Home Mokslas ir technologijos Megan Thee Stallion erzina „Return Of Hottie Bootcamp“.

Megan Thee Stallion erzina „Return Of Hottie Bootcamp“.

15
0


Megan Thee Eržilas paskelbė apie savo Hottie Bootcamp sugrįžimą su viliojančia naujo treniruočių vaizdo įrašo peržiūra, kuri netrukus žada išmokyti bent kai kurių jos triukų.

Trečiadienį (liepos 3 d.) Hiustono reperis „Instagram“ ir „X“ (buvęs „Twitter“) paskelbė apie parašo mokymo programos, kurią ji pradėjo per COVID-19 užblokavimą, grąžinimą.

„HOTTIE BOOTCAMP IS BACKKKK (dvigubo šauktuko jaustukas)“, – rašė ji kartu su senos mokyklos informacinės reklamos klipu. „GREITAI ATEIS FULL MEGAN THEE STALLION TWERK WORK OUT (neįskaitant kelių) garantuotas prakaitas (vandens jaustukas, mirksintis jaustukas) megantheestallion.com.

Peržiūrėkite žemiau esantį įrašą.

Dar 2021 m. Nike paskelbė, kad Megan Thee Stallion dalyvaus jų naujausioje „Play New“ kampanijojepritraukia gerbėjus į savo asmeninę kūno rengybos kelionę ir skatina gerbėjus „apibūdinti sportą savo asmeniniu būdu“.

Megan kartu su „Nike“ trenere Tara Nicolas pastūmėjo naują kampaniją dar labiau Nike Training Club NTC treniruočių, kurias gerbėjai gali rasti sportinės aprangos įmonės treniruočių programėlėje. Megažvaigždė taip pat debiutavo savo „Karštos merginos trenerės“ titulu kūno rengybos pasaulyje, nes kartu su Nicolas savo gerbėjus paskatino sveikai gyventi ir gerinti sveikatą.

„Man patinka tai, kad Hotties mato mane išgyvenant sunkumus“, – tuomet sakė Meg. „Realu, kad norite pasiduoti. Realu, kad šiandien nenorėtumėte to valgyti. Tai tik iš tikrųjų apie discipliną.

Ji ir toliau išlaikė savo aistrą kūno rengybai, kai kalbama apie augantį prekės ženklą.

Megan Thee Stallion Snags neišleistą Pimp C eilėraštį apie UGK ir Juicy J Collab „Paper Together“

Dar gruodį, ji tapo naujuoju „Planet Fitness“ veidupopuliari sporto salės franšizė, žinoma kaip „zona be nuosprendžių“ savo nariams.

Buvo paskelbta apie Hiustono karštakojį partnerystę su nacionaline franšize pranešime spaudai gruodžio 28 d., kartu su nauju skelbimu, kuriame Meg yra „Mother Fitness“. Remiantis pranešimu, partnerystė taip pat apima firminių fitneso įrankių liniją, kurią sudaro megztiniai, kibiro kepurės, vandens buteliai ir lipdukų lapai.

„Mankšta yra tokia svarbi mano kasdienybės dalis, todėl ši partnerystė su Planet Fitness tikrai įkūnija mano asmenines vertybes“, – sakoma jos pranešime spaudai. Norime paskatinti visus artėjant Naujiesiems metams teikti pirmenybę savo fizinei ir psichinei sveikatai, kad 2024-aisiais galėtų pasiekti naujų aukštumų ir toliau augti į geriausią savo versiją.