Home Vietinis Pražūtinga taktika, kurią taikė dvi žavios moterys, siekdamos „išvilioti vienišus vyrus iš...

Pražūtinga taktika, kurią taikė dvi žavios moterys, siekdamos „išvilioti vienišus vyrus iš 7 mln.

15
0


Moterų pora apgavo mažiausiai 16 vyrų iš daugiau nei 7 mln.

Įtariamieji, įvardijami kaip 48 metų Rosanna Lisa Stanley ir 37 metų Gina Guy, federaliniame kaltinime, nuo 2009 m. iki šių metų apgavo senesnius, „vienišus“ ženklus.

Abu buvo suimti birželio 25 d. Šiaurės Majamio paplūdimyje. Floridair Niujorkasatitinkamai, teigiama JAV advokatūros pranešime.

Jiems pateikti kaltinimai pinigų plovimu, sukčiavimu elektroninėmis priemonėmis ir sąmokslu, už tai, kad aukas įviliojo „į tariamus romantiškus ar artimus asmeninius santykius per asmeninius susitikimus, telefono skambučius, trumpąsias žinutes ir internetinių pažinčių platformą“, sakoma skunde.

Moterys, užsitarnavę jų pasitikėjimą, įtikindavo aukas siųsti pinigus „melagingai apsimetant“, sakė prokurorai.

Gina Guy, 37 m

Baudžiamajame skunde aprašoma, kaip įtariamosios, 48 ​​metų Rosanna Lisa Stanley ir 37 metų Gina Guy, nuo 2009 m. iki šių metų suėmimo apgavo savo senesnius, „vienišus“ ženklus.

Poros įtariami nusikaltimai buvo atskleisti baudžiamajame skunde, pateiktame pietiniame Niujorko rajone, matome čia

Poros įtariami nusikaltimai buvo atskleisti baudžiamajame skunde, pateiktame pietiniame Niujorko rajone, matome čia

„Kaip teigiama, Rosanna Lisa Stanley ir Gina Guy bejausmiai apgaudinėjo pagyvenusias aukas, kurios tiesiog ieškojo draugystės“, – sakoma JAV advokato Damiano Williamso pareiškime, kuriame piktinosi įtariamos sukčiai.

„Milijonus dolerių iš sukčiavimo jie tariamai panaudojo tam, kad gyventų prabangiai savo aukų sąskaita.

„Kaip rodo (šie) areštai, meilės aferos kaltininkai turės atsakyti už savo nusikaltimus.

Williamsas apibūdino kiekvieną moteriai pateiktą kaltinimą ir tai, kaip kiekvienai gresia didžiausia 20 metų bausmė.

Jis taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad moterys naudojosi viskuo – nuo ​​melo iki sekso apeliacijos, kad užsitikrintų savo sėkmę.

Vienu tariamu atveju federalinės tarnybos teigė, kad Stanley buvo susijęs su „pagyvenusiu vyriškiu“, kuriam susidarė įspūdis, kad jis palaiko „išskirtinius, romantiškus santykius“ su moterimi ir nuolat skirdavo jai lėšų, pavyzdžiui, nuomai ir pragyvenimo išlaidoms.

Vienu metu neįvardyta auka, praėjusių metų vasarį susitikusi su Stanley Manhetene, tariamai suteikė Stenliui vienos iš jo kredito kortelių ir net pačios kortelės kredencialus.

Stenlis tariamai keitė paskyros slaptažodį, todėl susikaupė tūkstančius mokesčių.

„Kaip teigiama, Rosanna Lisa Stanley ir Gina Guy beširdžiai apgaudinėjo pagyvenusias aukas, kurios tiesiog ieškojo draugystės“, – sakoma JAV advokato Damiano Williamso pareiškime, kuriame piktinamasi tariamais sukčiais.

„Kaip teigiama, Rosanna Lisa Stanley ir Gina Guy beširdžiai apgaudinėjo pagyvenusias aukas, kurios tiesiog ieškojo draugystės“, – sakoma JAV advokato Damiano Williamso pareiškime, kuriame piktinamasi tariamais sukčiais.

Gavęs daugiau prašymų dėl lėšų tariamai įtariamojo valdomam maitinimo verslui, jis perves Stenliui dar tūkstančius pinigų, toliau tvirtino prokurorai, remdamiesi tuo, kaip Stanley panaudojo 220 000 USD iš šios sumos, kad apmokėtų paskolas laivui ir prabangiam automobiliui.

Prokurorai teigė, kad iš viso Stanley iš aukos išviliojo mažiausiai 555 000 USD – centus, palyginti su kita auka.

Stanley iš jo išviliojo mažiausiai 1 milijoną dolerių, kai ji apsimetė ekstrasense ir pasakė jam, kad jo pinigai buvo „sugadinti blogos įtakos“ ir kad tik ji gali juos „sugadinti“ ir „apsaugoti“ prieš grįždama pas jį. , išvalytas, jei jis prijungė ją prie jos, sakė fedsas.

Galiausiai prokurorai sakė, kad Stenlis, turintis adresus Upper East Side ir Floridoje, įtikino vyrą pavesti jai milijoną, melagingai apsimetant, kad ji gali padėti jam pasiekti „geidžiamą gyvenimą“.

Kalbant apie vaikiną, ji apgavo dar keturis vyrus, pasak federacijos, iš mažiausiai 908 000 USD.

Tais atvejais visos žymės vėl buvo pagyvenusios, o moteris jiems pasakė, kad jai reikia pinigų įvairiems dalykams, pavyzdžiui, netikram verslui ir organų transplantacijai, sakė prokurorai.

Visi laikėsi, nes Guy pasinaudojo jų draugystės troškimu, o moteris toliau „išleido pinigus ne medicininėms asmeninėms išlaidoms, įskaitant brangų maitinimą, komunalines paslaugas, buto nuomą ir prabangos prekes“, – sakoma skunde.

Kartą Guy’us tariamai įtikino auką atsiųsti jai 708 000 USD, kad „ji galėtų padėti jam perkelti savo pinigus iš dabartinio banko į kitą banką, siūlantį didesnes palūkanas, kad (jis) galėtų maksimaliai padidinti savo indėlių grąžą. “, – pridūrė.

Moterims, suimtoms praėjusio mėnesio pabaigoje, pateikti federaliniai kaltinimai pinigų plovimu, sukčiavimu elektroninėmis priemonėmis ir sąmokslu.  Sekmadienį moterys buvo paleistos, kiekviena už 250 000 USD užstatą.  Šiuo metu byla nagrinėjama

Praėjusio mėnesio pabaigoje suimtoms moterims pateikti federaliniai kaltinimai pinigų plovimu, sukčiavimu elektroninėmis priemonėmis ir sąmokslu. Sekmadienį moterys buvo paleistos, kiekviena už 250 000 USD užstatą. Šiuo metu byla nagrinėjama

Kita auka, kurią tariamai suviliojo pora, išsiuntė tūkstančius žmonių, kai jie jam pasakė, kad nori nusipirkti siuvimo verslą Niujorke ir tam reikia paskolos, pridūrė federaliniai pareigūnai.

Jamesas Smithas, FTB direktoriaus padėjėjas, savo pareiškime kritikavo abu, nes už kiekvieną jiems pateiktą kaltinimą gresia maksimali 20 metų kalėjimo bausmė.

„Gina Guy ir Rosanna Lisa Stanley tariamai pasinaudojo nekaltais asmenimis, ieškančiais draugystės, ir išnaudojo juos savo naudai“, – sakė jis.

„Surinkę iš savo aukų milijonus dolerių, nusikaltėliai tariamai įgijo ir išdavė daugiausia vyresnio amžiaus žmonių pasitikėjimą finansuoti savo prabangos pirkinius.

FTB įsipareigoja užtikrinti, kad tie, kurie pasinaudoja asmeniniais ryšiais dėl savanaudiškų priežasčių, būtų patraukti baudžiamojon atsakomybėn ir neleistų pakartoti savo nusikaltimų.

Sekmadienį moterys buvo paleistos, kiekviena už 250 000 USD užstatą. Šiuo metu abiem atvejais nagrinėjamos bylos.