Home Vietinis Taigi, kuris dvaras bus Angelos Rayner naujieji antrieji namai? Seras Keiras...

Taigi, kuris dvaras bus Angelos Rayner naujieji antrieji namai? Seras Keiras Starmeris susiduria su dilema, kurią malonės ir palankumo privilegiją suteikti ministro pirmininko pavaduotojui

14
0


  • Dorneywood Bekingemšyre tradiciškai naudojo kancleris
  • Chevening, 115 kambarių dvaras Kente, atiduodamas užsienio reikalų ministrui
  • Viena iš galimybių būtų Rachel Reeves ir Angela Rayner pasidalinti nuosavybe

Kartą pone Keiras Starmeris priėmė lengvus sprendimus, pvz., ką paskirti į savo kabinetą, ateis laikas sudėtingiems dalykams – pavyzdžiui, kokią malonės ir palankumo privilegiją suteikti Angela Rayner.

Pagrindiniai ministro pirmininko dovanos prizai yra Dorneywood, XVIII a. namas Bakingamšyre, kurį tradiciškai naudoja kancleris, ir Chevening, 115 kambarių dvaras Kente, kuris, pasak tradicijos, atiteks Užsienio reikalų sekretorius Davidas Lammy.

Tačiau vaizdą apsunkina ponia Rayner. Jos pirmtakui Darbo partijos ministro pirmininko pavaduotojui Johnui Prescottui buvo leista naudoti Dorneywood, kai Tony Blairas buvo 10-oje vietoje, nes jo kancleris Gordonas Brownas jautėsi nepatogiai dėl šalies skvero įvaizdžio.

Prescottas buvo mažiau jaudinantis, nes buvo nufotografuotas žaidžiant kroketą jo aikštelėje, kai tariamai vadovavo šaliai, nesant Bleiro.

Vienas iš variantų būtų Rayneris ir kancleris Rachel Reeves dalintis Dorneywood arba Chevening kaitaliojamais savaitgaliais.

Kai seras Keiras Starmeris priims lengvus sprendimus, pvz., ką paskirti į savo kabinetą, ateis laikas sudėtingiems dalykams – pavyzdžiui, kokią malonės ir palankumo privilegiją suteikti Angelai Rayner.

Dorneywood, XVIII a. namas Bekingemšyre, kurį tradiciškai naudojo kancleris, galėtų pasidalyti Rachel Reeves ir Angela Rayner.

Dorneywood, XVIII a. namas Bakingamšyre, kurį tradiciškai naudojo kancleris, galėtų pasidalyti Rachel Reeves ir Angela Rayner.

Angelos Rayner pirmtakui leiboristų ministro pirmininko pavaduotojui Johnui Prescottai buvo leista naudotis Dorneywood, kai Tony Blairas buvo 10-oje vietoje, nes jo kancleris Gordonas Brownas jautėsi nepatogiai dėl šalies valdovo įvaizdžio.

Angelos Rayner pirmtakui leiboristų ministro pirmininko pavaduotojui Johnui Prescottai buvo leista naudotis Dorneywood, kai Tony Blairas buvo 10-oje vietoje, nes jo kancleris Gordonas Brownas jautėsi nepatogiai dėl šalies valdovo įvaizdžio.

Abi moterys vakar dalyvavo savo pirmajame kabinete: Reevesas vilkėjo Libby Sussex baklažanų švarką ir kelnes, kainavo 240 ir 160 svarų sterlingų, o Rayner – oranžine 227 svarų sterlingų Me + Em suknele.

Kai Nickas Cleggas buvo ministro pirmininko pavaduotojas, jis pasidalino Chevening su užsienio reikalų sekretoriumi Williamu Hague’u.

Kai Liz Truss buvo Boriso Johnsono užsienio reikalų sekretore, ji turėjo pasidalyti tuo su Dominicu Raabu, jos pirmtaku, tapusiu ministro pirmininko pavaduotoju.

Vėliau ponia Truss tai palygino su „išaukštintu studentų butu“.

Kaip ir jo pirmtakai, seras Keiras Bakingemšyre naudos I klasės šaškes.

Darbo partijos atstovas sakė, kad dėl kitų malonės ir palankumo namų dar nebuvo priimtas joks sprendimas.