Home Pasaulis Golfo žaidimas veda į apgadintą „Porsche“, įkraunamą greitkelyje. 401

Golfo žaidimas veda į apgadintą „Porsche“, įkraunamą greitkelyje. 401

12
0


Straipsnio turinys

Akivaizdu, kad golfo žaidimo šventė antradienio vakarą virto apgadintu „Porsche“ ir kaltinimais 41 metų vairuotojui iš Okvilio.

Straipsnio turinys

OPP greitkelių saugos skyrius trečiadienį socialinėje žiniasklaidoje paskelbė nuotraukas, kuriose užfiksuotas geltonas prabangus automobilis, kurio kairioji priekinė dalis ir keleivio durys buvo smarkiai apgadintos.

Policija pranešė, kad incidentas įvyko 401 greitkelyje netoli James Snow Parkway.

„Mississauga OPP“ citavo vairuotoją, sakiusį: „Golfo aikštyne pataikiau 87!

Savo įraše X (anksčiau „Twitter“) OPP paprieštaravo, kad vyrui taip pat buvo sustabdytas pažymėjimas 90 dienų, transporto priemonė konfiskuota septynioms dienoms ir kaltinimas dėl atsisakymo paimti iškvėpto oro mėginį.

Policijos įrašas baigėsi su grotažyme #ArriveAlive.

OPP nuotraukos, kuriose 2024 m. liepos 9 d., antradienį, 401 greitkelyje netoli James Snow Parkway sudužo „Porsche“. Nuotrauka @OPP_HSD (X paskyra)

Reakcija į X nebuvo labai simpatiška neįvardytam atskiros transporto priemonės vairuotojui.

„Vairuojasi „Porsche“, mano, kad 87 yra pakankamai geras rezultatas, kad būtų įkalintas, o paskui važiuotų, manau, kad čia yra priedėlio matmenų problemų“, – rašė vienas komentatorius.

Kitas susimąstė: „Kai konfiskuojate tokios būklės automobilį, visas nulipusias ir per greitkelį išsibarsčiusias nuolaužas surenkate į maišą ir dedate į bagažinę?

Vienas X vartotojas tai apibendrino: „Jis nenusipelnė tokio puikaus automobilio“.

„Sidabrinis pamušalas yra tai, kad draudimas to nepadengs dėl DUI. Tai yra maždaug 50 000 USD remontas iš savo kišenės“, – apskaičiavo kitas komentatorius.

Tačiau vienas plakatas susilaukė paskutinio juoko, rašydamas: „Aš turiu skylę vienoje… iš savo automobilių!

Pasidalinkite šiuo straipsniu savo socialiniame tinkle