Home Pasaulis „Access Bank“ yra 20 geriausių JK ir siekia 1 milijardo USD metinio...

„Access Bank“ yra 20 geriausių JK ir siekia 1 milijardo USD metinio pelno – „Ogbonna“

15
0


„Access Bank“ generalinis direktorius ponas Rooseveltas Ogbonna teigė, kad „Access Bank UK“, visiškai priklausanti „Access Bank“ dukterinei įmonei, turi geras sąlygas tapti vienu iš 20 geriausių JK bankų, o metinis pelnas sieks maždaug 1 mlrd. .

Ogbonna tai padarė per „Access Holdings Plc“ pristatymą „Facts Behind the Rights Issue“, neseniai surengtą Nigerijos biržoje.

Grupė šiuo metu imasi iniciatyvos pritraukti 351 mlrd. N. kapitalą, išleisdama teises esamiems akcininkams.

Šios teisių emisijos metu siūloma 17,772 mlrd. paprastųjų akcijų po 19,75 N/A už akciją.

Teisių emisija skirta sustiprinti Grupės finansinį pagrindą ir palaikyti nuolatinius apyvartinio kapitalo poreikius, įskaitant organinio augimo finansavimą bankinėms ir nebankinėms dukterinėms įmonėms.

„Access Bank UK turi geras sąlygas tapti vienu iš 20 geriausių bankų, kasmet generuodamas apie 1 mlrd. USD pelną“, – sakė jis.

Akcininkų vertė

Ogbonna teigė, kad bankas ir toliau daug dėmesio skirs akcininkų vertei, nes paragino akcininkus aktyviai dalyvauti vykdomoje N351,02 mlrd.

Jis sakė, kad banko buvimas šioje sudėtingoje rinkoje ir toliau padeda jam strategiškai padėti palengvinti ir stiprinti tarpvalstybinę prekybą visame pasaulyje.

Pasak jo, jos pasiryžimas teikti inovatyvius finansinius sprendimus daugelį metų suvaidino esminį vaidmenį remiant įmones ir investuotojus, dalyvaujančius tarptautinėje prekyboje.

Konsolidavimo fazė

Jis pažymėjo, kad bankas šiuo metu yra konsolidavimo etape, siekdamas pridėtinės vertės akcininkų investicijoms, nes per pastaruosius 10 metų daug investavo į naujas rinkas, įgūdžius ir infrastruktūrą, technologijas.

„Visos mūsų pajamos yra JK doleriais. Taigi, kiekvieną kartą, kai vyksta devalvacija, mūsų JK verslas toliau auga, todėl sukūrėme natūralią gyvatvorę.

Žvelgiant į priekį, mūsų konsolidacija su akcininkais bus parodyti, ką sukūrėme per daugelį metų. Mūsų tarptautinis verslas kapitalizacija konkuruoja su kitais užsienio bankais. Institucija iš tikrųjų įvykdė visus savo įsipareigojimus nuo 2002 m.“, – pridūrė jis.

Priežastis, dėl kurios kilo teisių klausimas

„Access Holdings Plc“ pirmininkas Aigboje Aig-Imoukhuede paragino akcininkus aktyviai dalyvauti vykstančioje teisių emisijoje.

„Imokhuede“ teigė, kad papildomas kapitalas leis jam maksimaliai išnaudoti naujas galimybes ir suteikti ilgalaikę vertę mūsų akcininkams, ir pridūrė, kad bankas yra įsipareigojęs stiprinti ryšius su akcininkais ir didinti vertės kūrimą.

Realybė yra tokia: priežastis, dėl kurios mes surengėme teisių emisiją, yra ta, kad būtų gaila, jei, palaikę mus per pakilimus ir nuosmukius, per investavimo laikus, per prakaitą ir ašaras, praleistumėte taip pat, kaip ir šių pinigų. gamybos mašina netrukus pradės nešti pelną. Nedarykite tos klaidos“, – sakė jis.

Ką pasakė NGX

„NGX Group“ grupės pirmininkas Alhaji Umaru Kwairanga teigė, kad „Access Holdings“ vos per du dešimtmečius tapo didžiausia finansinių paslaugų institucija Nigerijoje ir viena didžiausių Afrikos žemyne.

NGX pirmininkas Ahonsi Unuigbe sakė, kad neseniai CBN paskelbta direktyva dėl kapitalo atkūrimo siekiama sustiprinti bankų finansinį stabilumą ir atsparumą, sakydamas, kad „atsakydama į šią direktyvą, NGX įsipareigoja remti bankus, įskaitant Access, jų kapitale. – didinti pastangas.

„Suteikdama tvirtą ir veiksmingą kapitalo formavimo platformą, NGX palengvina išteklių, reikalingų bankams, kad jie atitiktų šį reguliavimo reikalavimą ir išlaikytų augimą, sutelkimą.