Home Vietinis Trečią kartą pasisekė! Perskaitymas patvirtina, kad Lib Dems laimėjo vietą Charleso...

Trečią kartą pasisekė! Perskaitymas patvirtina, kad Lib Dems laimėjo vietą Charleso Kennedy senojoje rinkimų apygardoje

11
0


Jis buvo prarastas prieš dešimtmetį SNP po aršios kampanijos, kurios metu Nato veikėjai piktinosi ankstesniu pareigūnu, labai populiaru Charlesu Kennedy.

Tačiau vakar Lib Dems susigrąžino vietą, uždengiančią buvusią M. Kennedy rinkimų apygardą Aukštaitijoje – tai stulbinanti pergalė, kuri laikoma moraline ir rinkimų pergale.

Galiausiai buvo paskelbtas verslininkas Angusas MacDonaldas Lib Dem Inverness, Skye ir Wester Ross parlamentaras vakar 18 val., suskaičiavus trečdalį balsų.

Tai įvyko po to, kai anksti ketvirtadienį kilo problemų dėl pradinio skaičiavimo, sugrįžęs pareigūnas Derekas Brownas pareiškė, kad buvo „neatitikimas“ tarp preliminaraus suskaičiuoto balsų skaičiaus ir patikrinto bendro skaičiaus to pirmojo balsavimo pabaigoje.

Perskaičiavus problemos išspręsti nepavyko, ir vakar buvo nurodytas trečiasis skaičiavimas. Dar prieš paskelbiant to rezultatus, SNP kandidatas Drew Hendry pripažino pralaimėjimą ponui MacDonaldui.

Angusas MacDonaldas buvo patvirtintas Lib Dem parlamento nariu Inverness, Skye ir West Ross-shire po to, kai įveikė SNP.

Lib Dems susigrąžino vietą, kuri dengia buvusio Lid Dem lyderio Charleso Kennedy rinkimų apygardą Aukštaitijoje.

Lib Dems susigrąžino vietą, kuri dengia buvusio Lid Dem lyderio Charleso Kennedy rinkimų apygardą Aukštaitijoje.

Lib Dem kandidatas galiausiai laimėjo 2 160 balsų dauguma, užsitikrinęs 18 159 balsus.

Būstas yra naujai sukurtas iš buvusių Rosso, Skye’o ir Lochaberio rinkimų apygardų, kurias ponas Kennedy ėjo 2005–2015 m., ir kaimynines Inverneso, Nairno, Badenocho ir Strathspey rinkimų apygardas.

Pono MacDonaldo rinkiminėje kampanijoje prisijungė ir Kennedy sūnus Donaldas, o Donaldas jį palaikė pareiškęs: „Angusui aistringai rūpi ši bendruomenė.

„Jis yra būtent toks darbštus aukštaičių gyventojas, kurį mano tėtis apsidžiaugtų, kai atgautų šią vietą Liberalų demokratų partijai.

Kalbėdamas po to, kai vakarykštė pergalė buvo galutinai patvirtinta, Škotijos Lib Dems lyderis Alexas Cole’as-Hamiltonas mums pasakė: „Šiandien mano širdis yra Aukštumose.

„2015 m. mano vakarėlis buvo visiškai nušluotas, bet tai nebuvo blogiausias dalykas, kuris mums nutiko tais metais, nes po kelių savaičių praradome Charlesą.

„Mes jį mylėjome ir pasiilgome, ir dera, kad baigiamajame šių visuotinių rinkimų veiksme jo senoji vieta grąžinama liberastams ir Angusui MacDonaldui – tai tiesiog nuostabu“.

Lib Dems 2015 m. prarado J. Kennedy vietą nacionalistams Ianui Blackfordui po prieštaringų diskusijų.

Lib Dems apkaltino J. Blackfordą „šuo švilpimu“ apie kovą su alkoholizmu, kurią patyrė jų varžovas Kennedy, itin populiarus veikėjas šioje srityje ir visoje Škotijoje bei visoje JK.

Deja, jis mirė sulaukęs 55 metų, praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai prarado vietą.

Po tų rinkimų SNP Skye ir Lochalsh filialų sušaukėjas atsistatydino po to, kai internete išsakė įžeidžiančius komentarus apie J. Kennedy, įskaitant niekšiškas pastabas apie J. Kennedy kovą su alkoholiu.

„Twitter“ žinutės buvo išsiųstos prieš J. Kennedy mirtį 2015 m. birželio 1 d., kurią sukėlė didelis kraujavimas, susijęs su alkoholizmu.

Pranešama, kad pareigūnas prieš ir iškart po balsavimo J. Kennedy išsiuntė daugiau nei 130 žinučių.

Vakar Lib Dem pergalė žymi nepaprastą partijos posūkį ir yra pergalė, simbolizuojanti jų reikšmingą laimėjimą visoje JK šių metų rinkimuose.

2019 m. Lib Dems užsitikrino tik 10% balsų buvusioje Inverness, Nairn, Badenoch ir Strathspey rinkimų apygardoje.

Ją patogiai laimėjo ponas Hendry, surinkęs 26 247 balsus, o trečioje vietoje atsiliko Liberalų demijos kandidatas Robertas Rixsonas, surinkęs 5 846 balsus.

Kennedy sūnus Donaldas palaikė MacDonaldą jo kampanijos metu, sakydamas, kad jis yra toks vyras, kurį jo tėtis norėtų matyti laimėjus

Kennedy sūnus Donaldas palaikė J. MacDonaldą per jo kampaniją, sakydamas, kad jis yra toks vyras, kurį jo tėtis norėtų matyti laimėjus

Per tuos pačius rinkimus SNP narys Ianas Blackfordas išlaikė savo vietą netoliese esančioje Skye, Lochaber ir Badenoch rinkimų apygardoje ir užsitikrino dvigubai daugiau balsų už artimiausią varžovą Lib Dem Craig Harrow.

Vakar pergalė naujai sukurtoje rinkimų apygardoje padidino liberastų JK mandatų skaičių iki 71, ty 60 daugiau nei 11, kuriuos jie grįžo per 2019 m. visuotinius rinkimus.

Rezultatas prilygsta jų parlamentarų skaičiaus padidėjimui daugiau nei 500 procentų ir yra geriausias visų laikų partijos rinkimų rezultatas.

Daugelis žmonių matė, kad Natas ponas Hendry gali išlaikyti savo vietą, tačiau jis nusižengė dėl nuomonių pasikeitimo prieš jo partiją.

Oponentai taip pat minėjo daugybę SNP politikos nesėkmių, kurios sukėlė kaltinimus dėl centrinės juostos šališkumo ir problemų, turinčių įtakos atokioms Škotijos vietovėms, nežinojimu.

Tai apima investicijų trūkumą arba savalaikį pristatymą į pagrindinius elementus, pvz., kelius ir transporto infrastruktūrą, taip pat pražūtingus trumpalaikės nuomos teisės aktus, skirtus mažinti nekilnojamojo turto nuomos problemas miestuose, tačiau dėl kurių nakvynės namai ir nakvynės namai buvo priversti apsipirkti. viešojo maitinimo įmonės atokiausiose ir ekonomiškai pažeidžiamiausiose Škotijos vietovėse.

Buvęs Highland Council vadovas Michaelas Foxley apie naująjį parlamentarą MacDonaldą sakė: „Pastaruosius dvejus metus jis agitavo svarbiais vietos klausimais Skye ir Lochaber mieste: nauja Belfordo ligoninė, slaugos namų lovų trūkumas, magistralinių kelių pagerinimas ir Korano keltas.

Spustelėkite čia, kad apsilankytumėte pagrindiniame Škotijos puslapyje, kur rasite naujausių naujienų ir sporto šakų