Home Vietinis Sietlo zoologijos sode gimė žavus gorilos kūdikis, kurį atstūmė jo neįdomi mama

Sietlo zoologijos sode gimė žavus gorilos kūdikis, kurį atstūmė jo neįdomi mama

13
0


Maždaug prieš savaitę Sietle gimė gorilos patinas, kurį motina, nešiojusi jį devynis mėnesius, atmetė į šalį.

Dar neįvardytas naujagimis į pasaulį atėjo birželio 28 d. rytą Vudlando parko zoologijos sode, o tai paprastai būtų priežastis švęsti tiek darbuotojams, tiek lankytojams.

Deja, įvyko apleidimo tragedija, nes berniuko mama Akenji nesirūpino juo, kaip paprastai daro motinos.

„Zoologijos sodo gorilos ir gyvūnų sveikatos darbuotojai atidžiai stebėjo gimimą ir pogimdyminį elgesį miegamuosiuose, kuriuose nėra vaizdo“, – rašė zoologijos sodas. tinklaraščio straipsnis. „Deja, Akenji nepasižymėjo tinkamo motinos elgesiu, nepaisant mėnesius trukusio motinos įgūdžių lavinimo, kurį suteikė gorilų priežiūros komanda.

Praėjus valandai po gorilos gimimo, zoologijos sodo gyvūnų priežiūros komanda įsikišo dėl kūdikio saugumo.

Vos prieš savaitę Vudlando parko zoologijos sode Sietle gimė naujas gorilos kūdikis

„Nors mes skatiname motinos elgesį, Akenji vis dar neparodė jokių daug žadančių ženklų, kad norėtų užmegzti ryšį su savo kūdikiu“, – sakė Woodland Park zoologijos sodo laikinoji gyvūnų priežiūros vadovė Rachel Vass.

„Kadangi ji demonstravo gabų motinišką elgesį per savo treniruočių programą, esame nusivylę ir šiek tiek nustebę, kad tie instinktai neįveikė“.

Nepaisant to, kad Akenji akivaizdžiai nesidomėjo savo vaiku, gorilos jauniklis svėrė šiek tiek daugiau nei vidutinis – 4,4 svaro, o zoologijos sodo asocijuotas veterinarijos gydytojas laikė jį sveiku.

Ir nesijaudinkite, kad naujagimį iš buteliuko maitina mišiniais kūdikiams, kurie taip pat daro viską, kad jį paguostų ir sušildytų.

Tarp tų maitinimo seansų kūdikis laikomas ant šiltos šieno lovos, o Akenji skatinamas trumpam jį aplankyti, kad galėtų užmegzti ryšį.

„Kadangi mes ir toliau trumpą laiką auginame jos kūdikį rankomis, teigiama naujiena yra ta, kad jis išlieka sveikas, turi puikų apetitą ir tvirtą sukibimą bei auga kiekvieną dieną“, – sakė Vasas.

Nuotraukoje: Akenji zoologijos sode nėščia.  Zoologijos sodo darbuotojai buvo nusivylę, kad ji nesugebėjo būti motiniška su savo kūdikiu jam gimus

Nuotraukoje: Akenji zoologijos sode nėščia. Zoologijos sodo darbuotojai buvo nusivylę, kad ji negalėjo būti motiniška su savo kūdikiu, jam gimus

Naujagimį pagimdė ši sidabranugarė gorila, vardu Kwame

Naujagimį pagimdė ši sidabranugarė gorila, vardu Kwame

Tai jau 16-oji gorila, gimusi zoologijos sode nuo jo atidarymo 1899 m.

Tai taip pat trečiasis gorilos Kwame vaikas, o kiti du yra sūnus ir dukra, gimę atitinkamai 2020 ir 2021 m.

Darbuotojai, dirbantys tiesiogiai su gorilomis, ir toliau stengsis suartinti Akenji ir jos sūnų.

„Mes turime profesionalią, labai atsidavusią gorilų ekspertų komandą Vudlando parko zoologijos sode, turinčią daugiau nei aštuonių dešimtmečių kolektyvinę patirtį… ruošiant besilaukiančias mamas motinystei ir sujungiant mamas bei kūdikius arba supažindinančius kitas gorilas, kad jos galėtų tapti mamomis“, – sakė jis. Martin Ramirez, laikinasis vyresnysis gyvūnų priežiūros direktorius.