Home Mokslas ir technologijos „Playboi Carti“ naujas albumas „Promises“ yra išleistas festivalio metu

„Playboi Carti“ naujas albumas „Promises“ yra išleistas festivalio metu

21
0


Gräfenhainichen, Vokietija

Playboy knygosKitas albumas šiuo metu buvo vienas laukiamiausių hiphopo projektų, ir dabar jis patikino gerbėjus, kad jis netrukus pasirodys.

Splash pasirodymo metu! Penktadienį (liepos 5 d.) vyksiančiame festivalyje King Vamp šiek tiek informavo savo gerbėjus, kad ruošiamas trečiasis jo LP, kai jis riaumojančiam miniai pristatė naują dainą.

„Pažadu, kad albumas ateis“, – sušuko jis į mikrofoną. „Taigi teisinga, kad šįvakar ateinu čia ir surengiu jums pasaulinę premjerą“.

Klausykite tiesioginio „All Red“ debiuto Gräfenhainichen mieste, Vokietijoje:

Playboy knygos veikia visiškai kitokiu bangos ilgiu nei dauguma jo bendraamžių, ir Kūrybinis procesas, vykstantis už būsimo jo albumo, tai liudija.

Interviu su Berlyno numeris paskelbtame praėjusiais metais, Atlantos gyventojas buvo paklaustas apie jo temą ir lyriką menininko tobulėjimo kontekste.

„Playboi Carti“ praleido 4 metus kurdamas naują albumą, o Cardo sako: „Tai buvo beprotiška“

„Jaučiu, kad mano protas yra toks platus ir aš tikrai taip greitai imu kitą dalyką“, – atsakė jis. „Kai per daug galvoji apie tam tikrus dalykus, tai trukdo tau būti kūrybingam. Pavyzdžiui, tai tiesiog pakeičia tam tikrą šūdą. Taigi aš tikrai stengiuosi likti nuošalyje, stengiuosi likti nuošalyje nuo telefono ir tiesiog stengiuosi užsidaryti. Esu savo aplinkoje.

Jis tęsė: „Aš įrašinėju Paryžiuje, man patinka Paryžius. Nuostabu. Aš įrašinėjau urve kokius tris mėnesius, o visa muzika, kuri iš to skambėjo, yra tiesiog chaotiška ir beprotiška. Tada aš esu stikliniame name, kažkur kalvose, o muzika ten tiesiog labai gera ausiai.

„Ir tada aš esu Atlantoje ir įtampa tiesiog didelė, o muzika kandžioja. Taigi, būtent tokios smulkmenos mane skatina, nes aš tiesiog bandau kalbėtis su savimi.

Paskutinis Carti projektas, Visa Lotta Redbuvo išleistas sulaukęs kritikų pripažinimo 2020 m. Kol kas naujojo albumo išleidimo data ir pavadinimas dar nepaskelbti.