Home Pasaulis Caitlin Clark įrašė WNBA istoriją naujausiu pasirodymu

Caitlin Clark įrašė WNBA istoriją naujausiu pasirodymu

32
0

Caitlin Clark Šeštadienį naujokas WNBA istorijoje užfiksavo pirmąjį trigubą dublį, 83:78 „Fever“ įveikęs „Liberty“.

Clarkas pelnė 19 taškų, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 12 kamuolių, kai Indiana iš anksto susikrovė 12 taškų persvarą, o vėliau ketvirtąjį kėlinį iškovojo 11 taškų deficitą ir iškovojo pergalę.

Štai atšokimas, dėl kurio Clarkas įtrauktas į rekordų knygas.

WNBA socialinio tinklo paskyrojejos trigubas dublis taip pat yra pirmasis Fever franšizės istorijoje.

Kaip rodo jos neįtikėtina statistinė linija, Clark pademonstravo visą savo repertuarą „Fever“ sugrįžimo pergale.

Jos perdavimas buvo taškas, įskaitant lazerį, skirtą puolėjui NaLyssa Smith, kuris suteikė Indianai antrojo ketvirčio pranašumą 33:32.

Vėliau Clarkas atrado Bostoną puikiu perdavimu atšokusiame trečiajame kėlinyje ir išlygino rezultatą 50.

Po pirmojo kėlinio Klarko tritaškis jai nepavyko – visi trys jos metimai buvo atlikti per pirmąsias 10 minučių – todėl ji atakavo krepšį, siekdama pelnyti taškų.

Jos atkovoti kamuoliai lėmė atvirą pereinamąjį vaizdą, įskaitant gynėjo Kelsey Mitchell tritaškį, likusį 2:31, kuris ištraukė Indianos komandą net ir Niujorke – 75.

Po pergalės „Fever“ pagerėjo iki 9:13 po starto 2:9.

Clarkas vidutiniškai pelno po 16,1 taško, atlieka 7,4 rezultatyvaus perdavimo ir atkovoja 6 kamuolius. Per visą laiko juostąji gali tapti pirmąja žaidėja lygos istorijoje, pasiekusia šiuos skaičius per vieną sezoną, jei išlaikys savo tempą.

Tik du žaidėjai (Candace Parker aštuntą sezoną ir Sabrina Ionescu 3 ir 4 metais) per sezoną vidutiniškai pelnydavo bent 16 taškų, atlikdavo 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovodavo penkis kamuolius.

Baisiausias dalykas Clark per pirmąsias 22 WNBA rungtynes ​​yra tai, kad ji vis dar ieško patikimo tritaškio metimo. Per keturis sezonus Ajovoje nušovė 37,7 proc. iš už lanko, Clarkas yra 33,2 proc.

Savo jaunoje karjeroje ji jau įrodė, kad nėra vienmatis ginklas. Savo sensacingomis pastangomis prieš Liberty Clark parodė skirtingus būdus, kaip ji gali dominuoti lygoje.