Home Pasaulis Davido santuoka neverta imitacijos – Burna Boy

Davido santuoka neverta imitacijos – Burna Boy

13
0


Afrobeats dainininkas Damini Ogulu, liaudyje žinomas kaip Burna Boy, tvirtino, kad kolegos Davido santuoka neverta mėgdžioti.

Burna Boy padarė šį pareiškimą atsakydamas į gerbėją, kuris paragino jį mėgdžioti sumuštą dainininką ir netrukus susituokti.

Prisiminkite, kad Davido šiuo metu yra įsivėlęs į vaiko globos kovą su savo pirmąja kūdikio mama Sophia Momodu.

DMW bosas penktadienio vakarą iškvietė savo mažylę mamą Sophia, kuri paminėjo jo sūnaus Ifeanyi, kuris nuskendo per avariją baseine savo Lagoso dvare, mirtį su savo kostiumu.

Po jo protrūkio jo kolega Dammy Krane’as tyčiojosi iš jo sakydamas, kad dabar žino skausmą, kurį jautė jo velionis draugas Tagbo motina, kai mirė jo sūnus, kurį jis apkaltino Davido prisidėjus prie jo mirties.

Reaguodamas į Dammy Krane’o pasityčiojimą, Burna Boy paprašė atlikėjo panaikinti postą, bet jis nekreipė dėmesio.

Tada „Grammy“ laureatas dainininkas savo X puslapyje parašė: „Odogwu per daug išmintingas“, kuris nieko negirdi.

Komentarų skiltyje X vartotojas su rankena @BadLieutenant paragino Burna Boy mėgdžioti savo kolegą Davido ir susituokti.

Vartotojas rašė: „Burna berniuk, turėtum pradėti planuoti savo ateitį nuo vedybų ir šeimos kūrimo. OBO jau parodė pavyzdį. Dabar jums daugiau nei 33 metai, ir jūs turite suprasti, kad netampate jaunesni.

Burna Boy atsakė: „Baba, leisk man būti taip, kaip prašau, ar nematai, su kuo jis taip susiduria?

Kitas vartotojas @RealDreylo tada parašė: „Negalite net atsakyti į klausimą kaip protingas žmogus. DAUG JUOKO. Tik didelė galva ir daug barzdos“

Burna Boy atsakė: „Gerai. Bet tarp manęs ir tavęs, Shey ar tai vaikino pavyzdys?

Tada vartotojas @SunOfOba paklausė Burna Boy: „Adekunle Gold ar geresnis pavyzdys? į kurį dainininkas atsakė: „Ehen! Na wetin mes turime melstis už tai, kad būtume tais broliais.

Prisiminkite, kad Davido neseniai per prabangią ceremoniją Lagose susituokė su savo ilgamete mergina Chioma.