Home Vietinis Sąmokslas nuversti sergantį Bideną, nes demokratai perspėja, kad ABC interviu „padaryk arba...

Sąmokslas nuversti sergantį Bideną, nes demokratai perspėja, kad ABC interviu „padaryk arba pertrauk“ menkai „pajudindavo adatą“ ir prezidentas turėtų „susitvarkyti laukinei savaitei į priekį“.

14
0


A Virdžinija senatorius įnirtingai bando suburti kolegų grupę demokratai šaltinių teigimu, bandyti išvaryti sergantį Bideną.

Senatorius Markas R. Warneris sako žmonėms, kad nebepasitiki prezidentu, nes pastaruoju metu jis šlubavo. Washington Post pranešimus.

Bideno kognityvinė funkcija buvo intensyviai tikrinama nuo tada, kai prezidento rinkimuose vyko debatai prieš jo automobilio avariją Donaldas Trampas praeitą mėnesį.

Vakar jis bandė suvaldyti žalą, duodamas interviu su ABC – pasirodymą, kurį vėl sužavėjo jo paties partijos nariai.

Dėl klaidinimo Bidenas buvo raginamas pasitraukti iš lenktynių, tačiau jis iki šiol liko tvirtas įsipareigojimas stovėti. Žvelgiant į ateitį, sakė vyresnysis demokratų padėjėjas ABC naujienos kad prezidentas turėtų „susisegti laukinei savaitei“.

Pranešama, kad Virdžinijos senatorius Markas R. Warneris (nuotraukoje) žmonėms sako, kad nebepasitiki prezidentu dėl jo šlubuojančio pasirodymo pastaruoju metu.

Bideno kognityvinė funkcija buvo intensyviai tikrinama nuo jo automobilio avarijos prezidento debatų prieš Donaldą Trumpą praėjusį mėnesį ir siaubingo interviu ABC penktadienį.

Bideno kognityvinė funkcija buvo intensyviai tikrinama nuo jo automobilio avarijos prezidento debatų prieš Donaldą Trumpą praėjusį mėnesį ir siaubingo interviu ABC penktadienį.

Pasak dviejų šaltinių, dėl jo užsispyrusio ryžto nerimauja daugelis demokratų, matyt, įskaitant Warnerį, kuris renka sąjungininkų grupę prašyti jo atsistatydinti.

Warner atstovė Rachel Cohen atsisakė nei patvirtinti, nei paneigti planus.

„Kaip ir daugelis kitų žmonių Vašingtone ir visoje šalyje, senatorius Warneris mano, kad tai kritinės dienos prezidento kampanijai, ir jis tai aiškiai pasakė Baltiesiems rūmams“, – sakė ji.

Tuo tarpu demokratų atstovas Hakeemas Jeffriesas iš Niujorko, kuris yra mažumos lyderis, sekmadienį suplanavo virtualų susitikimą su Atstovų Rūmų demokratų aukšto rango nariais, kad aptartų prezidento kandidatūrą, „New York Times“ sakė aukšto rango šaltiniai.

Pranešama, kad posėdyje dalyvaus Kongreso komitetų nariai, kurie pastarosiomis savaitėmis nerimavo dėl Bideno galimybių.

Daugelis tikėjosi, kad penktadienio interviu su George’u Stephanopoulosu bus galimybė 81 metų Bidenui įrodyti, kad jis yra tinkamas ir toliau vadovauti.

Tačiau kojų pirštų lenkimo pasirodymas, apimantis atsakymus į klausimus šiurkščiu balsu, sakinio praradimą viduryje ir liestinės, daugelį demokratų neįtikino.

Ilinojaus demokratas Mike’as Quigley papasakojo CNN kai kurios interviu dalys jam atrodė „nerimą keliančios“.

Jis pareiškė, kad buvo aišku, kad „Jungtinių Valstijų prezidentas neturi energijos, reikalingos čia įveikti deficitą“.

Jis taip pat atkreipė dėmesį į Bideno atsakymą apie tai, kaip jis jaustųsi, jei pralaimėtų Trumpui.

„Jis jautėsi tol, kol dėjo visas pastangas, tai viskas, kas iš tikrųjų svarbu, su didžiausia pagarba: Ne.

Pasakė anoniminis Atstovų Rūmų demokratas Axios Prezidentas „yra tostas“ lapkričio mėnesio rinkimuose.

Teksaso atstovas Lloydas Doggettas pirmasis po diskusijos paragino Bideną pasitraukti iš lenktynių ir penktadienį pakartojo savo reikalavimą.

„Šį vakarą jam reikia pasitraukti skubiau nei tada, kai pirmą kartą paskambinau antradienį“, – po interviu CNN sakė jis.

Jis pridūrė, kad ponas Bidenas „nenori, kad jo palikimas būtų tas, kuris mūsų šalį atidavė tironui“.

Kartu su Doggett ir Quigley House atstovais Raúlas Grijalva iš Arizonos ir Sethas Moultonas iš Masačusetso paragino Bideną pasitraukti.

Prieš Bideno penktadienio interviu. Masačusetso gubernatorė Maura Healey paragino prezidentą „klausyti Amerikos žmonių ir atidžiai įvertinti, ar jis tebėra mūsų geriausia viltis nugalėti Donaldą Trumpą“.

„Kad ir ką nuspręstų prezidentas Bidenas, esu įsipareigojusi padaryti viską, ką galiu, kad nugalėčiau Donaldą Trumpą“, – pridūrė ji.

Ilinojaus atstovas Mike'as Quigley po interviu ABC dar kartą ragino Bideną atsistatydinti

Teksaso atstovas Lloydas Doggettas pridūrė, kad Bideno pasitraukimo būtinybė dabar yra „skubesnė“ nei po prezidento debatų.

Ilinojaus atstovas Mike’as Quigley ir Teksaso atstovas Lloydas Doggettas po interviu ABC dar kartą ragino Bideną atsistatydinti.

Buvęs atstovas Timas Ryanas iš Ohajo MSNBC sakė nemanantis, kad Bidenas „visiškai pajudino adatą“.

„Nemanau, kad jis niekam suteikė energijos“, – sakė jis. „Manau, kad buvo tam tikras lygis, kai jis buvo atitrūkęs nuo tikrovės žemėje“.

Ryanas taip pat paragino Bideną atsistatydinti, pareikšdamas, kad jis „nerimauja“.

‘Aš nerimauju, pvz Manau, kad daugelis žmonių mano, kad jis tiesiog nėra tas žmogus, kuris galėtų tai padaryti už mus.

Žymusis Bidenas ir demokratų donoras Markas Buellas taip pat išreiškė susirūpinimą dėl prezidento trajektorijos.

„Bidenas yra ant čiuožyklos, kurią bando pažaboti“, – sakė jis Niujorko laikas. „Jei jam nepasiseks, jis gali greitai tapti veiksmažodžiu“.