Home Vietinis Travisas Kelce’as sugavo Taylor Swift „Final Eras Tour“ pasirodymą Amsterdame, kurį lydėjo...

Travisas Kelce’as sugavo Taylor Swift „Final Eras Tour“ pasirodymą Amsterdame, kurį lydėjo Patrickas ir Brittany Mahomesas

18
0


Travisas Kelce’as suteikia kreditą ten, kur reikia mokėti, ar taip atrodo!

Po to Patrikas Mahomesas pasakė, kad paima “šiek tiek kredito“dėl Traviso santykių su Taylor SwiftKanzaso „Chiefs“ gynėjas atsidūrė su žmona, Brittany Mahomesgyvendami kartu su Travisu ir mėgaudamiesi Night 3 of Taylor’s Eras Tour koncertu šeštadienio vakarą Amsterdame.

Socialiniuose tinkluose plintantis vaizdo įrašas rodo, kad Patrickas ir Bretanė jaukiai jaučiasi Johano Cruijffo arenos apartamentuose su Travisu. Bretanę galima pamatyti apkabinusią savo vyrą, kai jis šypsosi ir, atrodo, dainuoja kartu su „Lover“. Tuo tarpu Travisas taip pat dainuoja savo mažą širdį, siūbuodamas vienas į kitą. Matote, kad jis viena ranka laiko gėrimą, o kita ranka baksteli į širdį, kol suformuos pusę Taylorui būdingos rankos širdies.

Tai žymi Travisą antrasis pasirodymas Amsterdameo Patrickas ir Bretanė atvyko pačiu laiku, nes šeštadienio pasirodymas žymi paskutinį jos pasirodymą Nyderlanduose prieš turą į Ciurichą. Patrikui ir Bretanei, kurie buvo vos prieš kelias dienas, buvo gana daug įvykių apsirengęs iki devynerių patikrinimas Vimbldono teniso čempionate Londone, Anglijoje.

Bretanė, kuri labai greitai pamėgo save su Taylor ir tapo jos nuosavybebuvo sužavėta dėl dalyvavimo Eras Tour Amsterdame, nes ji savo „Instagram Story“ įrašė savo patirtį su „Boom“ ir keliais vaizdo įrašais.

Brittany Mahomes savo „Instagram“ istorijoje paskelbė „Bumerangą“, prieš dalyvaudama Taylor Swift „Eras Tour“ koncerte Amsterdame.Brittany Mahomes / Instagram

Tai taip pat pilno rato momentas dviems poroms.

Prisiminsite, kad Patrickas pasakė, kad jis pakvietė Travisą į pirmąjį Taylor koncertą 2023 m. liepos mėn. Per tą išvyką Travisas vėliau atskleidė, kad sukūrė draugystės apyrankę su savo telefono numeriu tikėdamasis jį padovanoti Nukankintų poetų skyrius dainininkas. Tas planas neišsipildė, ir Travisas pasakė, kadšiek tiek užpakalio“.

Bet Travisas tai neatgrasytų. Ir po kelių mėnesių vieną kartą jų romantika buvo užtikrintas, Taylor sureagavo į nesėkmingą Traviso gestą.

„Viskas prasidėjo nuo tada, kai Travisas labai žaviai sužavėjo mane savo podcast’e, kuris, mano manymu, yra metalas. Teiloras pasakė Laikas praeitais metais. – Iškart po to pradėjome bendrauti.

Ir dabar jie yra lengvai populiariausia pora pasaulyje.

Pasirodymo metu Pat McAfee šou gegužę Patrickas pasidalijo mintimis apie Traviso ir Tayloro užmezgimą romaną ir kodėl jis mano esąs atsakingas už santykius.

“Mums tai patinka. Tai buvo smagus bėgimas”, – sakė Patrickas apie įtempto galo romaną su superžvaigžde. “Man patinka prisiimti nuopelnus. Aš buvau tas, kuris pakviečiau Travisą į pirmąjį Taylor koncertą, kai draugystės apyrankė (buvo sukurtas planas).”

„Jis sėdėjo mano apartamentuose, todėl jaučiuosi kaip piršlys“, – pridūrė jis. “Aš taip pat turėjau tam tikrą indėlį. Aš sakiau:” Draugas, tu turėtum tai daryti. Tiesiog eik! Ir tu žinai, kad Travisas tai daro.

Beje, jei atrodo, kad Travisas ir Patrickas per tokį trumpą laiką išleidžia daug smagių išvykų, tai todėl, kad jų atostogos jau beveik baigiasi. NFL žvaigždės netrukus turės pranešti į treniruočių stovyklą su „Chiefs“, o tada grįžta į verslą ir pradeda siekti trečios iš eilės „Super Bowl“ pergalės – žygdarbis, kuris niekada nebuvo pasiektas.

SUSIJĘS TURINYS: