Home Vietinis Policijos federaciją sukrėtė buvę policininkai, kai naujos ITV komedijos „Paršeliai“ pavadinimas yra...

Policijos federaciją sukrėtė buvę policininkai, kai naujos ITV komedijos „Paršeliai“ pavadinimas yra „šlykštus“ ir „įžeidžiantis“ – buvę pareigūnai liepia tarnybos viršininkams „susiimkite… tai pokštas“.

16
0


Policijos federaciją sukrėtė buvę policininkai, pasakę naujojo pavadinimą ITV komedija „Paršeliai“ yra „šlykšti“ ir „įžeidžianti“ – kaip buvę pareigūnai liepia tarnybos viršininkams „susiimti… tai pokštas“.

Išgalvotas televizijos serialas „Paršeliai“ vyksta policijos mokymo koledže ir seka naujų naujokų grupę.

Tačiau naujosios ITV laidos, kuri bus rodoma liepos 20 d., pavadinimas sukėlė ažiotažą policijos federacijoje, kuri vakar išplatino pareiškimą.

Žodis „kiaulė“ kartais vartojamas niekinančiu policijos pareigūnus, tačiau, pasak šaltinių, laida nėra satyrinė ar politinė.

Tiffany Lynch, laikinai einanti Anglijos ir Velso policijos federacijos nacionalinės pirmininkės pareigas, sakė: „Nauja ITV laida „Paršeliai“ yra labai įžeidžianti policijos pareigūnus, kurie rizikuoja savo gyvybėmis, kad apsaugotų visuomenę kiekvieną dieną teikdami skubios pagalbos tarnybą.

Išgalvotas televizijos serialas „Paršeliai“ vyksta policijos mokymo koledže ir seka naujų užverbuotų žmonių grupę.

„Tai šlykštus kalbos pasirinkimas televizijos programos pavadinimui. Neįtikėtina, kad organizacijoje, sudarytoje iš žmonių, kuriems bet kuriuo metu yra arba gali prireikti policijos paramos ir pagalbos, tai buvo patikrinta ir subalansuota.

„Mūsų kolegos sunkiai dirba ir saugo žmones šiuo metu patiriant nenumaldomą neigiamą spaudimą, įžeidinėti mūsų naujus tarnybos pareigūnus yra nenaudinga.

„Šios laidos pavadinimas taip pat primena didėjančių grasinimų ir smurto prieš pareigūnus kraštovaizdį. Neturėtume rizikuoti dėl peržiūrų skaičiaus, mūsų pareigūnai nusipelno pagarbos, o ne pažeminimo už atliekamą darbą.

„Iš tikrųjų yra nepaprastai pavojinga kurstyti daugiau negatyvumo ir dezinformacijos prieš viešojo sektoriaus tarnybą, kuri ir taip patiria didelį spaudimą“.

Anglijos ir Velso policijos federacijos generalinis direktorius Mukundas Krishna pridūrė, kad grupė planuoja rašyti Ofcom ir ITV dėl savo skundų.

Tačiau kai kurie buvę pareigūnai kreipėsi į socialinę žiniasklaidą, kad išgirstų federacijos atsaką į laidą ir sako, kad serialas yra komedija.

Buvęs pareigūnas, turintis 30 metų patirtį, socialiniame tinkle „Twitter/X“ pareiškė: „@PFEW_HQ tikrai suprask. Tai komedija. Sutelkite dėmesį į problemas, kurios tikrai turi įtakos jūsų nariams.

Vienas buvęs pareigūnas pakomentavo: „Labai gerai. Jūs turite kepti didesnę žuvį. Kol nebus išspręstos valdymo problemos, jūsų nariams tikrai nereikės, kad susitelktumėte į ką nors kitą. Iš čia atrodo gana prastai.

Tačiau kai kurie buvę pareigūnai kreipėsi į socialinę žiniasklaidą, kad išgirstų federacijos atsaką į laidą ir sako, kad serialas yra komedija (Stock Image)

Tačiau kai kurie buvę pareigūnai kreipėsi į socialinę žiniasklaidą, kad išgirstų federacijos atsaką į laidą ir sako, kad serialas yra komedija (Stock Image)

Kitas buvęs policijos pareigūnas sakė: „Tai tik komedijos šou. Mane vadino kur kas blogiau. Turėtumėte kovoti už lygybę ir kovoti, kad ištaisytumėte klaidas, kurias padarėte dėl pensijų sistemos neįsitraukdami į televizijos programas.

Laidos atstovas sakė, kad „Paršeliai yra nauja išgalvota komedija apie policijos mokymo akademiją, kurios pavadinimas nesiekia įžeisti, tai komiškas ir mielas žodžių žaismas, kuriuo pabrėžiamas mūsų jaunųjų stažuotojų nekaltumas ir jaunystė“.

„MailOnline“ susisiekė su policijos federacija dėl komentaro.