Home Vietinis Sero Keiro Starmerio sprendimas atsisakyti Ruandos plano lems „atvirąjį sezoną“ mažų laivų...

Sero Keiro Starmerio sprendimas atsisakyti Ruandos plano lems „atvirąjį sezoną“ mažų laivų kirtimams, sakė buvęs pasienio pajėgų vadas.

15
0


pone Keiras Starmerissprendimą panaikinti Ruanda schema sukels „atvirąjį sezoną“ migrantams, bandantiems kirsti šią ribą angliškas kanalas mažuose laiveliuose, sakė buvęs pasienio pajėgų vadas.

Kevinas Saundersas, buvęs vyriausiuoju imigracijos pareigūnu Kalė ir Diunkerke, tvirtina, kad iki 60 000 žmonių galėtų pabandyti keliauti iš Prancūzija į Angliją pavojingu keliu be plano.

Sienos saugumo ekspertas teigė, kad prieštaringai vertinama schema veikė kaip atgrasymo priemonė ir kad žmonių neteisėtai gabenantys migrantų stovyklose Šiaurės Prancūzijoje džiaugiasi, kad ji buvo pašalinta.

Jis pridūrė, kad už kontrabandos gabenimo tinklus atsakingi asmenys labai džiaugiasi naujojo ministro pirmininko pažadu sustabdyti skrydžius, todėl jam suteikė slapyvardį, reiškiantį „draugiškas“.

Starmeris, kuris penktadienį tapo ministru pirmininku po vadovavimo Darbo šeštadienį atskleidė, kad Ruandos planas buvo „miręs ir palaidotas“, ir jis neketino jos įgyvendinti.

Keiras Starmeris kalba spaudos konferencijoje Dauningo gatvėje po pirmojo kabineto posėdžio šeštadienį

Kevinas Saundersas „Times Radio“ sakė, kad Keiras Starmeris atsisako Ruandos schemos be alternatyvos.

Kevinas Saundersas „Times Radio“ sakė, kad Keiras Starmeris atsisako Ruandos schemos be alternatyvos.

2024 m. liepos 1 d. pasienio pajėgų laivas į Doverio uostą įvežė apie 50 migrantų grupę, kuri buvo rasta maža valtimi kirsdama Lamanšo sąsiaurį.

2024 m. liepos 1 d. pasienio pajėgų laivas į Doverio uostą įvežė apie 50 migrantų grupę, kuri buvo rasta maža valtimi kirsdama Lamanšo sąsiaurį.

Iš viso šiais metais Lamanšo sąsiaurį mažais laiveliais perplaukė 13 368 migrantai.

Iš viso šiais metais Lamanšo sąsiaurį mažais laiveliais perplaukė 13 368 migrantai.

Ponas Saundersas, prieš išeidamas į pensiją dirbęs valstybės tarnyboje 43 metus, teigė, kad Ruandos plano sustabdymas be alternatyvos buvo klaida.

Šeštadienį jis sakė „Times Radio“: „Bėda ta, kad jis (seras Keiras Starmeris) labai neigiamai vertina Ruandą. Na, tai gerai. Jis privalo būti.

„Bet mes nieko iš jo neturime apie tai, kaip jie ketina sustabdyti laivus. Tai bus atviras sezonas.

Buvęs pasienio pajėgų vyriausiasis karininkas teigė, kad šiais metais Lamanšo sąsiaurį mažomis valtimis gali kirsti net 60 000 migrantų, o tai viršytų rekordinį skaičių – 45 774 2022 m.

Ponas Saundersas teigė, kad teiginiai, kad Ruandos schema nebuvo „veiksminga“ atgrasant migrantus nuo kirtimo, „nelabai teisingi“.

„Šiaurės Prancūzijos stovyklose kilo daug nerimo dėl Ruandos plano. Jie buvo labai, labai susirūpinę. Matėme, kaip žmonės bėga į Airijos respublika nes jie nenorėjo būti įtraukti į jį“, – sakė J. Saundersas.

„Dabar, žinoma, matome, kad kurdai šiaurės Prancūzijoje sugalvojo Keirui pavadinimą, kuris, mano manymu, reiškia „draugiškasis“, nes visi tiki, kad jis bus labai naudingas nelegaliai migracijai. ,’ jis pridėjo

Iki šiol šiais metais pavojingą kelionę leidosi 13 368 migrantai, ty daugiau nei tuo metu 2022 m., ir tai leidžia pasiekti rekordinį tų metų atvykėlių skaičių.

Paskutiniai kirtimai įvyko liepos 1 d., kai prastas oras Lamanšo sąsiauryje stabdė žmonių kontrabandos operacijas, kurios reguliariai paleidžia laivus, kuriuose yra iki 60 migrantų.

Spaudos konferencijoje po pirmojo ministrų kabineto posėdžio šeštadienio popietę Starmeris patvirtino, kad atsisako Ruandos schemos, ir pridūrė, kad nėra pasirengęs tęsti triukų.

Jis sakė: „Ruandos schema buvo mirusi ir palaidota dar neprasidėjus. Tai niekada nebuvo atgrasymo priemonė.

„Pažiūrėkite į skaičius, kurie atėjo per pirmuosius šešis ir šiek tiek šių metų mėnesius, tai rekordiniai skaičiai, tai yra problema, kurią mes paveldime“.

Jis pridūrė: „Buvo tikimybė, kad nenuvyks ir nebus apdorotas, todėl liks čia, mokamame būste labai labai ilgai.

„Tai turėjo visiškai priešingą efektą ir aš nesu pasiruošęs tęsti gudrybių, kurios neveikia kaip atgrasymo priemonė.

Ministras pirmininkas pareiškė, kad pažabos Lamanšo sąsiaurio kirtimus samdydamas specialistus tyrėjus ir panaudodamas kovos su terorizmu galias, kad „sumuštų nusikaltėlių gaujas“, kurios slepia migrantų srautus į JK, tačiau kaip tai veiks praktiškai, iš esmės neaišku.

Nigelas Farage’as, kurio partija Reforma JK laimėjo penkias vietas visuotiniuose rinkimuose, nes aštuonis kartus buvo išrinktas parlamento nariu, kritikavo leiboristų planus.

Jis pasakė: „Tai, ką siūlo Keiras Starmeris, t. y. kovoti su gaujomis, na, atvirai kalbant, žinote, paskutinė vyriausybė tai darė pastaruosius kelerius metus, tai neveiks“.