Home Vietinis Violet Affleck atskleidė, kad 2019 m. ji susirgo povirusine liga per retą...

Violet Affleck atskleidė, kad 2019 m. ji susirgo povirusine liga per retą viešą pasirodymą

11
0


Violeta Affleck laikosi pozicijos ir pasisako kaip balsuojanti Los Andželo miesto visuomenės narė.

18-metė koledžo studentė, kurios dukra Benas Affleckas ir Jennifer Garner – antradienį retai viešai pasirodė reguliariai numatytame LA apygardos priežiūros tarybos posėdyje.

Viešų komentarų metu, kur gyventojai turi galimybę kreiptis į valdybą, Violeta – viešame renginyje dėvėjusi apsauginę veido kaukę – pasisakė už kaukių prieinamumo išplėtimą ir kitos svarbios priemonės visuomenės saugumui palaikyti, taip pat atskleisti savo patirtį, susijusią su ilgalaikiais poveikiais užsikrėtus virusine infekcija.

„2019 m. susirgau povirusine liga“, – atskleidė Violeta. „Dabar man viskas gerai, bet iš pirmų lūpų pamačiau, kad medicina ne visada turi atsakymų į net ir nedidelių virusų pasekmes. COVID-19 pandemija tai dar labiau palengvėjo.

Pagal Mayo klinikojepo virusinės infekcijos atsiranda po virusinės infekcijos, kuriai būdingas galimas nuovargis, mieguistumas, atminties praradimas, nesugebėjimas susikaupti ir išsekimas, ir gali trukti mėnesius po pirminės infekcijos.

Jennifer Garner ir Violet Affleck 2022 m. gruodžio mėn. vakarienėje Baltuosiuose rūmuose.Sarah Silbiger / CNP / Bloomberg per „Getty Images“.

„Viena iš 10 infekcijų sukelia ilgą COVID, niokojančią neurologinę ir širdies ir kraujagyslių ligą, galinčią atimti žmonių gebėjimą dirbti, matyti, judėti ir net mąstyti“, – per valdybos posėdį dalijosi Violeta, paaiškindama, kad tai paveikė pažeidžiamas bendruomenes. sunkiausia visoje šalyje.

„Siekdama susidoroti su ilgalaike COVID krize, reikalauju, kad vyriausybės įstaigose, įskaitant kalėjimus ir sulaikymo centrus, būtų prieinamos kaukės, oro filtravimas ir toli UVC šviesa, ir kaukių mandatų apskrities medicinos įstaigose.

„Turime išplėsti nemokamų tyrimų ir gydymo prieinamumą, o svarbiausia, kad apskritis turi priešintis kaukių uždraudimui dėl bet kokios priežasties“, – pareiškė Violeta, greitai kalbėdama, kad jos žinutė atitiktų skirtą minutę. “Jie nepalaiko mūsų saugumo, dėl jų pažeidžiami mūsų bendruomenės nariai tampa mažiau saugūs ir neleidžia visiems kartu dalyvauti Los Andžele. Ačiū.”

Violeta yra vyriausia iš trijų Afflecko ir Garnerio vaikų, paskui jos 15 metų sesuo Seraphina ir 12 metų brolis Samuelis. Garsūs Violetos tėvai išsiskyrė 2015 metais po 10 santuokos metų, o skyrybas užbaigė 2018 metais.

Lapkričio mėnesį Garneris kalbėjosi su ET iš „Netflix“ premjeros Šeimos jungiklis ir pasidalijo, kad nuo 2006 m., kai tapo mama, ji daug išmoko.

„Mano vaikai mane tiek daug išmokė“, – juokdamasis sakė Garneris. “Dabar? Nuolankumas. Jie eina tikru keliu, mokydami mane nuolankumo.”

Ji pridūrė, kad būdama trijų paauglių mama: „Mano namai pilni paauglių, o jie – tai sunkus darbas“.

SUSIJĘS TURINYS: