Home Vietinis Travisas Kelce’as saldžiai bučiuoja Taylor Swift, kai jie išeina iš jos Eras...

Travisas Kelce’as saldžiai bučiuoja Taylor Swift, kai jie išeina iš jos Eras Tour šou Amsterdame

18
0


Taylor Swift ir Travisas Kelce’as negali sustoti, nenustos demonstruoti savo meilės ir meilės vienas kitam, ir tai vėl buvo rodoma Amsterdame.

Pora, penktadienį išėjusi iš Johano Cruijffo arenos, po jos „The Eras Tour“ pasirodymo Nyderlanduose „The Eras Tour“ nakties 2, susikrovė PDA. Socialiniuose tinkluose plintančiame vaizdo įraše matyti, kaip pora alpsta išlindusi iš užkulisių. Vaizdo įrašas trumpesnis nei 30 sekundžių, bet žavus nuo pradžios iki pabaigos.

Pirmiausia banga nuvilnijo džiūgaujančiai miniai. Tada pasigirdo šnabždesys. Matote, kaip Kelce pasilenkia, kai užsideda ranka jam už ausies, norėdama ką nors pasakyti. Tada jie sujudina minią vaikščiodami susikibę už rankų. Kelioms sekundėms Kelce pakelia abi rankas į orą ir ploja, kai pora eina link išėjimų.

Vienu metu galite pamatyti, kaip Swift, vilkinti žėrinčią mėlyną mini suknelę ir derančius batus iki kelių, nukreipia jį teisinga kryptimi, kai ji abi rankas uždeda ant juosmens, kad jį vestų. Netrukus po to jis apvynioja kairę ranką jai per petį ir pabučiuoja jos galvą. Pakanka pasakyti, kad visi, kurie pasiliko, kad pamatytų Swift, tikrai gavo savo pinigus.

Prieš šią mielą akimirką Kelce buvo pastebėta einanti į užkulisius, o Swift dainavo „Karmą“. TikTok paskelbtame vaizdo įraše Swiftie susijaudinęs reaguoja, kai supranta, kad pastebėjo Kelce. Kaip tik tada Swift vėl pakeitė dainos žodžius, dainuodama: „Karma yra vyriausiasis vaikinas, grįžtantis tiesiai namo pas mane“. Vaizdo įraše galite išgirsti, kaip minia garsiai dainuoja pagal šią eilutę, paskatindama Kelcę reaguoti šokant pagal melodiją, pagerbiant jį ir Swift. užsimezganti romantika.

Swift dar vieną vakarą šeštadienį koncertuos Amsterdame prieš išvykdamas į Ciurichą.

Nežinia, ar Kelce pateks į Ciurichą, kai ji ten atvyks kitą savaitę, tačiau gerbėjai vis dar baiminasi po to, kai Kanzas Sičio vyriausiojo komandos įtemptos rungtynės viena iš jos atsarginių šokėjų per savo Eras Tour šou Londone Vemblio stadione. 2 sezono finale Naujosios aukštumos podcast’as, Kelce paaiškino kaip kilo mintis.

„Iš pradžių apie tai užsiminiau Tay’ui. Man atrodė: „Kaip būtų juokinga, jei aš tiesiog išriedėčiau ant vieno iš dviračių. 1989 m eros?” Travis prisiminė. „Ji pradėjo juoktis ir paklausė: “Ar tu rimtai norėtum daryti ką nors panašaus?” Ir aš klausiau: „Ką?! Labai norėčiau tai padaryti. Pakankamai mačiau laidą, galėčiau ir mane čia dirbti.

Travisas pavadino siurrealistišką akimirką „absoliučiu sprogimu“, pakartodamas šaltinį neseniai pasakė ET.

„Taylorui ir Travisui buvo labai smagu būti kartu jos pasirodymo scenoje“, – sakė šaltinis. “Tai neabejotinai buvo naujas, apibrėžiamas taškas jų santykiuose, ir jie turėjo šansą (pasidalyti) asmenine savo puse su pasauliu. Jie labai patenkinti tuo, kaip viskas klostėsi, ir mėgo matyti visas gerbėjų reakcijas. “

SUSIJĘS TURINYS: