Home Vietinis „Riverdeilo“ žvaigždė Vanessa Morgan paskelbė, kad laukiasi 2 kūdikio

„Riverdeilo“ žvaigždė Vanessa Morgan paskelbė, kad laukiasi 2 kūdikio

17
0


Vanessa Morgan plečia savo šeimą!

The Riverdeilas Aktorė šeštadienį socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo, kad ji ir jos vaikinas Jamesas Karnikas laukiasi poros pirmagimio – mergaitės. Ji paskelbė nuotraukų seriją pranešti džiugią žinią. Pirmoje karuselės įrašo nuotraukoje Jamesas viena ranka neša Vanesą, o kita ranka slepia jos kūdikį.

Antroje nuotraukoje Vanessa siūlo aiškų savo kūdikio guzelio kadrą. Motinos fotosesijoje taip pat yra nespalvotų poros nuotraukų, vaikščiojančių žole apaugusiu lauku, kai jie šypsosi ir žiūri vienas kitam į akis. Antraštėje Vanessa pasidalijo jauduliu dėl to, kas laukia poros.

„Taigi įsimylėjęs šį vyrą, mūsų 4 asmenų šeima atvyks šį mėnesį“, – įrašo antraštėje rašė ji. “🤰🏽#2 🫶🏽 Staigmena! Ačiū Dievui.”

Savo „Instagram“ puslapyje Jamesas pasidalijo nespalvota nuotrauka, kurioje jis laiko Vanessa, kuri jis parašė„Laikyk abi mano merginas vienu metu“.

Vanessa dalijasi sūnumi, upe, su buvusiu vyru Michaelu Kopechu, su kuriuo ji išsiskyrė 2020 m. Jie susižadėjo 2019 m. liepą ir susituokė 2020 m. sausio pradžioje. skambindamas baigia po šešių mėnesių. Po maždaug dvejų metų Vanessa pradėjo susitikinėti su Jamesu, buvusia Bostono koledžo žvaigžde ir profesionaliu Kanados krepšinio lygos žaidėju.

Vanessa pasidalijo anksčiau šiais metais Plačios idėjos podcast’as, kad nors Michaelas lieka Riverio gyvenime, Jamesas nuolat dalyvauja Riverio gyvenime.

„Bent jau (River) visada žinos, kad mano partneris dabar buvo ten nuo to, ką prisimins, kaip pradžioje“, – apie Jamesą sakė Vanessa. „Jie būna kartu kiekvieną dieną… jis žiūri į jį kaip į tėvo figūrą“.

Sveikinimai!

SUSIJĘS TURINYS: