Home Pasaulis Banditai pagrobia du Kadunos žurnalistus, žmonas ir kitus

Banditai pagrobia du Kadunos žurnalistus, žmonas ir kitus

11
0


Kai kurie banditai dideliais kiekiais šeštadienio vakarą įsiveržė į Dahjonu bendruomenę Tūkstantmečio miesto Čikūno vietinės valdžios rajone Kadunos valstijoje ir pagrobė du žurnalistus – The Nation’s Abdulgafar Alabelewe ir Blueprint laikraščio AbdulRaheem Abdu, taip pat jų žmonas ir vaikus.

Alabelewe taip pat yra dabartinis Nigerijos žurnalistų sąjungos korespondentų koplyčios, Kaduna valstijos tarybos pirmininkas.

Vienas iš aukų šeimos narių Taofeeqas Olayemi, patvirtinęs įvykį, sakė, kad banditai įsiveržė į teritoriją apie 22.30 val. ir be atrankos šaudė prieš atlikdami savo žiaurų poelgį.

Olayemi sakė, kad banditai pagrobė Alabelewe, jo žmoną ir du jo vaikus, o Aodu ir jo žmona, kuri taip pat sirgo, buvo pagrobti ir paliko sergančią dukrą.

Jis sakė: „Iš pradžių jie išsirinko Abdulgafarą, jo žmoną ir tris jo vaikus bei mergaitę, kuri liko su jais, o paskui paprašė mergaitės grįžti su vienu iš vaikų ir išvyko su Abdulgafaru, jo žmona ir dviem vaikais.

„Jie išdaužė duris, langus ir pašalino įsilaužimą, kai apkalė tvorą.

Olayemi, kuris taip pat yra aukų kaimynas, pridūrė: „Jie atėjo šeštadienio vakarą apie 22.30 val. ir pradėjo sporadiškai šaudyti. Pirmiausia jie išplėšė Aodu duris, išsirinko jį ir jo žmoną bei paliko sergančią dukrą.

„Tada jie įėjo į Abdulgafaro namą per tvorą ir įšoko į jo namą. Jie nuėjo tiesiai į jo miegamąjį, pasiėmė jį, jo žmoną ir du savo vaikus ir iš karto išėjo, o po to atvyko budėtojai ir pradėjo šaudyti į orą.

Šio pranešimo pateikimo metu su Valstybės vadovybės policijos viešųjų ryšių pareigūnu Mansiru Hassanu, ASP, susisiekti nepavyko, nes jo telefonas neprisijungia.