Home Vietinis Visuomenė reaguoja į premjero „Tiesiog vadink mane Keiru“ Starmerio niūrų (bet jau...

Visuomenė reaguoja į premjero „Tiesiog vadink mane Keiru“ Starmerio niūrų (bet jau šiek tiek pavargusį) stilių, kai jis atsisako pompastiško advokato akto.

17
0


Visuomenė paniekinamai reagavo į poną Keiras StarmerisPirmoji ministro pirmininko kalba.

Išmatuotas leiboristų ministro pirmininko tonas ypač sužavėjo kai kuriuos žiūrovus, įskaitant tuos, kurie manė, kad atostogų kelionės su vaikais metu jis atrodė kaip pavargusi mama.

Kiti manė, kad jis skambėjo kaip direktorius, skaitantis valgyklos taisykles, ir buvo „skausmingai nuobodus“ su „visomis banalybėmis ir be smulkmenų“.

Kitas juokavo: „Jei neįsipareigosite ir nepasakysite savo planų, negalite žlugti – gera taktika“.

Keiras Starmeris perspėjo apie „sunkius sprendimus“ ir bandė neleisti žmonėms vadinti jį „ministru“, kai jis pradėjo raudonąją revoliuciją.

Savo pirmoje spaudos konferencijoje Dauning Stryte leiboristų lyderis paragino klausėjus „vadinkite mane Keiru“, nes pripažino, kad jo vyriausybė „bus vertinama pagal veiksmus, o ne pagal žodžius“.

Leiboristų ministro pirmininko nuovokus tonas ypač sužavėjo vieną žiūrovą, kuris sakė manantis, kad atostogų kelionės su vaikais metu atrodė kaip pavargusi mama.

Leiboristų ministro pirmininko nuovokus tonas ypač sužavėjo vieną žiūrovą, kuris sakė manantis, kad atostogų kelionės su vaikais metu atrodė kaip pavargusi mama.

Socialinių tinklų vartotojas Duncanas Wisbey internete pasišaipė iš Starmer

Jis pasakė: „Galvojau: „Kur aš anksčiau girdėjau tokį balso toną“ ir supratau, kad tai tikrai pavargusi mama atostogaujant, tiesiog kalbasi su vaikais.

Socialinių tinklų vartotojas Duncanas Wisbey internete pasišaipė iš Starmer. Jis pasakė: „Galvojau: „kur aš anksčiau girdėjau tokį balso toną“ ir supratau, kad tai tikrai pavargusi mama atostogų metu, kai tik kalbasi su savo vaikais.

Pirmojoje spaudos konferencijoje m Dauningo gatvėLeiboristų partijos lyderis sakė, kad žurnalistai gali jį vadinti „Keiru“, nes jis pripažino, kad jo vyriausybė „bus vertinama pagal veiksmus, o ne pagal žodžius“.

Jis sakė, kad vyriausybei reikės priimti „sunkius sprendimus ir juos priimti anksti“ – sakydamas, kad bus „neapdorotas sąžiningumas“ dėl to, ką reikia padaryti, nors jis neigė, kad tai reikštų mokesčių didinimą.

Vietoj to jis tai pabrėžė nusikaltimas gali būti sritis, kai paaiškėjo, kad jo naujasis kalėjimų ministras pasiūlė, kad du trečdaliai kalėjime esančių žmonių ten neturėtų būti. Seras Keiras sakė, kad „per daug kalinių, nepakankamai kalėjimų“.

Seras Keiras taip pat patvirtino, kad Ruandos politika Rishi Sunak buvo „miręs ir palaidotas“.

Paklausė, ar pripranta būti vadinamas „ministru pirmininku“.“, seras Keiras nusijuokė ir pasakė: „Labai džiaugiuosi, kad mane vadina Keiru arba ministru pirmininku“.

Socialinių tinklų vartotojas Duncanas Wisbey internete pasišaipė iš Starmer.

Jis sakė: „Anksčiau žiūrėjau Keiro Starmerio kalbą iš Dauning Stryto su tuo labai saikingu kelių žodžių tonu ir šiomis pauzėmis tarp jų.

„Galvojau: „Kur aš anksčiau girdėjau tokį balso toną“ ir supratau, kad tikrai pavargusi mama atostogauja, tiesiog kalbasi su savo vaikais.

Naudotojai socialinėje žiniasklaidoje sakė naujajam premjerui – pirmajam iš leiboristų per 14 metų – kad jis turėtų „kalbėti su kamera, o ne su savo užrašais“.

X, anksčiau žinomo kaip „Twitter“, naudotojai teigė manantys, kad jis yra „skausmingai nuobodus“ su „visomis banalybėmis ir jokiomis smulkmenomis“ – kaip juokavo kitas, „jei neįsipareigosite ir nepasakysite mums, kokių jūsų planų, negalėsite žlugti“. gera taktika'

X, anksčiau žinomo kaip „Twitter“, naudotojai teigė manantys, kad jis yra „skausmingai nuobodus“ su „visomis banalybėmis ir jokiomis smulkmenomis“ – kaip juokavo kitas, „jei neįsipareigosite ir nepasakysite mums, kokių jūsų planų, negalėsite žlugti“. gera taktika’

Kitas apkaltino jį už tai, kad per savo pirmąją kalbą iš Non 10 Downing Street per dažnai ištarė žodį „hm“.

Savo pirmoje kalboje Dauningo gatvėje seras Keiras sakė, kad britai „ryžtingai balsavo už pokyčius“.

Jis sakė, kad šalis gali „eiti į priekį kartu“, kai leiboristai pradėjo eiti pareigas po 14 metų trukusio konservatorių valdymo.

Ponas Streetingas praėjusią naktį paskelbė socialinėje žiniasklaidoje: „Ką tik kalbėjausi telefonu su BMA jaunesniųjų gydytojų komitetu ir galiu pranešti, kad kitą savaitę prasidės derybos dėl jų kolektyvinių veiksmų nutraukimo.

„Kampanijos metu pažadėjome, kad derybas pradėsime skubos tvarka, tai ir darome.