Home Mokslas ir technologijos „Yungeen Ace“ ginklo dėklas buvo numestas po DNR testo

„Yungeen Ace“ ginklo dėklas buvo numestas po DNR testo

10
0


Jaunasis tūzas pavadinimas buvo pašalintas dėl DNR mėginio, susijusio su a už kaltinimą ginklu jis buvo suimtas šių metų pradžioje.

Remiantis ataskaita, kurią pateikė WJAX-TV Antradienį (liepos 9 d.) Džeksonvilyje Ace’o kaltinimas dėl šaunamojo ginklo laikymo buvo panaikintas praėjusią savaitę po to, kai bandymo rezultatai nepadėjo jo susieti su ginklu.

Kaip buvo pranešta anksčiau, Ace’as (tikrasis vardas Keyanta Tyrone Bullard) buvo sulaikytas balandžio viduryje apie 20.15 val., kai šerifai sustabdė jo išsinuomotą visureigį, nes nesustojo keturių krypčių sankryžoje Džeksonvilio paplūdimyje. Iš pradžių jis buvo suimtas už tai, kad nepateikė galiojančio vairuotojo pažymėjimo, bet vėliau atlikus automobilio apžiūrą, buvo nustatyta, kad reperis turėjo septynis ginklus, kurių jam neleidžiama nešiotis Floridos valstijoje, nes yra nuteistas nusikaltėlis.

Kitą dieną jis buvo paleistas iš policijos areštinės, pateikęs 150 000 USD užstatą.

Pareiškime, pasidalintame su XXL Apie bylos nutraukimą Ace advokatas Christopheris DeCoste’as sakė: „Dėkojame vyriausybei, kad ji sutiko, kad vieninteliai asmenys, kurie tą dieną buvo neteisūs, buvo policininkai už areštus.

Susijusiose naujienose Julio Fooliožmogžudystės byla įgavo dar vieną posūkį neseniai pasirodė vyras, teigdamas, kad Yungeen Ace jam sumokėjo 10 000 USD, kad nužudytų reperį.

50 centų gavo užklausą iš Yungeen Ace po ginklo arešto

Socialiniuose tinkluose plintančiame vaizdo įraše slidinėjimo kaukę ir oranžinę snaputę dėvintis vyras teigia, kad Foolio buvo nušautas per savo 26-ąjį gimtadienį dėl jo kivirčo su Tūzu.

Klipe neatpažintas asmuo sako: „Dėl visko, ką myliu, ant mirusių homies, pridedu viską ant savo sielos, ant savo vaiko, n-gga: aš esu tas, kuris tą naktį sumušė Julio Foolio, kai jis buvo išmestas per savo gimtadienį.

“Aš nerodysiu savo veido, neatskleisiu savo tapatybės ar nieko panašaus, bet žinote, aš tai padariau.”

Vyras tvirtino, kad žmogžudystę organizavo ilgametis Foolio varžovas Yungeenas Ace, ir pridūrė: „Ant jo galvos buvo pinigai. Rokoju su Ace ir jais berniukais, ATK. Aš būsiu sunkioje Džeksonvilyje. Jei žinai, tai žinai.

„Aš tai tvarkiau, nes Ace turėjo tuos pinigus ant galvos; Ace privertė juos padidinti 10 tūkst. Liepė man čiuožti, liepė trenkti Foolio, nes jis pavargo nuo to n-gga, kuris laksto burną ir visą laiką groja, ar jauti mane?

Policija dar viešai nenustatė jokių įtariamųjų, susijusių su birželio 23 d. žmogžudyste, įvykusia prie „Holiday Inn“ viešbučio Tampoje, Floridoje.

Julio Foolio ir Yungeen Ace bei jų atitinkamos įgulos KTA ir ATK ginčijosi nuo tada, kai 2017 m. buvo nušautas ir nužudytas Julio pusbrolis.