Home Vietinis Princas Williamas iš džiaugsmo smūgiuoja kumščiu, kai Anglijos futbolininkas Bukayo Saka įgyvendina...

Princas Williamas iš džiaugsmo smūgiuoja kumščiu, kai Anglijos futbolininkas Bukayo Saka įgyvendina „Trijų liūtų“ euro svajonę su nuostabiu 80-osios minutės įvarčiu

15
0

• Anglijos rinktinė šį vakarą susikaus su Šveicarija ir užsitikrins vietą pusfinalyje

Princas Williamas po to šokinėjo iš laimės Bukayo Saka atgaivino Angliją Europos čempionatas tikisi su nuostabiu vėlyvu įvarčiu.

Velso princo emocijos buvo visiškai demonstruojamos, kai jis smūgiavo į orą, kai „Trys liūtai“ savo ketvirtfinalį prieš Šveicariją paleido į pratęsimą Diuseldorfo arenoje vakarinėje dalyje. Vokietija.

Vilkėdamas tamsiai mėlyną kostiumą ir mėlyną kaklaraištį, princas, kuris taip pat yra FA prezidentas, džiaugėsi Garethas Southgate’asvyrų, nes jie siekia patekti į trečiąjį turnyro pusfinalį vadovo pareigose.

Princas Williamas anksčiau šeštadienio vakarą prisijungė prie svečių, įskaitant UEFA prezidentą Aleksandrą Ceferiną, tribūnose, skirtuose „God Save the Kick“ perteikimui.

Ilgametis futbolo aistruolis Williamas anksčiau buvo matytas Anglijos rungtynėse su Danija praėjusį mėnesį, kartu su Danijos karaliumi Frederiku X.

Princas Williamas šokinėjo iš džiaugsmo po to, kai Bukayo Saka šeštadienį stulbinančiu vėlyvu įvarčiu atgaivino Anglijos viltis Europos čempionate.

Velso princo emocijos buvo visiškai demonstruojamos, kai jis smūgiavo į orą, kai trys liūtai savo rungtynes ​​su Šveicarija pasiuntė į pratęsimą Diuseldorfo arenoje Vakarų Vokietijoje.

Vilkėdamas tamsiai mėlyną kostiumą ir mėlyną kaklaraištį, princas, kuris taip pat yra FA prezidentas, nudžiugino Garetho Southgate'o vyrus, kurie siekia patekti į trečiąjį turnyro pusfinalį vadybininko pareigose.

Vilkėdamas tamsiai mėlyną kostiumą ir mėlyną kaklaraištį, princas, kuris taip pat yra FA prezidentas, nudžiugino Garetho Southgate’o vyrus, kurie siekia patekti į trečiąjį turnyro pusfinalį vadybininko pareigose.

„Arsenal Star Saka“ įvartis 80-ąją minutę nusiuntė žaidimą į pratęsimą, nes abi komandos kovojo dėl galimybės žaisti su Nyderlandais arba Turkija dėl patekimo į finalą.

Velso princas ketvirtfinalyje prisijungė prie aukšto rango pareigūnų

Willsas buvo pastebėtas minioje, kai Anglijos komanda prieš startą dainavo God Save the King

Princas Williamas prieš ketvirtfinalį kalbasi su UEFA prezidentu Aleksandru Ceferinu (L).

Princas Williamas kalbasi su dalyviais prieš rungtynes ​​su Šveicarija

Willsas buvo pastebėtas tribūnose, grįžęs palaikyti komandą po rungtynių Danijoje

„Arsenal Star Saka“ įvartis 80-ąją minutę nusiuntė žaidimą į pratęsimą, nes abi komandos dėl patekimo į finalą kovojo dėl galimybės žaisti arba su Nyderlandais, arba su Turkija.

Princas netruko pagirti Anglijos rinktinę už praėjusią savaitę pergalę prieš Slovakiją, pripažindamas „emocinius kalnelius“, nes Jude’as Bellinghamas 95-ąją minutę išvedė komandą į pratęsimą.

‘Emociniai kalneliai! Eime į Angliją!’ Ketvirtfinaliai čia mes ateiname!’ Princas parašė „Twitter/X“, pasirašydamas W.

Pirmą pusantros valandos sunkiai palaužęs slovakų gynybą, stulbinantis Bellinghamo smūgis nuo galvos vėl įkvėpė pavargusiai komandai naują gyvybę birželio 30 d., išlygindamas rezultatą 1:1.

Netrukus po žaidimo atnaujinimo Harry Kane’as įmušė įvartį, o Anglija iškovojo pergalę 2:1 ir ketvirtfinalyje šį vakarą susitiko su Šveicarija.

Princas Williamas, kuris viso turnyro metu garsiai palaikė Tris liūtus, prie tribūnų prisijungė anksčiau birželio mėnesį, kai komanda Frankfurte kovojo su Danija.

Princas buvo neįtikėtinai linksmas per visą birželio 20 d. vykusią Europos kovos dieną, įskaitant tada, kai jis pakilo iš sėdynės ir džiūgavo po atidarymo 18-ąją minutę.

Tačiau iki rungtynių pabaigos Williamas, kaip ir dauguma tautos, turėjo rankas ant veido po to, kai toli gražu neįtikinamu pasirodymu Anglijos rinktinė pasiekė lygiosią 1:1 dėl nuostabaus danų vidurio puolėjo Morteno Hjulmando smūgio.

Po to, kai Anglijos rinktinė tądien buvo atšiauri, buvo sužaistos dar dvi nepalankios rungtynės, įskaitant lygiąsias 0:0 paskutinėse grupės rungtynėse su Slovėnija ir 2:1 pergalę prieš Slovakiją aštuntfinalyje.

Pakeitusi sudėtį rungtynėms su Šveicarija, Anglija tikėsis, kad šį vakarą išlaikys pakankamai pagreitį, kad palaužtų šveicarų komandą, o nugalėtoja susitiks su Nyderlandų ir Turkijos rungtynių nugalėtoja.