Home Pasaulis Gov Oborevwori svarsto masinio tranzito autobusus Deltoje

Gov Oborevwori svarsto masinio tranzito autobusus Deltoje

9
0


Deltos gubernatoriaus šerifas Oborevvoris antradienį svarstė valstybei priklausančių masinio tranzito autobusų tiekimą Asaboje ir Warri mieste, kai buvo uždrausta važinėti komerciniais motociklais.

Oborevwori tai pareiškė, kai valstijos nuolatinių sekretorių forumas, vadovaujamas dr. Mininie Oseji, antradienį jį aplankė Vyriausybės rūmuose Asaboje.

Gubernatorius sakė, kad valstijos vyriausybei iš tikrųjų reikia masinio tranzito, atsižvelgiant į draudimą komerciniams motociklininkams Asaboje.

Jis sakė, kad valstijos valdžia užtikrins, kad valstybės tarnautojai ir toliau gyventų laimingai net ir išėję į pensiją.

Anot jo, mums to iš tikrųjų reikia dabar, kai kai kuriose valstijos vietose žmonės ragina uždrausti komercinius motociklus.

„Nuo tada, kai Asaboje ir jos apylinkėse buvo uždrausta važinėti komerciniais motociklais, nusikalstamumas sumažėjo. Iš pradžių nenorėjau, bet šiandien dėkojame Dievui už tokį sprendimą, nes jis padėjo pažaboti nusikalstamumą.

„Sugalvosime geriausią sprendimą masiniam pervežimui į Deltanus, ypač valstybės tarnautojams“, – sakė jis.

Jis pridūrė, kad valstijos valdžia jau seniai būtų tai padariusi, tačiau stengėsi nešvaistyti valstybės lėšų.

Gubernatorius nuolatiniams sekretoriams pasakė, kad buvo sužavėtas jų veiklos ir išnagrinės jų prašymą skirti daugiau gyvenamųjų patalpų savo nariams.

Jis įpareigojo juos ir toliau dėti visas pastangas, kad padėtų įgyvendinti jo DAUGIAU darbotvarkę.

Jis pažymėjo, kad nebus gailima jėgų kuriant palankią darbo aplinką valstybės tarnautojams veikti, ir pridūrė, kad jie bus apmokomi ir perkvalifikuojami siekiant maksimalaus produktyvumo.

Jis teigė, kad valstybė gerai padarė balansą skiriant nuolatinius sekretorius.

Pasak gubernatoriaus, valstijoje yra 23 nuolatiniai sekretoriai vyrai ir 17 moterų.

Jis patikino nuolatinę sinergiją įgyvendinant užsibrėžtus tikslus.

Anksčiau Oseji forumo vardu kreipėsi į valstijos vyriausybę, prašydama persvarstyti planuojamą gyvenamųjų patalpų teikimą nuolatiniams sekretoriams aptarnauti.

Oseji teigė, kad to, ką jie turi šiuo metu, nepakako nuolatinių sekretorių skaičiui valstybėje.

Ji sakė, kad forumas buvo įkurtas 2021 m. spalio mėn., siekiant suteikti platformą nuolatinėms sekretorėms, be kita ko, aptarti bendros svarbos ir interesų klausimus.

Ji gyrė gubernatorių už visoje valstijoje įgyvendintus projektus, įskaitant tarnybinių automobilių aprūpinimą nuolatiniams sekretoriams.

Ji apibūdino Oborevvorį kaip sektiną pavyzdį jo akivaizdžiai skaidriai ir apdairiai valdant lėšas ir pažadėjo, kad jie seks jo pėdomis.

Skelbimas