Home Vietinis Starmeris sveikina savo partijos „aiškią mandatą“ įvykdyti… nepaisant to, kad jį palaiko...

Starmeris sveikina savo partijos „aiškią mandatą“ įvykdyti… nepaisant to, kad jį palaiko tik 20 % visuomenės ir sako, kad jo kabinetas yra mažiausiai kvalifikuotas kada nors

23
0


pone Keiras Starmeris vakar tvirtino turįs „aiškų mandatą“, nepaisant to, kad jį palaikė tik vienas iš penkių rinkėjų Darbo.

Ministras pirmininkas atmetė nuogąstavimus, kad jis laimėjo „nemeilės nuošliaužoje“, o mažiausia balsų dalis iš visų šiais laikais laimėjusių partijų surinko stulbinamą 174 balsų daugumą.

Kalbėdamas pirmą kartą Dauningo gatvė spaudos konferencijoje seras Keiras taip pat pasakė: „Aš neramus pokyčiams“.

Paklausė ITVRobertas Pestonas, ką jo vyriausybei reiškė tai, kad „80 procentų britų rinkėjų nebalsavo už jus“, seras Keiras sakė: „Mes aiškiai gavome mandatą iš visų keturių tautų.

„Pirmą kartą per daugiau nei 20 metų turime daugumą Anglijoje, Škotijoje ir Velse. Ir tai yra aiškus mandatas valdyti visus keturis Jungtinės Karalystės kampelius.

Naujasis ministras pirmininkas Keiras Starmeris surengė spaudos konferenciją po pirmojo ministrų kabineto posėdžio Dauningo gatvėje

Ministro Pirmininko pavaduotoja ir valstybės sekretorė, atsakinga už lygių didinimą, būstą ir bendruomenes Angela Rayner.  Ji yra pirmoji būsto ministrė, gyvenusi socialiniame būste

Ministro Pirmininko pavaduotoja ir valstybės sekretorė, atsakinga už lygių didinimą, būstą ir bendruomenes Angela Rayner. Ji yra pirmoji būsto ministrė, gyvenusi socialiniame būste

Energetinio saugumo valstybės sekretorius ir „Net Zero Ed Miliband“ – daugeliui pažįstamas politinis veidas, 2015 m. kandidatavęs prieš Davidą Cameroną.

Energetinio saugumo valstybės sekretorius ir „Net Zero Ed Miliband“ – daugeliui pažįstamas politinis veidas, 2015 m. kandidatavęs prieš Davidą Cameroną.

Kultūros, žiniasklaidos ir sporto valstybės sekretorė Lisa Nandy, atlikusi svaiginančiai daug šešėlinių vaidmenų, įskaitant energetikos, užsienio reikalų ir lygių siekimo srityse.

Kultūros, žiniasklaidos ir sporto valstybės sekretorė Lisa Nandy, atlikusi svaiginančiai daug šešėlinių vaidmenų, įskaitant energetikos, užsienio reikalų ir lygių siekimo srityse.

Jis taip pat sakė, kad turi „įgaliotą daryti politiką kitaip“, ir pridūrė: „Tai bus politika, o vyriausybė, kurios tikslas yra pristatymas, yra paslauga. Savarankiškas interesas yra vakarykštė politika. Tai įvyko po to, kai seras Keiras pasinaudojo savo pirmąja kalba ant Nr. 10 laiptų, norėdamas kreiptis į žmones, kurie už jį nebalsavo.

Jis pasakė: „Nesvarbu, ar balsavote už Darbo partiją, ar ne – iš tikrųjų, ypač jei nebalsavote – sakau jums tiesiai, mano Vyriausybė jums tarnaus. Politika gali būti gėrio jėga – mes tai parodysime. Ir taip mes valdysime“.

Sero Keiro 33,7 procento balsų dalis buvo gerokai mažesnė Borisas Johnsonas43,6 procento 2019 m. arba 40 procentų, kuriuos užfiksavo Jeremy Corbyn kai pralaimėjo 2017 m. Tony Blairas surinko 43,2 proc. balsų 1997 m., kai laimėjo 179 balsų daugumą – tik šiek tiek daugiau nei seras Keiras. Rinkimuose sumažėjus iki 60 procentų, leiboristų balsų dalis reiškia, kad tik kas penktas užsiregistravęs balsuoti palaikė naująją valdančiąją partiją – tai rekordiškai žema.

Apklausų ekspertas seras Johnas Curtice’as sakė, kad leiboristų balsų dalis buvo mažiausia iš vienos partijos vyriausybės nuo Antrasis pasaulinis karas.

‘Tai labiau atrodo kaip an rinkimai į konservatoriai pralaimėjo, nei laimėjo vienas leiboristas“, – pridūrė jis.

Seras Keiras teigė, kad pokyčiai neįvyks „per naktį“, bet tvirtino, kad jie įvyks „pirmaisiais vyriausybės mėnesiais ir metais“, o ne pirmosios kadencijos pabaigoje.

Davidas Lammy, naujasis užsienio, Sandraugos ir vystymosi reikalų valstybės sekretorius, atvyksta į Dauningstrytą dalyvauti pirmajame ministrų kabineto posėdyje

Davidas Lammy, naujasis užsienio, Sandraugos ir vystymosi reikalų valstybės sekretorius, atvyksta į Dauningstrytą dalyvauti pirmajame ministrų kabineto posėdyje

Vidaus reikalų departamento valstybės sekretorė Yvette Cooper paliko Dauning gatvę po to, kai dalyvavo pirmajame ministrų kabineto posėdyje

Vidaus reikalų departamento valstybės sekretorė Yvette Cooper paliko Dauning gatvę po to, kai dalyvavo pirmajame ministrų kabineto posėdyje

Wes Streeting, naujasis sveikatos sekretorius.  Jis taip pat yra buvęs Nacionalinės studentų sąjungos prezidentas ir ketverius metus ėjo šešėlinio ministro pareigas

Wes Streeting, naujasis sveikatos sekretorius. Jis taip pat yra buvęs Nacionalinės studentų sąjungos prezidentas ir ketverius metus ėjo šešėlinio ministro pareigas

Valstybės sekretorius verslui ir prekybai ir Prekybos valdybos prezidentas Jonathanas Reynoldsas stovi prie Nr. 10

Valstybės sekretorius verslui ir prekybai ir Prekybos valdybos prezidentas Jonathanas Reynoldsas stovi prie Nr. 10

Po to, kai vakar pirmą kartą susitiko naujasis ministrų kabinetas, seras Keiras pasakė: „Turėjau galimybę savo kabinetui tiksliai išdėstyti tai, ko tikiuosi iš jų standartų, pristatymo ir šalies suteikto pasitikėjimo atžvilgiu“.

Jis pridūrė, kad Vyriausybei reikės priimti „sunkius sprendimus ir juos priimti anksti“ ir kad būtų „neapdorotas sąžiningumas“ dėl to, ką reikia padaryti.

Jis tvirtino, kad tai „nėra tam tikra preliudija teigti, kad yra kažkoks sprendimas dėl mokesčių, apie kurį anksčiau nekalbėjome ir kurį paskelbsime dabar“.

Ministras pirmininkas sakė, kad tai buvo „istorijos akimirka“, kai jo aukščiausia komanda šeštadienio rytą gavo slaptus antspaudus. Jis pridūrė, kad didžiuojasi turėdamas ministrų kabineto ministrus, kuriems „ne lengviausia gyvenimo pradžia“ ir kurie atspindi Didžiosios Britanijos „siekimą“.

Teiginiai, kad sero Keiro kabinetas buvo „mažiausiai kvalifikuotas istorijoje“, vakar pasklido socialinėje žiniasklaidoje kartu su ministrų darbo patirties sąrašu prieš viešąsias pareigas.

Tam premjeras pasinaudojo spaudos konferencija Rishi Sunak‘s Ruanda Prieglobsčio prašytojams skirta schema buvo „negyva ir palaidota“, sakydamas: „Ji niekada neveikė kaip atgrasymo priemonė, beveik priešingai, nes visi – ypač gaujos, kurios tai valdo – suprato, kad tikimybė kada nors nuvykti į Ruandą buvo tokia menka. , mažiau nei 1 proc., kad tai niekada nebuvo atgrasymo priemonė.

„Nesu pasiruošęs tęsti gudrybių, kurios neveikia kaip atgrasymo priemonė“. Seras Keiras išdėstė planus šiandien keliauti į Škotiją, Šiaurės Airija ir Velsas, susitikęs su savo pirmaisiais ministrais, kai jis siekia „sukurti darbo būdą visoje Jungtinėje Karalystėje, kuris būtų kitoks ir geresnis nei pastarųjų metų darbo būdas“.

Tada jis keliaus į Vašingtoną DCNATO aukščiausiojo lygio susitikimą, kuriame jis debiutuos pasaulinėje arenoje kaip ministras pirmininkas.

Parama už Ukraina bus svarbiausias darbotvarkės klausimas. Seras Keiras pasakė: „Man turi būti visiškai aišku, kad pirmoji mano vyriausybės pareiga yra saugumas ir gynyba, aiškiai parodyti mūsų nepajudinamą paramą NATO“.

Jis taip pat pasiūlė laikytis neformalesnio požiūrio į tai, ką jis vadino aukščiausiame darbe.

Paklaustas, ar pripranta būti vadinamas ministru pirmininku, jis atsakė: „Labai džiaugiuosi, kad mane vadina Keiru arba ministru pirmininku“.

AR TAI MAŽIAUSIAI kvalifikuotas kabinetas kada nors? (bet Rayneris yra būsto ekspertas…)

1 Baronienė Smith iš Basildono, 65 m

Valdovų vadovas

Buvęs parlamentaras, anksčiau dirbęs Lygoje prieš žiaurų sportą.

2 Piteris Kailas, 53 m

mokslo sekretorius

Buvęs pagalbos darbuotojas. 2015 m. išrinktas parlamento nariu.

3 Lucy Powell, 49 m

Bendruomenės vadovas

Dirbo proeuropietiškoje spaudimo grupėje Britanija Europoje. Vadovavo Edo Milibando 2010 m. lyderystės kampanijai.

4 Simono atvejis, 45 m

kabineto sekretorius

5 Angela Rayner, 44 m

ministro pirmininko pavaduotojas ir būsto sekretorius

Vietos tarybos priežiūros darbuotojas prieš tapdamas vyresniuoju profesinės sąjungos pareigūnu.

6 Pat McFadden, 59 m

Lankasterio kunigaikštystės kancleris

Darbo partijos veteranas, dirbęs 1997 m. rinkimų kampanijoje su Peteriu Mandelsonu ir Alastairu Campbellu, prieš tapdamas parlamento nariu 2005 m.

7 Bridget Phillipson, 40 m

Švietimo sekretorius

Aktorės karjera vaikystėje – taip pat ir Byker Grove – prieš darbą vadovaujant moterų prieglobsčiui. Prieš 14 metų tapo parlamento nariu.

8 Johnas Healey, 64 m

gynybos sekretorius

Buvęs profesinių sąjungų kampanijos direktorius, 1997 m. tapo parlamento nariu. Anksčiau ėjo švietimo, vietos valdžios ir iždo ministro pareigas.

9 Liz Kendall, 53 m

Darbo ir pensijų sekretorius

Prieš išrenkant 2010 m., buvo įvairių ekspertų ir specialiųjų patarėjų.

10 Louise Haigh, 36 m

transporto sekretorius

Buvo draudimo bendrovės „Aviva“ viešosios politikos vadovas ir ėjo keletą šešėlinių ministrų pareigų.

11 Steve’as Reedas, 60 m

Aplinkos sekretorius

Turėjo septynis šešėlinius vaidmenis per 11 metų po karjeros mokomosios leidybos pramonėje.

12 Richardas Hermeris, 55 m

Generalinis prokuroras

Žmogaus teisių teisininkas, kuris 1993 m. buvo pakviestas į advokatūrą, o 2009 m. paskirtas karalienės patarėju. „Matrix Chambers“ narys, šios praktikos įkūrėja Cherie Blair.

13 Ianas Murray, 47 m

Škotijos sekretorius

Renginių organizavimo įmonės įkūrėjas, parlamento narys nuo 2010 m. ir buvęs šešėlinis Škotijos sekretorius.

14 Hilary Benn, 70 m

Šiaurės Airijos sekretorius

Kairiųjų pažiūrų Tony Benno sūnus yra karjeros leiboristų politikas, 1999 m. tapęs parlamento nariu. Anksčiau ėjo tarptautinės plėtros ir aplinkos sekretoriaus pareigas.

15 Jo Stevensas, 57 m

Velso sekretorius

Advokatas, anksčiau dirbęs advokatų kontoros žmonių ir organizacijų direktoriumi.

16 Wes Street, 41

sveikatos sekretorius

Buvęs Nacionalinės studentų sąjungos prezidentas, ketverius metus ėjęs šešėlinio ministro pareigas.

17 (paslėptas) Alanas Campbellas, 66 m

Vyriausiasis vytas

Buvęs istorijos mokytojas, 1997 m. tapęs parlamento nariu.

18 Davidas Lammy, 51 m

Užsienio reikalų sekretorius

Pirmasis juodaodis britas, studijavęs teisės magistro studijas Harvarde. Donaldą Trumpą pavadino „moterų nekenčiančiu, neonaciams simpatizuojančiu sociopatu“, kuris gali įtempti būsimus JAV santykius.

19 Rachel Reeves, 45 m

kancleris

Buvęs Anglijos banko ekonomistas. Kartą atsisakė darbo Goldman Sachs, nors tvirtino, kad tai galėjo padaryti ją „daug turtingesne“.

Seimo narys nuo 2010 m.

20 Yvette Cooper, 55 m

vidaus reikalų ministras

Buvusi žurnalistė, kartu su vyru Edu Ballsu dirbusi Gordono Browno kabinete.

21 Jonathanas Reynoldsas, 43 m

verslo sekretorius

Vienybės sąjungos narys, užėmęs daugybę šešėlinių ministrų postų.

22 Edas Milibandas, 54 m

energetikos sekretorius

Buvęs leiboristų lyderis, ėjęs Gordono Browno ministro kabineto pareigas.

23 Shabana Mahmood, 43 m

teisingumo sekretorius

Viena iš pirmųjų moterų musulmonų parlamentarių, ji studijavo teisę Oksforde, kol įgijo advokatės kvalifikaciją.

24 Lisa Nandi, 44 m

Ckultūros sekretorius

Užėmė svaiginančiai daug šešėlinių vaidmenų, įskaitant energetikos, užsienio reikalų ir niveliavimo.

Kas yra kas, jos pomėgiai yra teatras ir regbio lyga.