4,79 USD).

Vis dėlto netrūko prabangių prekių, o brangiausi buvo šaldyti korėjietiško tipo jautienos šonkauliai, kurių kiekvienas kainuoja 13,99 USD.

Tarp kitų brangesnių radinių buvo kepta vištienos nugarinė už 8,99 USD ir dekadentiškas kepsnys su šonkauliu už 7,27 USD.

Vartotojai greitai pakomentavo, kad šeima turėjo eiti į sandėlių parduotuves, tokias kaip „Costco“ ar „Sam’s Club“, kad sutaupytų pinigų, nes „Trader Joe’s“ nėra skirtas maitinti daugiavaikes šeimas.

„Apsipirkti „trader joes“, o ne „costco“ su 6 vaikais yra beprotiška“, – komentavo vienas vartotojas.

„Trader Joe’s yra pigus, bet šis žmogus nieko nepirko, kad galėtų gaminti maistą, visa tai paruošta, kurios visada yra daugiau. Pirkite ingredientus ir gaminkite maistą“, – ginčijosi kitas.

„Trader Joe’s nėra skirtas didelei šeimai“, – rašė kitas vartotojas.

Kiti komentavo, kad tėvas pirko nereikalingus daiktus, todėl jo skundas buvo nepagrįstas.

„Beveik pusė visko, kas yra sąraše, yra ekologiška, o tai yra prabanga. Taip pat tokie dalykai kaip Gnocci Alla Sorrentina, kaparėliai ir kūno prausiklis su Brazilijos riešutais (!)? kitas ginčijosi.

„Jei jis verks dėl kainų, bent jau laikykis pirkimo disciplinos“.

Bendra suma siekė 444,38 USD

Bendra suma siekė 444,38 USD

Mažomis kainomis žinomas nuolaidų parduotuvių tinklas „Aldi“ buvo dažnai minimas kaip alternatyva komentatorių.

„Aldi kainuotų 1/3“, – sakė vienas žmogus.

„Aldis tave gavo už kokius 125 dolerius“, – sumurmėjo kitas.

DailyMail.com susisiekė su „Trader Joe“ dėl komentaro.