Home Mokslas ir technologijos „Ice Spice“ erzina, kaip atkeršyti už apgaudinėjantį vaikiną

„Ice Spice“ erzina, kaip atkeršyti už apgaudinėjantį vaikiną

15
0


Ledo prieskonis panaudojo naują dainos fragmentą, kad pasidalytų geriausiu būdu, kaip susigrąžinti kitą antrąją pusę, kuri išeina – darykite tą patį.

Penktadienį (liepos 5 d.) paskelbtame „Munch“ reperio „Instagram“ įraše buvo parodyta, kaip ji šoka kartu su iki šiol neišleistos dainos segmentu.

Jei jis apgaudinėja, aš darau jam blogiau/ Ne Uno, aš paspaudžiu atbulą“, – spjauna ji.

Patikrinkite tai žemiau.

Įrašas ateina įpusėjus gandai, kad BX reperis susitikinėja su JK žvaigžde Central Ceepo to, kai duetas buvo pastebėtas apsipirkinėjant Londone.

Trečiadienį (liepos 3 d.) pasirodžiusiame filmuotoje medžiagoje matyti, kaip jaunos repo superžvaigždės kartu išeina iš aukštos klasės mados parduotuvės Anglijos sostinėje, lydimos asmens sargybinių.

„Deli“ ir „Doja“ hitų kūrėjai taip pat buvo pastebėti besišnekučiuojantys ir besijuokiantys kartu pirkdami papuošalus ir važinėdami baltu visureigiu „Lamborghini“.

Patys menininkai taip pat paskelbė vaizdo įrašus, nors ir atskirai, kaip jie prabangiame botagu plaukioja Londono gatvėmis.

„Ice Spice“ praėjusiais metais patvirtino, kad „susitinka su kuo nors“. nors ji atsisakė atskleisti savo partnerio tapatybę, sakydama, kad nori, kad gerbėjai „sutelktų dėmesį į tai, dėl ko aš čia, ty į muziką“.

Sklando gandai, kad Ice paslaptingasis bukas yra jos artimas bendradarbis Riot JAVsukūrusi daugelį didžiausių savo hitų, įskaitant „Munch (Feelin’ U), „Princess Diana“ ir „In Ha Mood“.

Tuo tarpu Central Cee nuo 2022-ųjų palaiko viešus santykius su socialinių tinklų influencere ir kolege brite Madeline Argy, nors buvo gandai, kad praėjusiais metais pora padarė pertrauką.

Nepaisant to, gerbėjai reikalavo, kad Spice ir Cench taptų naujausia hiphopo pora.

Kai jie buvo pastebėti studijoje anksčiau šiais metais, žmonės negalėjo nepastebėti, kaip „mielai“ atrodė transatlantinis duetas.

„Jie būtų tokie mieli kartu“, – vienas vartotojas pakomentavo „Ice Spice“ „Instagram“ įrašą, o kitas rašė: „Jie per daug buvo kartu (galvojamo veido jaustukas).

Nors pora dar neišleido jokios muzikos kartu, tarp jų užsimezgė užmezgusi draugystėbent jau.

„Ji man šiek tiek primena mane… ji šauni nuotaika“, – 2023 m. interviu su Bronkso vietine sakė Central Cee. Sudėtingas. „Nuolankus, žemiškas, per daug nesirūpink blizgančiais daiktais; bet žino, kaip žaisti“.

„Ice Spice“ sako, kad ji yra „Cash Cobain“ gerbėja: „Tai tikrai jo laikas“

Jis pridūrė: „Galite tai išgirsti muzikoje ir pamatyti tai jos judesiuose, ir aš tai vertinu, nes kai kurie žmonės iš tikrųjų nežino, ką daro, ir laiko tai savaime suprantamu dalyku arba ne. nepasinaudok galimybe ir nebėgi su ja – bet dabar ji tikrai bėga su ja.

Londono reperis taip pat sakė, kad „Ice Spice“ yra vienintelis bendradarbis, su kuriuo jis domisi: „Norėčiau, kad atsirastų daugiau atlikėjų, su kuriais galėtume bendradarbiauti, bet atrodo, kad šiuo metu tai tik aš ir ji“.

Ice’as grąžino malonę sakydamas: „Per pastaruosius metus tapome gerais draugais nuo tada, kai jis pateko į „Munch (Remix“), nurodydamas jų neišleistą bendradarbiavimą. „Bet kai būsime pasiruošę, pateiksime ką nors naujo ir įdomaus.