Home Vietinis Siaubinga akimirka, kai pagyvenusi moteris buvo žiauriai užpulta per neišprovokuotą užpuolimą nusikaltimų...

Siaubinga akimirka, kai pagyvenusi moteris buvo žiauriai užpulta per neišprovokuotą užpuolimą nusikaltimų apimtame Oklande – praėjus kelioms dienoms po to, kai progresyvi merė apgailestavo jos sėkmes nusikaltimų srityje

11
0


Pagyvenusi moteris buvo žiauriai užpulta be provokacijos Oklande – praėjus vos kelioms dienoms po to, kai miesto meras pareiškė, kad sumažėjo nusikaltimas.

Socialiniuose tinkluose plintančiame šokiruojančiame vaizdo įraše buvo galima pamatyti, kaip auka eina gatve už kito pašalinio asmens, o šalia nešinasi krepšį ir bagažo vienetą.

Nežinoma moteris pažvelgia į vyrą, vilkintį juodą „Wild Boyz“ gobtuvą su užtrauktuku, baltais marškiniais ir juodomis kelnėmis, o tada jai žiauriai trenkiama į galvą ir nukrenta ant žemės.

Sliuogęs pagyvenusią moterį, maniakas sūpuoja priešais ją einantį pašalinį asmenį, kuris taip pat nešė lagaminą.

Įtariamajam pavogus vieną iš senyvo amžiaus moters krepšį ir pašalinio asmens lagaminą, keturi konfliktą stebėję vyrai vijosi kaltininką.

Praėjus kelioms dienoms po to, kai Oklando meras pareiškė, kad sumažėjo nusikalstamumas, be provokacijos buvo užpulta ir apiplėšta pagyvenusi moteris.

Socialiniuose tinkluose plintančiame vaizdo įraše moteris seka paskui kitą pašalinį asmenį su krepšiu ir bagažo dalimi.  Moteris pažvelgia į vyrą, vilkintį juodą užtrauktuku užsegamą gobtuvą, baltais marškiniais ir juodomis kelnėmis, o vėliau jai trenkė į galvą ir nukrito ant žemės.

Socialiniuose tinkluose plintančiame vaizdo įraše moteris seka paskui kitą pašalinį asmenį su krepšiu ir bagažo dalimi. Moteris pažvelgia į vyrą, vilkintį juodą užtrauktuku užsegamą gobtuvą, baltais marškiniais ir juodomis kelnėmis, o vėliau jai trenkė į galvą ir nukrito ant žemės.

Aukų ir įtariamojo tapatybės kol kas neatskleidžiamos.

Vos prieš kelias dienas Oklando meras Sheng Thao (38 m.) gyrėsi sumažinęs nusikaltimas mieste, kurį pastaraisiais metais kentė smurtas.

„Ouklande pastebimi teigiami naujų visuomenės saugumo strategijų rezultatai“, – sakė meras, teigdamas, kad tai „pasirodyta, duomenimis pagrįsta strategija, nukreipianti teisėsaugos smurto prevenciją ir bendruomenės išteklius į asmenis Oklande, kuriems kyla didžiausia rizika patirti smurtą. .’

Meras Thao teigė, kad įvedus paliaubų operaciją, smurtinių nusikaltimų ir bendras nusikalstamumas smarkiai ir nuolat sumažėjo.

Meras nepateikė jokių skaičių, paaiškinančių, kaip reikšmingai sumažėjo nusikalstamumo lygis.

Sheng Thao lapkričio mėnesį įvyks istoriniai atšaukimo rinkimai, pykstant dėl ​​jos nesugebėjimo susitvarkyti su padėtimi Oklande.

38 metų Thao laukia atšaukimo rinkimai mažiau nei dveji metai, kai ji buvo merė, o priemonė, dėl kurios ji gali būti atleista iš pareigų, bus pateikta rinkėjams lapkritį.

Padidėjęs nusikalstamumas ir biudžeto problemos metė Thao iššūkį nuo tada, kai ji pradėjo eiti pareigas 2023 m. sausio mėn., po darbo Oklando miesto taryboje.

Oklando rinkėjai yra nusiminę dėl didėjančio nusikalstamumo Bay Area mieste.

Jie sako, kad Thao progresyvi, švelni nusikaltimų politika paskatino nusikaltėlius ir išstūmė įmones. Tai pažįstama istorija daugelyje progresyvių demokratų miestų visoje šalyje.

Merės Thao atveju ji anksčiau smerkė nusikalstamumo padidėjimą, teigdama, kad didėjimas prasidėjo 2019 m., prieš jai einant kadenciją.

Tačiau būtent atsainiai užstatų reformos politika ir nesugebėjimas sėkmingai patraukti baudžiamojon atsakomybėn net už nedidelio lygio nusikaltimus lėmė nuolatinį Oklando puvimą.

Ouklando atveju pastaraisiais mėnesiais miestą sukrėtė smurtiniai nusikaltimai, įskaitant žmogžudystes, kurių skaičius išaugo nuo 78 2019 m. iki 126 praeitais metais.

Ouklandą pastaraisiais mėnesiais sukrėtė smurtiniai nusikaltimai, įskaitant žmogžudystes, kurių skaičius nuo 78 2019 m. išaugo iki 126 pernai.  (nuotraukoje) Policija tiria daugybinį susišaudymą ir žmogžudystę Oklando degalinėje 2023 m. sausio mėn.

Ouklandą pastaraisiais mėnesiais sukrėtė smurtiniai nusikaltimai, įskaitant žmogžudystes, kurių skaičius nuo 78 2019 m. išaugo iki 126 pernai. (nuotraukoje) Policija tiria daugybinį susišaudymą ir žmogžudystę Oklando degalinėje 2023 m. sausio mėn.

Bendras nusikalstamumas 2023 m. išaugo 18 proc., nusikaltimai nuosavybei – 17 proc., o smurtiniai – 21 proc.

O per pirmuosius keturis 2024 m. mėnesius apiplėšimai iš gyvenamųjų namų išaugo 118 procentų, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu.

Stulbina tai, kad 2023 metais taip pat buvo pavogtas vienas automobilis 30 gyventojų.

Situacija paskatino kelias dideles korporacijas pasitraukti iš miesto, motyvuodamos baime dėl darbuotojų saugumo ir žlugdančiu mažmeninės prekybos vagysčių poveikiu.

Progresyvus demokratas įstatymų leidėja yra pirmoji miesto istorijoje merė, kurią ketinama atšaukti po to, kai kampanija dėl jos nušalinimo surinko daugiau nei 40 000 parašų.

Visuomenės parama Thao mažėjo, o buvęs Oklando policijos vadovas LeRonne Armstrong ragino ją atsistatydinti.

„Tikrai sudėtinga yra tai, kad ne tik mero nėra, bet ir kitų miesto vadovų, kurie šiuo metu nedalyvauja, kad užtikrintų, jog Oklando miesto gyventojai ir žmonės žinotų, kad lyderystė yra vietoje ir stengiasi padėti išspręsti kai kurias problemas. šių problemų“, – sakė Thao atleistas buvęs policijos vadovas LeRonne’as Armstrongas.

Praėjusį mėnesį federalinė valdžia surengė kratą jos namuose. Thao buvo iššaukiantis ir įsiutęs, tvirtindamas, kad nepadarė nieko blogo ir neketina atsistatydinti iš pareigų.

Praėjusį mėnesį federalinė valdžia surengė kratą jos namuose.  Thao buvo iššaukiantis ir įsiutęs, tvirtindamas, kad nepadarė nieko blogo ir neketina atsistatydinti iš pareigų

Praėjusį mėnesį federalinė valdžia surengė kratą jos namuose. Thao buvo iššaukiantis ir įsiutęs, tvirtindamas, kad nepadarė nieko blogo ir neketina atsistatydinti iš pareigų

Meras Sheng Thao perskaitė parengtą pareiškimą ir neatsakė į klausimus keturias dienas po to, kai FTB agentai išnešė dėžes iš namų, kuriais ji dalijasi su sūnumi ir partneriu, atlikdama tyrimą, kuris apėmė kratas dar dviejuose namuose, priklausančiuose kitai šeimai.

Išėjusi į pensiją teisėja Brenda Harbin-Forte, vadovaujanti atšaukimo kampanijai, ragina Thao atsistatydinti.

„Ji turėtų padaryti garbingą dalyką ir atsistatydinti. FTB reidas atitrauks dėmesį, nesvarbu, kokiu būdu jį nutrauksite. Net jei jai nebus pareikšti kaltinimai, tai trukdys valdyti šį tyrimą ir vadovauti miestui“, – sakė Harbin-Forte.